11 czerwca, 2008

5.000,-zł dla Hospicjum od Fundacji Warty i Kredyt Banku

Rada Fundacji Warty i Kredyt Banku przyznała Podkarpackiemu Hospicjum dla Dzieci darowiznę w wysokości 5.000,-zł., na zapewnienie dojazdu personelowi hospicjum oraz dowóz sprzętu medycznego do domów pacjentów hospicjum.

W imieniu naszych pacjentów składamy gorące podziękowania

Personel hospicjum – czyli lekarze, pielęgniarki, rehabilitanci, psycholog i kapelan, dojeżdżają do domów pacjentów na terenie województwa podkarpackiego. Nasi pacjenci znajdują się w domach rodzinnych w promieniu 100 km od biura w Rzeszowie. Według statystyk miesięcznie personel pokonuje ok. 7,5 – 8 tysięcy kilometrów. Posługujemy się samochodami służbowymi będącymi na wyposażeniu Fundacji, a w nagłych wypadkach także samochodami prywatnymi.

Za każdą pomoc jesteśmy bardzo wdzięczni, bo dzięki Państwa hojności możemy nieść skuteczną pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom.

1. XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki

Już w najbliższych dniach 12 i 13 sierpnia odbędzie się XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Rzeszów w Filharmonii Podkarpackiej. Nasi Wolontariusze będą zbierać wolne ...więcej
  2. Kurs „Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej”

Zapraszamy na kurs: Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej Celem kursu jest nabycie umiejętności rozpoznawania zaburzeń integracji sensorycznej oraz prowadzenia terapii dzieci z dysfunkcjami ...więcej