9 stycznia, 2014

Lista Darczyńców – Podziękowanie Mikołaj 2013

Składamy podziękowanie Instytucjom i osobom prywatnym, które pomogły w przygotowaniu Mikołaja w roku 2013 dla naszych Podopiecznych i ich rodzin.


Lista Darczyńców:

1. Aleksandra Piękoś – Biblioteka ZS im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp.
2. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Św. Stanisława Kostki w Trzebosi.
3. Przedszkole Publiczne Nr 10 w Rzeszowie.
4. Szkoła Podstawowa w Książnicach.
5. Szkoła Podstawowa im. M. Dąbrowskiej w Rzemieniu.
6. Gimnazjum Nr 9 w Rzeszowie, Katarzyna Rałowska, klasa 3a.
7. Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej.
8. Parafia p. w. Św. Wawrzyńca w Malawie.
9. II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie – Klasa I.
10. Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie.
11. Internat Zespołu Szkół Nr 2 w Rzeszowie.
12. Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Pauli Montal Zgromadzenia Sióstr Pijarek w Rzeszowie – Pani Anna Wancicka.
13. Gimnazjum w Czudcu – Klasa II B.
14. Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim.
15. Szkoła Podstawowa Nr 14 – Rzeszów – klasa IIa, Pani Dorota Solecka.
16. Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Rzeszowie.
17. Zespół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Wólka Niedźwiedzka.
18. Gimnazjum Miejskie im. Władysława Jagiełły – Leżajsk.
19. Zespół Szkół w Chmielniku.
20. Przedszkole Publiczne w Wysokiej.
21. Przedszkole Publiczne Nr 36 w Rzeszowie.
22. Przedszkole Publiczne Nr 12 – Rzeszów.
23. Zespół Szkół w Niechobrzu.
24. Publiczne Przedszkole Nr 28 – Rzeszów.
25. Szkoła Podstawowa w Babicy.
26. Szkoła Podstawowa Nr 27 – Rzeszów.
27. Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Babicy.
28. Zespół Szkół im. Szarych Szeregów – Chmielnik.
29. Zespołu Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie – Katarzyna Marcinek, Honorata Mikoś.
30. Przedszkole Publiczne w Raniżowie – p. Agata Kowalska.
31. Zespół Szkół Plastycznych im. Piotra Michałowskiego – Rzeszów.
32. Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach.
33. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Rzeszowie.
34. Publiczne Przedszkola Nr 2 w Rzeszowie.
35. Gimnazjum w Hyżnem.
36. Zespół Szkół w Malawie.
37. Publiczne Przedszkole Nr 3 w Rzeszowie.
38. Szkoły Podstawowa Nr 8 w Rzeszowie.
39. Szkoły Podstawowa Nr 10 w Rzeszowie. 
40. I Liceum Ogólnokształcące – Rzeszów.
41. Szkoła Podstawowa Jawornik Niebylecki.
42. Publiczne Gimnazjum w Rakszawie.
43. Zespół Szkół nr 4 w Rzeszowie.
44. Zespół Szkół nr 1 w Stobiernej.
45. Zespół Szkół w Husowie.
46. Zespół Szkół Publicznych w Lubaczowie.
47. Zespół Szkół Publicznych w Baszni Dolnej.
48. Gimnazjum im. Króla Kazimierza Wielkiego w Horyńcu Zdroju.
49. Gimnazjum Miejskie w Leżajsku.
50. Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości w Rzeszowie.
51. Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 5 – Rzeszów.
52. Szkoła Podstawowa w Wiercanach.
53. Szkoła Podstawowa w Babicy.
54. Zespół Szkół w Wólce Podleśnej.
55. Zespół Szkół w Studzianie, Stowarzyszenie „Liść Dębu”.
56. Zespół Szkół im. T.Kościuszki w Dębowe.
57. Zespół Szkół – Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Kamieniu.
58. Koło Caritas w Zespole Szkół im. Jana Pawła II, Sokołów Młp.
59. Przedszkole Niepubliczne „Kraina Uśmiechu”, Rzeszów.
60. Gimnazjum Nr 11 w Rzeszowie.
61. Zespół Szkół w Nagawczynie.
62. Przedszkole Publiczne w Wysokiej.
63. Przedszkole Publiczne Nr 36 – Rzeszów.
64. Przedszkole Publiczne Nr 12 – Rzeszów.
65. Zespół Szkół w Niechobrzu.
66. Publiczne Przedszkole Nr 2 w Rzeszowie.
67. Szkoła Podstawowa w Porębach Dymarskich.
68. Szkoła Podstawowa Nr 27 w Rzeszowie, Klasa 4a.
69. Szkoła Podstawowa w Zgłobniu.
70. Gimnazjum im. Św. Józefa Sebastiana Pelczara w Przeworsku.
71. Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Kraczkowej.
72. Zespół Szkół przy Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie im. św. Jadwigi Królowej.
73. Szkoła Podstawowa w Podborzu.
74. Przedszkole Publiczne w Raniżowie.
75. Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej.
76. Zespół Szkół Nr 6 w Rzeszowie.
77. III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie – Klasa I a, I c, I e, I g, II a, II d, II e, II f, II h, III a, III b, III d, III h.
78. Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke w Błażowej.
79. Przedszkole w Trzebownisku.
80. Przedszkole Publiczne 3 – Rzeszów.
81. Szkoła Podstawowa w Zaruniu.
82. Szkoła Podstawowa nr. 3 w Chmielniku.
83. Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 – Rzeszów.
84. Zespół Szkół Społecznych Nr 2 w Rzeszowie.
85. Gminne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Raniżowie.
86. Szkoła Podstawowa Nr 2 – Trzeboś.
87. Młodzież z Parafii św. Stanisława Kostki w Jasionce – Katolicka Grupa Młodzieżowa.
88. Zespół Szkół im. UNICEF w Rzeszowie.
89. Zespół Szkół nr 1 w Nienadówce .
90. Gimnazjum Nr 7 w Rzeszowie – Klasa III B.
91. Szkoła Podstawowa w Nockowej.
92. Szkolne Koło PCK przy Szkole Podstawowej Nr 17 w Rzeszowie.
93. Szkoła Podstawowa w Kaszycach.
94. Samorząd Uczniowski Bieszczadzkiego Zespołu Szkół Zawodowych im Lecha Wałęsy, Ustrzyki Dolne, Szkole Koło Wolontariatu.
95. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Olszanach.
96. Zespół Szkół Mechanicznych w Rzeszowie – Klasa II FT.
97. Zespół Szkół Nr 1 w Ropczycach.
98. Zespół Szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej.
99. Zespół Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie.
100. Społeczne Gimnazjum Doliny Strugu w Chmielniku.
101. Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy.
102. Publiczne Gimnazjum w Dąbrowicy.
103. Publiczne Przedszkole Nr 24 w Rzeszowie.
104. Zespół Szkół Nr 6 w Rzeszowie.
105. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Straszydle.
106. Publiczne Przedszkole Nr 37 – P. Anna Dulska – Rzeszów.
107. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Liceum Mistrzostwa Sportowego – Mielec.
108. Zespół Szkół im. J. Łukasiewicza w Nowej Sarzynie.
109. Zespół Szkół im. J. Łukasiewicza – Barbara Żak – Nowa Sarzyna.
110. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II – Przeworsk.
111. Gimnazjum Nr 9 w Rzeszowie.
112. Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej.
113. Szkoła Podstawowa w Nowym Borku – Klasa V.
114. Szkolne Koło CARITAS oraz Uczniowie Zespołu Szkół w Szebniach.
115. Zespół Szkół Społecznych Nr 2 w Rzeszowie.
116. Rada Kół Naukowych WSIZ.
117. Gimnazjum Nr 1 w Rzeszowie.
118. Szkoła Podstawowa w Lutowiskach.
119. Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipnicy.

OSOBY PRYWATNE:
1. Bogusława Rzucidło – Świlcza.
2. Łukasz Krystyna – Trzebownisko.
3. Justyna Belcer-Kuczna – Krasne.
4. Renata i Marek Kamyccy – Rzeszów.
5. Halina Wilczakowska-Skworzec – Rzeszów.
6. Barbara i Przemysław Chrzanowscy – Rzeszów.
7. Dariusz Pleśniak – Błażowa.
8. Robert Kateniak – Krasne.
9. Anna Jarecka-Zembroń – Rzeszów.
10. Maria i Stanisław Karnas – Rzeszów.
11. Renata Mazur – Głogów Młp.
12. Paweł Pazuro – Jeżowe.
13. Monika i Marcin Wojtowicz – Rzeszów.
14. Anna Bar – Rzeszów.
15. Marcin Janiec – Nisko.
16. Bartłomiej Kulesza – Jarosław.
17. Tomasz Kulesza – Jarosław.
18. Sylwia Kuźuna-Wesołowska Rzeszów.
19. Helena Kret – Rzeszów.
20. Kinga Pasterz – Rzeszów.
21. Jolanta i Przemysław Zając – Bratkowice.
22. Agnieszka Wojturska – Bratkowice.
23. Maciej Świder – Rzeszów.
24. Piotr Gumienny – Rzeszów.
25. Zofia Maźnicka – Strzyżów.
26. Iwona Bartłomowicz – Łańcut.
27. Emilia Barłomowicz – Łańcut.
28. Paulina Papiernik – Strzyżów.
29. Monika Dec – Sokołów Młp.
30. Anna Wisz – Jasionka.
31. Monika i Marek Balawajder .
32. Joanna i Konrad Sochaccy.
33. Małgorzata i Przemysław Jagiełło – Rzeszów.
34. Monika Rzepka – Sokołów Młp.
35. Aneta Zyparowicz – Rzeszów.
36. Paulina Płonka – Trzebownisko.
37. Bartosz Cużytek – Łańcut.
38. Jolanta Chajec
39. Monika Leszkiewicz-Szyler – Mielec.
40. Joanna Rżany – Mielec.
41. Piotr Leś – Kibice Stal Rzeszów.
42. Bogusława Wybraniec – Rzeszów.
43. Małgorzata Browla – Nockowa.
44. Wioletta Machowska
45. Edyta Kmiecik
46. Joanna Czaja
47. Antonina Michoń
48. Aneta Bogacz-Zdziebko
49. Witold Migała
50. Małgorzata Tendera
51. Renata Ogryzek
52. Artur Perenc
53. Krzysztof Parys
54. Marcin Chrobak
55. Dariusz Zając
56. Bartłomiej Niemiec
57. Marcin Żurawski
58. Damian Kostka
59. Rafał Paśkiewicz
60. Rafał Żyszkiewicz – Rzeszów.
61. Maria Mścisz – Rzeszów.
62. Daniel Argasiński
63. Artur Kozłowski
64. Robert Drzał
65. Lilianna Lis – Rzeszów.
66. Lidia Zięba – Rzeszów.
67. Zdzisław Drążek
68. Zofia Staszkiewicz – Rzeszów.
69. Michał Kuśnierz – Rzeszów.
70. Paulina Dziedzic – Rzeszów.
71. Anna i Krzysztof Czerwiec – Rzeszów.
72. Paweł Kołodziej – Boguchwała.
73. Sylwia Szott-Wsół – Rzeszów.
74. Joanna Korab – Rzeszów.
75. Elżbieta i Józef Włodarczykowie – Rzeszów.
76. Barbara i Marcin Stręk – Rzeszów.
77. Małgorzata i Tomasz Dechnik – Wolsztyn.
78. Urszula Byjoś
79. Karolina Chmiel – Strażów.
80. Ewelina Krasowska – Bartoszyce.
81. Wojciech Małaczkiewicz – Zapolice.
82. Małgorzata Świeboda – Rzeszów.
83. Alicja Jagoda – Rzeszów.
84. Anna i Dominik Grabowiec – Grodzisko Dolne.
85. Wanda Gontarska – Warszawa.
86. Andrzej Stebnicki – Rzeszów.
