21 czerwca, 2008

Program finansowo-księgowy dla hospicjum – dar od Firmy TOP S.A.

Firma informatyczna TOP S.A. z Rzeszowa podarowała dla działu księgowości Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci program finansowo-księgowy oraz gwarantuje serwis i obsługę.

Program do obsługi finansów i księgowości jest niezbędny w naszym hospicjum biorąc pod uwagę ilość zatrudnionych pracowników i szeroki zakres działalności. W naszym hospicjum pracuje dwóch księgowych – p. Maria i p. Wojciech. Podarowany program usprawni ich codzienną pracę.

TOP S.A. jest wyspecjalizowanym producentem i dostawcą kompleksowych systemów informatycznych dla przedsiębiorstw wielu branż. Od początku swojej działalności firma przyjęła odmienny od innych sposób sprzedaży oprogramowania. Nie sprzedaje produktów z półki pozostawiając klienta samemu sobie, ale zajmuje się jego wdrożeniem w miejscach instalacji i jednocześnie szkoleniem pracowników z zakresu obsługi poszczególnych modułów oprogramowania. Takie podejście jak również skalowalność i otwartość systemu pozwala na szybkie dopasowanie oprogramowania do specyficznych wymagań organizacji przedsiębiorstwa Klienta.

Więcej o naszym Sponsorze można dowiedzieć się na stronie internetowej: www.topsa.com.pl

1. XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki

Już w najbliższych dniach 12 i 13 sierpnia odbędzie się XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Rzeszów w Filharmonii Podkarpackiej. Nasi Wolontariusze będą zbierać wolne ...więcej
  2. Kurs „Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej”