11 czerwca, 2008

5.000,-zł dla Hospicjum od Fundacji Warty i Kredyt Banku

Rada Fundacji Warty i Kredyt Banku przyznała Podkarpackiemu Hospicjum dla Dzieci darowiznę w wysokości 5.000,-zł., na zapewnienie dojazdu personelowi hospicjum oraz dowóz sprzętu medycznego do domów pacjentów hospicjum.

W imieniu naszych pacjentów składamy gorące podziękowania

Personel hospicjum – czyli lekarze, pielęgniarki, rehabilitanci, psycholog i kapelan, dojeżdżają do domów pacjentów na terenie województwa podkarpackiego. Nasi pacjenci znajdują się w domach rodzinnych w promieniu 100 km od biura w Rzeszowie. Według statystyk miesięcznie personel pokonuje ok. 7,5 – 8 tysięcy kilometrów. Posługujemy się samochodami służbowymi będącymi na wyposażeniu Fundacji, a w nagłych wypadkach także samochodami prywatnymi.

Za każdą pomoc jesteśmy bardzo wdzięczni, bo dzięki Państwa hojności możemy nieść skuteczną pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom.

1. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 26.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej
  2. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 5.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej