Wróbel Zofia 163. Ostatnia kukurydza wymiary: 40 cm x 30 cm rok: 2021

Technika: olej na płótnie

Wymiary: 30×40

Cena Minimalna: 400 zł

Obraz – apel zatytułowany „Ostatnia kukurydza” przedstawia chłopczyka z Iraku, który trzyma w ręce kolbę ze zjedzonej kukurydzy. Symbolizuje to problemy związane z wysychaniem rzek spowodowanym budową tam i przekierowywaniem dopływów mniejszych rzek przez sąsiednie kraje. W wyniku tego wysycha Eufrat i Tygrys. Tak jest m. in. w województwie Misan. Uniemożliwia to prowadzenie działalności rolniczej, łowienie ryb i utrudnia życie na tych terenach. Dawne ziemie raju zamieniają się w pustynię. Rodzice dzieci muszą emigrować by zarabiać na życie. Tak jest od wielu lat.

Gdziekolwiek jesteś możesz wylicytować obraz i pomóc naszym małym Podopiecznym!

Środki zebrane w ramach XIII Charytatywnej Aukcji Obrazów zostaną przeznaczone na sprzęt medyczny i rehabilitacyjny oraz leki dla Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Cena za obraz: 400 zł
Masz pytania względem licytacji? Skontaktuj się z nami:
(+48) 662 288 538 wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl