Hospicjum to dobrostan dla Dziecka i Rodziny”
Fundacja prowadzi

PRZEKAŻ OBRAZ NA X CHARYTATYWNA AUKCJE OBRAZÓW

21 Czerwca 2017r
PRZEKAŻ OBRAZ NA X CHARYTATYWNA AUKCJE OBRAZÓW

Jesteś Artystą, Kolekcjonerem bądź Galerię Sztuki ?

Przekaż Obraz na X Charytatywną Aukcję Obrazów

Dochód z licytacji przeznaczony dla Podopiecznych Hospicjum

Obrazy przyjmujemy do końca sierpnia

Szanowni Państwo,

Drodzy Artyści, Malarze, Rzeźbiarze, Kolekcjonerzy, Miłośnicy Sztuki,  Przyjaciele Podkarpackiego Hospicjum Dla Dzieci, zbliżamy się do organizacji X Wielkiej Aukcji Charytatywnej Obrazów „ Artyści Dzieciom”.

Aukcja obrazów na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci na stale wpisała się w kalendarz uroczystości odbywających się cyklicznie w Rzeszowie. Przez ostatnie 9 lat dzięki środkom pochodzącym z licytacji możemy pomagać podopiecznym hospicjum.

Jako Fundacja prowadzimy domowe i stacjonarne hospicjum dla dzieci, a także specjalistyczne poradnie oraz grupę wsparcia dla rodziców i rodzeństwa w żałobie. Pomoc jest nieodpłatna.

Zachęcamy Was, ludzi wielkiego serca, wrażliwych na piękno i zarazem na ludzkie cierpienie do wsparcia tegorocznej, już X Wielkiej Charytatywnej Aukcji Obrazów.

Aukcja odbędzie się w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Cały dochód przeznaczony zostanie na rzecz Dzieci przebywających pod opieką Domowego i Stacjonarnego Hospicjum.

Obrazy prosimy dostarczyć osobiście lub przesłać na adres:

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, ul. Lwowska 132, 35-301 Rzeszów do dnia 16.08.2017r.

Prosimy aby przekazany obraz zawierał umowę darowizny oraz:

imię i nazwisko artysty, krótka notatkę o artyście, tytuł, technikę, dane tele-adresowe osoby przekazującej obraz, wymiary oraz oprawę, która pozwoli na wystawienie go w Galerii Foyer Teatru.

Przekazane obrazy zostaną zamieszczone w katalogu aukcyjnym, który zostanie rozesłany do osób prywatnych, firm i instytucji państwowych.

Każde zamieszczone w katalogu zdjęcie obrazu będzie posiadało notkę biograficzną dotyczącą artysty oraz nazwisko darczyńcy lub galerii/domu aukcyjnego.

Cała licytacja będzie transmitowana on-line z możliwością telefonicznej licytacji.

W sprawie przekazania obrazu proszę się kontaktować z Panią Moniką Barłowską – Kuchar

tel. 662 288 538 e-mail wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl ,

bądź z sekretariatem Fundacji 17 853 48 18.

Wszelkie informacje o naszej aukcji obrazów zostały również zamieszczone na stronie:

www.hospicjum-podkarpackie.pl

Rafał Ciupiński

Prezes Fundacji podkarpackie Hospicjum dla Dzieci

Każda osoba, firma, instytucja, która chce przekazać Fundacji jakąś rzecz w formie darowizny - proszona jest, aby dołączyć następujący dokument - UMOWĘ DAROWIZNY - dostępną na naszej stronie internetowej jak i również dostępną w biurze Hospicjum.

UMOWA DAROWIZNY  doc,docx,pdf

Dodaj mnie Więcej informacji

Darowizny rzeczowe

Lista najbardziej przydatnych rzeczy dla dzieci hospicyjnych

Aukcje Obrazów

Zapraszamy do subskrypcji biuletynu.