Koszela Ryszard 63. stół w stylu organicznym wymiary: 154.7 cm x 85 cm rok:

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/63-koszela-ryszard-stol-w-stylu-organicznym-11281484157

Koszela Ryszard Projektant, wykonawca stołów. Współpracuje z Domem Aukcyjnym „Rempex” oraz Galerią Sztuki „Marzenie” w Łańcucie. Stół o falistym kształcie blatu ze szklaną taflą, wsparty na podstawie imitującej ażurowe konary drzewa. Podstawa stalowa, zbudowana z 2000 elementów, malowanych na czarno. Stół w stylu mebli organicznych, których formy inspirowane są naturalnymi kształtami. Tego typu sprzęty były jedynymi z pierwszych wykorzystywanych przez człowieka, zwane samorodnymi, leśnymi. Trend do naśladowania natury w meblarstwie odrodził się w końcu XVIII wieku, był niezwykle popularny w XIX wieku i trwa współcześni, przy czym naturalne materiały zastępowane są przez inne tworzywa.

Tytuł : stół w stylu organicznym

Wymiary: 77,5×154,7×85 cm

Cena minimalna: 5000

Gdziekolwiek jesteś możesz wylicytować obraz i pomóc naszym małym Podopiecznym!

Środki zebrane w ramach XIII Charytatywnej Aukcji Obrazów zostaną przeznaczone na sprzęt medyczny i rehabilitacyjny oraz leki dla Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Cena za obraz: 5000 zł
Masz pytania względem licytacji? Skontaktuj się z nami:
(+48) 662 288 538 wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl