Hospicjum to dobrostan dla Dziecka i Rodziny”
Fundacja prowadzi

KURS WOLONTARIUSZA MEDYCZNEGO

18 Września 2017r

Witam w najbliższym czasie będziemy organizować KURS WOLONTARIUSZA MEDYCZNEGO, realizowany w ramach projektu pt. „NIE JESTEŚ SAM”, którego celem jest zwrócenie uwagi na potrzeby i problemy dzieci w województwie podkarpackim, które doświadczają lub są zagrożone wykluczeniem społecznym.

 

Jeśli jesteś zainteresowana/y bardzo proszę o wypełnienie ankiety dołączonej w tym @ i odesłanie jej.

Wolontariusz medyczny musi mieć ukończone 18 lat, po przeszkoleniu może opiekować się Podopiecznymi na oddziale stacjonarnym hospicjum jak i również w domowym hospicjum.

 

Odesłanie ankiety proszę potraktować jako zgoda na wzięcie udziału w kursie.

Proszę o bardzo przemyślane decyzje.

Proszę nie traktować kursu jako dodatkowego punku w CV itp.

Bardzo potrzebujemy wolontariuszy, którzy będą przychodzić i pomagać w opiece nad Podopiecznymi Hospicjum, dlatego proszę abyście przemyśleli udział w tym kursie, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

 

 

Kurs składa się z dwóch części:

I część - teoretyczna; wykłady prowadzone przez personel Hospicjum-Lekarzy, Pielęgniarki, Rehabilitanci, Psycholog, Kapelan – 68 godz.

Wykłady odbywają się od poniedziałku do piątku po godz. 16 (dokładne dni uzgodnione zostaną na spotkaniu organizacyjnym)

 

II część - praktyczna; praktyki na oddziale stacjonarnym hospicjum 16 godz.  praktyki w domowym hospicjum 16 godz. (od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16)

 

Po ukończeniu Kursu otrzymujecie zaświadczenie. Kurs jest bezpłatny - jedynie musicie mieć zrobione badania sanitarno-epidemiologiczne i aktualna książeczkę zdrowia.

 

 

Jeśli chcesz wziąć udział w Kursie to bardzo proszę o uzupełnienie ankiety TYLKO DLA WOLONTARIUSZY MEDYCZNYCH – (ankieta w załączeniu) i jak najszybciej odesłanie jej.
Ilość miejsc OGRANICZONA. Decyduje kolejność zgłoszeń
.


ANKIETA


NA ANKIETY CZEKAM DO 25.09.2017

proszę o dostarczenie na adres: wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl lub osobiście do biura Hospicjum: ul. Lwowska 132, 35-301 Rzeszów 

 

 

 

Monika Barłowska - Kuchar
Koordynator wolontariatu
Tel. 662 288 538

X Aukcja charytatywna na Rzecz Podo...
Wyjazd Grupy Wsparcia dla Rodzin w ...
X Aukcja charytatywna na Rzecz Podo...
Wyjazd Grupy Wsparcia dla Rodzin w ...
Dodaj mnie Więcej informacji

Darowizny rzeczowe

Lista najbardziej przydatnych rzeczy dla dzieci hospicyjnych

Zobacz

Aukcje Obrazów

Zobacz

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji biuletynu.

Zapisz się