Nikiel Alicja 102. Pejzaż z makami wymiary: 50 cm x 40 cm rok: 2021

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/102-nykiel-alicja-pejzaz-z-makami-11282608617

Nikiel Alicja – plastyczka, ilustratorka, graficzka; od 2012 jest członkinią Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików w Rzeszowie. Jej dotychczasowy dorobek twórczy obejmuje prace rysunkowe i graficzne, malarstwo akwarelowe, akrylowe i olejne, ilustrację oraz fotografię. Od ponad trzydziestu lat inspiracją dla jej twórczości są podróże, podczas których powstają cykle szkiców i akwarel będących impresjami odwiedzanych miejsc, poznawanych kultur i ludzi. Swoją twórczość prezentowała na wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce oraz w Izraelu, Grecji, Belgii, Holandii, Anglii i USA;  jej prace wzbogacają również zbiory prywatne w kraju i za granicą.

Tytuł: „Pejzaż z Makami”

Technika: olej na płótnie

Wymiary: 50×40 cm

Cena Minimalna: 1.150 zł

Gdziekolwiek jesteś możesz wylicytować obraz i pomóc naszym małym Podopiecznym!

Środki zebrane w ramach XIII Charytatywnej Aukcji Obrazów zostaną przeznaczone na sprzęt medyczny i rehabilitacyjny oraz leki dla Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Cena za obraz: 1150 zł
Masz pytania względem licytacji? Skontaktuj się z nami:
(+48) 662 288 538 wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl