Salomon-Konieczny Sabina 209.Odpoczynek Anioła wymiary: 50 cm x 70 cm rok: 2019

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/zaplanowana/11284896553

Salamon-Konieczny Sabina – urodziła się w 1962 r. w Gorlicach. Ojciec był artystą – absolwentem krakowskiej ASP, także sztuka była zawsze ważną częścią jej życia. Miłość do kolorów i form zaczęła się kiedy była jeszcze małym dzieckiem i zawsze było dla niej oczywiste, że jej studia będą związane ze sztuką. Absolwentka Instytutu Wychowania Artystycznego UMSC w Lublinie – dyplom uzyskała w 1922 r. w pracowni profesora Mariana Stelmasika. Jej obrazy były prezentowane na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Od zawsze poświęcała malarstwu każdą wolna chwilę. Malarstwo jest jej pasją, zawodem oraz sposobem na życie.

Tytuł obrazu: „Odpoczynek Anioła”

Technika wykonania: olej na płótnie

Wymiary: 50 x 70 cm

Cena minimalna: 500 zł

Obraz podarowany na XII Charytatywną Aukcję Obrazów „Artyści Dzieciom” 2019 rok

Gdziekolwiek jesteś możesz wylicytować obraz i pomóc naszym małym Podopiecznym!

Środki zebrane w ramach XIII Charytatywnej Aukcji Obrazów zostaną przeznaczone na sprzęt medyczny i rehabilitacyjny oraz leki dla Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Cena za obraz: 500 zł
Masz pytania względem licytacji? Skontaktuj się z nami:
(+48) 662 288 538 wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl