3 września, 2019

Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie

1. W dniu 7.09.2019 (sobota) , godz. 14, w siedzibie hospicjum (Rzeszów, ul.Lwowska 132) odbędzie się spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie. Osoby , które zamierzają przybyć na spotkanie z dziećmi proszę o zgłoszenie tego zamiaru do czwartku  05.09.2019, via sms na nr tel 662 035 984 (Agnieszka Jankowska-Rachel), celem zapewnienia dzieciom opieki wolontariuszy.

1. W związku z Dniem Dziecka Utraconego, w dniach 11-13 października 2019 dla Rodzin z Grupy Wsparcia organizowany jest wyjazd do Kalwarii Pacławskiej. Osoby chętne proszę o zgłoszenia do dnia 20.września.2019,via sms na nr tel 662 035 984 (Agnieszka Jankowska-Rachel).  Koszty wyjazdu (ok 150  PLN/os dorosła PLN, dzieci 50%) obejmować będą dojazd autokarem, nocleg (na kwaterach prywatnych)  i wyżywienie (w Domu Pielgrzyma).  Szczegółowy program wyjazdu wkrótce.

Zapraszam

AJR

1. SkyWayRun – wirtualny bieg dla podopiecznych Fundacji

Firma SKYWAYRUN postanowiła włączyć się w pomoc dla Naszych kochanych Dzieci .W tym niełatwym dla wszystkich czasie organizują cykl wirtualnych biegów, w których będzie można ...więcej
  2. Z potrzeby serca – pomoc dla Hospicjum w dobie epidemii.

W obliczu epidemii potrzeby Hospicjum Dziecięcego bardziej rosną niżeli maleją, dlatego dziękujemy za pamieć wszystkim osobom, które przychodzą z pomocą. Bez Was sobie nie ...więcej
  3. Spotkanie Rodziców i Bliskich Dzieci przedwcześnie zmarłych – odwołane

W związku z dbałością o wspólne bezpieczeństwo, spotkanie 22.03 w kościele św. Rocha dla Rodziców i Bliskich Dzieci przedwcześnie zmarłych zostaje odwołane. Nowy termin ...więcej
  4. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie – odwołane