Markiewicz Andrzej 91. Synekdocha 45, sytuacja wymiary: 20 cm x 20 cm rok: 2021

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/91-markiewicz-andrzej-synekdocha-45-sytuacja-11286336593

Markiewicz Andrzej Urodził się 22.07.1956 roku w Skarżysku – Kamiennej. Studia wyższe w Instytucie Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie, gdzie w 1986 roku uzyskał dyplom magistra wychowania plastycznego w pracowni malarstwa i rysunku prof. Mieczysława Hermana oraz pracowni grafiki prof. Stanisława Góreckiego. Zajmuje się rysunkiem, grafiką warsztatową, malarstwem. Twórczość swą prezentował na 30 wystawach indywidualnych (Kopenhaga, Kowno, Łódź, Kielce, Zakopane, Radom), a także na 237 wystawach zbiorowych w kraju i zagranicą (Dania, Niemcy, Holandia, Szwajcaria, USA, Litwa, Łotwa, Węgry, Ukraina, Słowacja, Czeska Republika). Obecnie profesor zwyczajny, prodziekan Wydziału Sztuki, Uniwersytetu Technologiczno- Humanistycznego w Radomiu. Pięciokrotny uczestnik plenerów w Boguchwale.

Obraz powstał podczas XVII Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego – Boguchwała 2021

Tytuł obrazu: „Synekdocha 45, sytuacja…”

Technika wykonania: pastel, papier, dygital print, ołówek

Wymiary: 20×20 cm

Cena minimalna: 300 zł

Gdziekolwiek jesteś możesz wylicytować obraz i pomóc naszym małym Podopiecznym!

Środki zebrane w ramach XIII Charytatywnej Aukcji Obrazów zostaną przeznaczone na sprzęt medyczny i rehabilitacyjny oraz leki dla Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Cena za obraz: 300 zł
Masz pytania względem licytacji? Skontaktuj się z nami:
(+48) 662 288 538 wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl