AKTUALIZACJA:     

 Możliwość kupna obrazów, które nie zostały zakupione podczas XII Charytatywnej Aukcji Obrazów SZTUKA pomagania nie mija”

W ramach Kampanii „Gdziekolwiek jesteś…” powstała coroczna charytatywna aukcja obrazów na rzecz podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Znani artyści, malarze i rzeźbiarze podarowali na aukcję wyjątkowe dzieła sztuki, które wzbudzają emocje, skłaniają do przemyśleń i refleksji nad życiem. „Sztuka” pomagania ma ogromne znaczenie w dzisiejszych czasach, ponieważ codziennie uczymy się jak dawać i przyjmować pomoc.

 

XII Charytatywna Aukcja Obrazów „Sztuka pomagania nie mija” w tym roku z przyczyn epidemiologicznych odbyła się przez internet za pośrednictwem portalu Allegro. Akcja ta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Dzięki Państwa hojności udało nam się zebrać ponad 34 tys. zł. Pieniążki te zostaną przeznaczone na niezbędny sprzęt medyczny, lekarstwa, opatrunki dla Dzieci z Hospicjum domowego oraz stacjonarnego… ale to nie koniec tej akcji!

W związku z licznymi zapytaniami o możliwość zakupu obrazów, które nie zostały sprzedane w licytacji, wychodzimy naprzeciw temu zainteresowaniu i udostępniamy możliwość zakupu pozostałych obrazów po cenach wywoławczych.

W celu kupna prosimy o kontakt mailowy z informacją jaki obraz Państwo rezerwujecie i na jaki adres ma zostać wysłany (ew. odbiór osobisty). Decydować będzie kolejność zgłoszenia, więc przed wpłatą prosimy poczekać na mail zwrotny od nas z potwierdzeniem, że to Państwo byli pierwsi. Będziemy się starać na bieżąco usuwać zakupione obrazy ze strony, jednak prosimy o wyrozumiałość, ponieważ będziemy robić to ręcznie.

 

 

 

Skontaktuj się z Nami:

 

Koordynator Wolontariatu
Zadzwoń: 662 288 538
Napisz: wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl

Sekretariat
Zadzwoń: 17 853 48 18
Napisz: sekretariat@hospicjum-podkarpackie.pl