Gdziekolwiek jesteś...

 

 

„GDZIEKOLWIEK JESTEŚ” to nowa Kampania Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Wspólnie możemy podjąć współpracę w ramach programu wsparcia stworzonego dla hospicjum dziecięcego, które musi funkcjonować w dobie epidemii. Gdziekolwiek jesteś możesz pomóc Nam w walce o przetrwanie. Uśmiech otrzymany od dziecka jest tym co pozwala zacząć. "Gdziekolwiek jesteś" odnosi się do wszystkich Was, którzy od dawna staracie się wspierać Nasze kochane Dzieci, a także pielęgniarki, opiekunki medyczne, rehabilitantki i lekarzy pracujących w Podkarpackim Hospicjum dla Dzieci.

 

Bez względu na to, gdzie się teraz znajdujesz i jak daleko, czy spędzasz czas z rodziną, czy jako mama opiekujesz się swoimi pociechami, czy jesteś szefem firmy, czy pieczesz ciasto dla swoich wnuków, czy własnie składasz przysięgę małżeńską, czy jako solenizant dmuchasz świeczkę na swoim torcie, czy jako aktor odgrywasz swoją wymarzoną rolę, czy też jako wolontariusz tęsknisz do spędzania czasu z małymi pacjentami hospicjum dziecięcego - możesz spotkać się z Nami w miejscu teraz najbardziej bezpiecznym, poprzez Internet.  Wszystkie dotychczas zaplanowane akcje plenerowe, będą się odbywać wirtualnie za pomocą strony Internetowej Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci, a także na portalach społecznościowych naszej Fundacji.

 

Na Kampanię składa się cykl akcji charytatywnych:

„Gdziekolwiek jesteś” możesz zapoznać się z każdą z akcji charytatywnych, klikając na powyższe hasła, które przekierują Cię do zakładek z opisem poszczególnej akcji charytatywnej i form pomocy.

 

Kontakt:

 


Koordynator Wolontariatu
Zadzwoń: 662 288 538
Napisz:    wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl