Hospicjum to dobrostan dla Dziecka i Rodziny”
Fundacja prowadzi

Wyjazd do Olchowej

21 Maja 2018r

 

Zbiórka: W  piątek 25.05 ,  16.45 parking przy Auchan.

Wyjazd: 17.00 z parkingu przy Auchan (samochody prywatne można zostawić pod hospicjum)

Powrót: niedziela 27.05.2018 – parking przy Auchan.

Na wyjazd proszę wziąć wygodne buty do spacerów w  terenie leśnym i górzystym , odzież przeciwdeszczową, okrycie głowy przeciwsłoneczne, krem z filtrem, butelkę na wodę do picia, mały plecak (pod górkę w ciepłe dni chce się pic bardzo!!!). Dla dzieci sprzet do lania wody i buty do wody. Wieczorem w sobotę planujemy ognisko: przydadzą się latarki i być może coś cieplejszego, gdyby noce były chłodne.

Ośrodek nie zapewnia ręczników. W miejscowości, gdzie będziemy mieszkać sklep jest doraźnie otwierany ale słabo zaopatrzony. Proszę więc o zakupienie sobie potrzebnych rzeczy przed wyjazdem lub w trakcie drogi (jeśli będzie postój przy sklepie). Kolacja w dniu przyjazdu: 20.00. W sobotę zwiedzanie ruin klasztoru w Zagórzu, spacer po Lesku, w planie kawiarnia i słodka rozpusta ( na życzenie z mozliwością powtórki w niedzielę). W sobotę wejście do galerii twórców bieszczadzkich opłata ok 7 PLN – opłaty nie zapewnia hospicjum. W niedzielę Gora Sobień, msza dla chetnych (godzina wg porządku mszy  miejscowej świątyni). 

Osoby chętne na wyjazd w dniach 25-27.05.18r. proszę  o dokonywanie wpłat w kwocie 100zł-osoba dorosła, 70 zł- dziecko na numer konta

PKO 28 1020 4405 0000 2702 0525 9926 

z dopiskiem "DAROWIZNA-WYJAZD OLCHOWA"

 

 

Dodaj mnie Więcej informacji

Darowizny rzeczowe

Lista najbardziej przydatnych rzeczy dla dzieci hospicyjnych

Zobacz

Aukcje Obrazów

Zobacz

Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji biuletynu.

Zapisz się