11 czerwca, 2008

5.000,-zł dla Hospicjum od Fundacji Warty i Kredyt Banku

Rada Fundacji Warty i Kredyt Banku przyznała Podkarpackiemu Hospicjum dla Dzieci darowiznę w wysokości 5.000,-zł., na zapewnienie dojazdu personelowi hospicjum oraz dowóz sprzętu medycznego do domów pacjentów hospicjum.

W imieniu naszych pacjentów składamy gorące podziękowania

Personel hospicjum – czyli lekarze, pielęgniarki, rehabilitanci, psycholog i kapelan, dojeżdżają do domów pacjentów na terenie województwa podkarpackiego. Nasi pacjenci znajdują się w domach rodzinnych w promieniu 100 km od biura w Rzeszowie. Według statystyk miesięcznie personel pokonuje ok. 7,5 – 8 tysięcy kilometrów. Posługujemy się samochodami służbowymi będącymi na wyposażeniu Fundacji, a w nagłych wypadkach także samochodami prywatnymi.

Za każdą pomoc jesteśmy bardzo wdzięczni, bo dzięki Państwa hojności możemy nieść skuteczną pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom.

1. Podziękowania za Piknik Charytatywny z okazji Dnia Dziecka 2024

Lista Sponsorów, Darczyńców dzięki, którym mogliśmy zorganizować Piknik Charytatywny z okazji Dnia Dziecka 2024   SCENA, DMUCHAŃCE I ATRAKCJE DLA DZIECI: Podkarpacka Agencja Artystyczna ...więcej
  2. Spotkanie grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie – lipiec

Uprzejmie informujemy, że spotkanie grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie  odbędzie się 6 lipca (w sobotę) w godzinach 14:30 – 18:30, w siedzibie hospicjum. ...więcej