Listopad 26, 2018

WIGILIA Grupy Wsparcia dla Rodziny w żałobie

Szanowni Rodzice

W imieniu Zarządu Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci zapraszam  Państwa na  uroczyste spotkania wigilijne dla  Rodzin w Żałobie, które odbędzie się 16.12.2018 (niedziela) w siedzibie Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci – Rzeszów, ul. Lwowska 132. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00 Mszą  Św. (także w siedzibie hospicjum) , po której  przewidziana jest kolacja wigilijna. Dla dzieci zorganizowane będą spotkanie ze św Mikołajem oraz zabawy pod opieką wolontariuszy (paczki przewidziane są dla dzieci do lat 15.)

Ze względów organizacyjnych, Osoby chętne do wzięcia udziału w spotkaniu wigilijnym,  prosimy o potwierdzenie przybycia (z uwzględnieniem liczby osób , w tym wyszczególnienie dzieci  do lat 15) do dnia 07.12.2018, via sms nr tel 662035984 (Agnieszka Jankowska-Rachel)
lub via e mail: psycholog@hospicjum-podkarpackie.pl.

Jednocześnie Osoby uczestniczące w kolacji wigilijnej prosimy o włączenie się w jej  organizację  (w  miarę możliwości) poprzez przygotowanie  części dań: pierogów, ciast, sałatek.

Z ciepłym pozdrowieniem

Agnieszka Jankowska-Rachel

1. Książka „W służbie oczom”

Wszystkich, którzy borykają się ze wzrokowymi dysfunkcjami u siebie bądź u swoich bliskich, zapraszamy do poniższego wydarzenia. Dotychczas tajemnica, dziś jawna informacja: planowana książka ...więcej