Wota Rena 158. Kamienie wokoło mnie…I wymiary: 20 cm x 20 cm rok: 2020

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/zaplanowana/11281143944

Wota Rena – urodzona w Przemyślu, freelancer, członkini ZPAMiG i European Artists e.V w Niemczech. Od roku 1998 zajmuje się malarstwem, grafiką i unikatową tkaniną. Tworzy obiekty, instalacje, realizacje w przestrzeni zewnętrznej, akcje i wydarzenia artystyczne. Wystawy indywidualne i zbiorowe, udział w międzynarodowych sympozjach i spotkaniach artystycznych w Polsce, Niemczech, Słowacji, Rumunii, Mołdawii, Finlandii, Egipcie, Austrii, Serbii we Włoszech i na Węgrzech. W najnowszych pracach graficznych i malarskich artystka koncentruje się na budowie ascetycznych w formie, wielowarstwowych obiektów przestrzennych, tworzonych przy użyciu płótna lub szarego papieru pakowego, które maluje lub zadrukowuje.

Tytuł: „Kamienie wokoło mnie…I”, 2020

Technika: własna, akryl, płótno

Wymiary: 20×20 cm

Cena minimalna: 150 zł

Obraz powstał podczas Międzynarodowego Spotkania Artystów – Słonne 2020, specjalnie na Aukcję

Gdziekolwiek jesteś możesz wylicytować obraz i pomóc naszym małym Podopiecznym!

Środki zebrane w ramach XIII Charytatywnej Aukcji Obrazów zostaną przeznaczone na sprzęt medyczny i rehabilitacyjny oraz leki dla Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Cena za obraz: 150 zł
Masz pytania względem licytacji? Skontaktuj się z nami:
(+48) 662 288 538 wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl