Hospicjum to dobrostan dla Dziecka i Rodziny”
Fundacja prowadzi

NABÓR NA KURS WOLONTARIUSZA MEDYCZNEGO

11 Kwietnia 2017r

Witam w najbliższym czasie będziemy organizować KURS WOLONTARIUSZA MEDYCZNEGO. Jeśli jesteś zainteresowana/y bardzo proszę o wypełnienie ankiety dołączonej w tym @ i odesłanie jej.

Wolontariusz medyczny musi mieć ukończone 18 lat, po przeszkoleniu może opiekować się Podopiecznymi na oddziale stacjonarnym hospicjum jak i również w domowym hospicjum.

Odesłanie ankiety proszę potraktować jako zgoda na wzięcie udziału w kursie.

Proszę o bardzo przemyślane decyzje.

Proszę nie traktować kursu jako dodatkowego punku w CV itp.

Bardzo potrzebujemy wolontariuszy, którzy będą przychodzić i pomagać w opiece nad Podopiecznymi Hospicjum, dlatego proszę abyście przemyśleli udział w tym kursie, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Kurs składa się z dwóch części:

I część - teoretyczna; wykłady prowadzone przez personel Hospicjum-Lekarzy, Pielęgniarki, Rehabilitanci, Psycholog, Kapelan – 68 godz.

Wykłady odbywają się od poniedziałku do piątku po godz. 16 (dokładne dni uzgodnione zostaną na spotkaniu organizacyjnym)

II część - praktyczna; praktyki na oddziale stacjonarnym hospicjum 16 godz.  Praktyki w domowym hospicjum 16 godz. (od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16)

Po ukończeniu Kursu otrzymujecie zaświadczenie. Kurs jest bezpłatny - jedynie musicie mieć zrobione badania sanitarno-epidemiologiczne i aktualna książeczkę zdrowia.

Jeśli chcesz wziąć udział w Kursie to bardzo proszę o uzupełnienie ankiety TYLKO DLA WOLONTARIUSZY MEDYCZNYCH – w załączeniu i jak najszybciej odesłanie jej.
Ilość miejsc OGRANICZONA. Decyduje kolejność zgłoszeń. NA ANKIETY CZEKAM DO KONCA TEGO TYGODNIA DO 14.04.

Brak nadesłanej ankiety oznacza rezygnację z KURSU na Wolontariusza Medycznego!!!

ANKIETA zip

Monika Barłowska - Kuchar
Koordynator wolontariatu
Tel. 662 288 538

Dodaj mnie Więcej informacji

Darowizny rzeczowe

Lista najbardziej przydatnych rzeczy dla dzieci hospicyjnych

Aukcje Obrazów

Zapraszamy do subskrypcji biuletynu.