Stefańska Wiesława 126. Rzeka Bug przy twierdzy Brześć wymiary: 40 cm x 50 cm rok: 2021

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/zaplanowana/11288050074

Stefańska Wiesława – zamieszkała w Krakowie, malarka i konserwatorka dzieł sztuki, absolwentka wydziału Konserwacji Dzieł Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, członkini ZPAP. Zawód wykonuje nieprzerwanie od 1983 r., równolegle uprawiając własne malarstwo i biorąc udział w wystawach zbiorowych i indywidualnych. W bogatym dorobku konserwatorskim są znaczące obiekty zabytkowe Krakowa zarówno sakralne jak i świeckie takie jak: Bazylika Mariacka, Klasztor OO. Franciszkanów, Katedra na Wawelu, Kościół Piotra i Pawła w Krakowie, Stara Bożnica na krakowskim Kazimierzu.  Poza granicami kraju udział w pracach konserwatorskich polichromowanego stropu kasetonowego w Sali modlitwy JudischeWaisenhaus w Berlinie.  Przedstawiony w skrócie dorobek artystyczny ilustruje powiązanie, ale też pogodzenie własnej twórczości z odtwórczym działaniem i wczuwaniem się w warsztat innego malarza: szacunek i pokora w stosunku do oryginału, wykonanego ręką innego artysty w połączeniu z oryginalnością własnego malarstwa.

Tytuł: „Rzeka Bug przy twierdzy Brześć”

Technika: olej na płótnie

Wymiary: 40×50 cm

Cena minimalna: 1000 zł

Gdziekolwiek jesteś możesz wylicytować obraz i pomóc naszym małym Podopiecznym!

Środki zebrane w ramach XIII Charytatywnej Aukcji Obrazów zostaną przeznaczone na sprzęt medyczny i rehabilitacyjny oraz leki dla Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Cena za obraz: 1000 zł
Masz pytania względem licytacji? Skontaktuj się z nami:
(+48) 662 288 538 wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl