Cywicki J. Janusz 15. Only Bad News wymiary: 20 cm x 20 cm rok: 2015

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/15-cywicki-janusz-j-only-bad-news-2015-11278213083

Cywicki Janusz J. Dr habilitowany, profesor UR. Studia artystyczne w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Poznaniu w pracowni malarstwa prof. Z. Kępińskiego, a następnie prof. T. Brzozowskiego, pracowni litografii prof. L. Mianowskiego i pracowni wiedzy o działaniach i strukturach wizualnych prof. A. Zydronia, gdzie realizował własny, skrócony program studiów. Dyplom z wyróżnieniem w roku 1976. W latach 1996 – 2007 wykładowca, a następnie adiunkt w Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie, gdzie prowadził pracownię litografii. W latach 2007 – 2018 prowadził pracownię transformacji obrazu na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dyrektor Galerii Sztuki Współczesnej w Przemyślu. 60 wystaw i pokazów indywidualnych, 350 wystaw zbiorowych w kraju i zagranicą. Otrzymał ponad 40 nagród i wyróżnień artystycznych. Członek zarządu European Artists e.V. w Niemczech i Stowarzyszenia Międzynarodowe Triennale Grafiki w Krakowie. Kurator, organizator i uczestnik wielu krajowych i międzynarodowych projektów artystycznych. W 2014 r. otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej, a w 2015 r. Honorową Odznakę Zasłużony dla Kultury Polskiej.

Tytuł: „Only Bad News”, 2015

Technika: mieszana, płótno

Wymiary: 20×20 cm

Cena minimalna: 150 zł

Obraz powstał podczas Międzynarodowego Spotkania Artystów – Słonne 2020, specjalnie na Aukcję.

Gdziekolwiek jesteś możesz wylicytować obraz i pomóc naszym małym Podopiecznym!

Środki zebrane w ramach XIII Charytatywnej Aukcji Obrazów zostaną przeznaczone na sprzęt medyczny i rehabilitacyjny oraz leki dla Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Cena za obraz: 150 zł
Masz pytania względem licytacji? Skontaktuj się z nami:
(+48) 662 288 538 wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl