Razem dajemy uśmiech dzieciom

 

1 czerwca to jeden z najważniejszych dni dla każdego dziecka w ciągu roku. Biorąc pod uwagę zagrożenie epidemiologiczne i trudną sytuacją nie możemy jak co roku zorganizować pikniku dla naszych małych Podopiecznych i przyjaciół Hospicjum. W związku z tym jako  alternatywa powstała akcja: „Razem Dajemy Uśmiech Dzieciom”, do wzięcia udziału w której Państwa serdecznie zapraszamy. Akcja trwa od 1 do 14 czerwca.

  • sportowy – jedna z 3 wybranych aktywności fizycznych: bieganie, jazda na rowerze, jazda na rolkach, która będzie udokumentowana za pomocą dowolnej aplikacji do mierzenia aktywności fizycznej (screen przebytych kilometrów wysłany na adres promocja.hospicjum@gmail.com);
  • malarski – namalowanie obrazu dowolną techniką oraz dostarczenie go do siedziby Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci;
  • wokalny – wykonanie dowolnego utworu muzycznego i przesłanie go na adres: razemdajemyusmiechdzieciom@gmail.com

 

Udział w akcji może wziąć KAŻDY. Warunkiem jest wpłata dowolnej kwoty na konto Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci: 28 1020 4405 0000 2702 0525 9926 wpisując w tytule przelewu: „Razem Dajemy Uśmiech Dzieciom + imię i nazwisko Uczestnika” oraz przesłanie do nas wypełnionego formularza zgłoszenia na adres email: promocja.hospicjum@gmail.com W wiadomości zwrotnej każda osoba otrzyma nadany numer Uczestnika.

 

 

 

Konkurs wokalny oraz plastyczny zostanie oceniony przez niezależne JURY powołane przez Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. We wszystkich konkursach przewidziane są nagrody o których będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz profilu FB.

 

Dołącz do nas i RAZEM DAJMY UŚMIECH DZIECIOM

 

Osoba do kontaktu: Justyna Babiracka, 662 288 538

 

Sponsorzy i partnerzy akcji:

 

        

 

 

Załączniki:

documents

pdf

Formularz zgłoszeniowy - wokalny

documents

pdf

Formularz zgłoszeniowy - malarski

documents

pdf

Formularz zgłoszeniowy - sportowy

documents

pdf

Regulamin akcji