Wrzesień 3, 2019

Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie

1. W dniu 7.09.2019 (sobota) , godz. 14, w siedzibie hospicjum (Rzeszów, ul.Lwowska 132) odbędzie się spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie. Osoby , które zamierzają przybyć na spotkanie z dziećmi proszę o zgłoszenie tego zamiaru do czwartku  05.09.2019, via sms na nr tel 662 035 984 (Agnieszka Jankowska-Rachel), celem zapewnienia dzieciom opieki wolontariuszy.

1. W związku z Dniem Dziecka Utraconego, w dniach 11-13 października 2019 dla Rodzin z Grupy Wsparcia organizowany jest wyjazd do Kalwarii Pacławskiej. Osoby chętne proszę o zgłoszenia do dnia 20.września.2019,via sms na nr tel 662 035 984 (Agnieszka Jankowska-Rachel).  Koszty wyjazdu (ok 150  PLN/os dorosła PLN, dzieci 50%) obejmować będą dojazd autokarem, nocleg (na kwaterach prywatnych)  i wyżywienie (w Domu Pielgrzyma).  Szczegółowy program wyjazdu wkrótce.

Zapraszam

AJR

1. Zapraszamy do współpracy lekarzy

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie poszukuje Lekarzy   Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci prowadzi domowe oraz stacjonarne hospicjum dla dzieci przewlekle i ...więcej