Hospicjum to dobrostan dla Dziecka i Rodziny”
Fundacja prowadzi

KURS WOLONTARIUSZA MEDYCZNEGO

18 Września 2017r

Witam w najbliższym czasie będziemy organizować KURS WOLONTARIUSZA MEDYCZNEGO, realizowany w ramach projektu pt. „NIE JESTEŚ SAM”, którego celem jest zwrócenie uwagi na potrzeby i problemy dzieci w województwie podkarpackim, które doświadczają lub są zagrożone wykluczeniem społecznym.

 

Jeśli jesteś zainteresowana/y bardzo proszę o wypełnienie ankiety dołączonej w tym @ i odesłanie jej.

Wolontariusz medyczny musi mieć ukończone 18 lat, po przeszkoleniu może opiekować się Podopiecznymi na oddziale stacjonarnym hospicjum jak i również w domowym hospicjum.

 

Odesłanie ankiety proszę potraktować jako zgoda na wzięcie udziału w kursie.

Proszę o bardzo przemyślane decyzje.

Proszę nie traktować kursu jako dodatkowego punku w CV itp.

Bardzo potrzebujemy wolontariuszy, którzy będą przychodzić i pomagać w opiece nad Podopiecznymi Hospicjum, dlatego proszę abyście przemyśleli udział w tym kursie, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

 

 

Kurs składa się z dwóch części:

I część - teoretyczna; wykłady prowadzone przez personel Hospicjum-Lekarzy, Pielęgniarki, Rehabilitanci, Psycholog, Kapelan – 68 godz.

Wykłady odbywają się od poniedziałku do piątku po godz. 16 (dokładne dni uzgodnione zostaną na spotkaniu organizacyjnym)

 

II część - praktyczna; praktyki na oddziale stacjonarnym hospicjum 16 godz.  praktyki w domowym hospicjum 16 godz. (od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16)

 

Po ukończeniu Kursu otrzymujecie zaświadczenie. Kurs jest bezpłatny - jedynie musicie mieć zrobione badania sanitarno-epidemiologiczne i aktualna książeczkę zdrowia.

 

 

Jeśli chcesz wziąć udział w Kursie to bardzo proszę o uzupełnienie ankiety TYLKO DLA WOLONTARIUSZY MEDYCZNYCH – (ankieta w załączeniu) i jak najszybciej odesłanie jej.
Ilość miejsc OGRANICZONA. Decyduje kolejność zgłoszeń
.


ANKIETA


NA ANKIETY CZEKAM DO 25.09.2017

proszę o dostarczenie na adres: wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl lub osobiście do biura Hospicjum: ul. Lwowska 132, 35-301 Rzeszów 

 

 

 

Monika Barłowska - Kuchar
Koordynator wolontariatu
Tel. 662 288 538

Dodaj mnie Więcej informacji

Darowizny rzeczowe

Lista najbardziej przydatnych rzeczy dla dzieci hospicyjnych

Zobacz

Aukcje Obrazów

Zobacz

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji biuletynu.

Zapisz się