87. Janusz Wołowiec – Gać.
88. Lidia Zięba, Andrzej Zięba, Teresa Mulowa – Rzeszów.
89. Agnieszka Boguszewska, Alicja Mikołajczyk, Beata Gadet, Lidia Sołtys, Magdalena Bączkowska – Rzeszów.
90. Anna i Ryszard Czerniakowscy – Boguchwała.
91. Helena Jasiewicz – Rzeszów.
92. Kamila R – Rzeszów.
93. Łukasz Rubacki – Rzeszów.
94. Maria Czarnota – Malawa.
95. Barbara Róg – Rzeszów.
96. Rafał i Monika Mnich – Rudna Wielka.
97. Małgorzata Bylina – Rzeszów.
98. Renata Masłyk- Rzeszów.
99. Mateusz Homik – Rzeszów.
100. Joanna i Michał Basara – Sędziszów Młp.
101. Małgorzata Nowosielska – Rzeszów.
102. Anna Kudasik- Rzeszów.
103. Sonia i Syntia Skiba-Klaczkowski- Rzeszów .
104. Ewa Płonka – Trzebownisko.
105. Agata Osiniak-Pacuła – Rzeszów.
106. Klaudia Lech – Rzeszów.
107. Stanisław Autczak – Krasne.

FIRMY:
1. Drugi Urząd Skarbowy w Rzeszowie.
2. Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska – Rzeszów.
3. Centrum Medyczne „Mruk Med” w Rzeszowie.
4. Tęczowa Księgarnia w Rzeszowie.
5. Urząd Marszałkowski w Rzeszowie.
6. Urząd Marszałkowski – Departament PROW.
7. Wspólnota Dobrego Pasterza Odnowa w Duchu Św.
8. Urząd Miejski w Boguchwale.
9. Stare Miasto-Park Sp. z o.o.
10. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.
11. Wojewódzki Ośrodek Medyczny Pracy – Rzeszów.
12. BWS POLSKA
13. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz osób z upośledzeniem umysłowym Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy w Hermanowej.
14. WSK- FINANCE SHARED SERVICES – Rzeszów.
15. WSK PZL – Rzeszów S.A. – Dział Osobowy, Dział Zakupów.
16. COMPONENT REPAIR SUSINESS – Rzeszów.
17. WSK Wydział QZ – Rzeszów.
18. Makarony Polskie S.A – Rzeszów.
19. Zarząd i Pracownicy Firmy SYRIUSZ – Rzeszów.
20. Firma STRABAG Sp. z o.o. – Rzeszów.
21. Oddział Dzienny Psychiatryczny WSS w Rzeszowie.
22. Oddział Położniczo-Ginekologiczny, ul. Rycerska – Rzeszów.
23. ROFA Polska – Rzeszów.
24. PHU ELSI Eliza Grzegowy-Misiałek – Rzeszów.
25. Urząd Miasta Przeworsk.
26. GAMRAT S.A – Jasło.
27. STAL-SYSTEMS S.A.
28. Funkcjonariusze i Pracownicy placówki Straży Granicznej w Rzeszowie- Jasionce.
29. STOP Nadciśnieniu Sp. z o.o. – Dąbrowa Górnicza.
30. Voice Net – Rzeszów.
31. WSK-Biuro Konstrukcyjne – Rzeszów.
32. RWE Polska – Warszawa.
33. Biuro Rozwoju Miasta Rzeszowa.
34. Stowarzyszenie na rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi SANITAS – Sanok.
35. Wojewódzki Urząd Pracy – Pracownicy Wydziału Rozwoju Kadr Regionu.
36. EDGARD – Warszawa.
37. Firma BLUX Cosmetics – Trzciana.
38. Pracownia Projektowo-Plastyczna Bogumił Kołcz – Rzeszów.
39. Pracownicy PST Polska
40. WSK Rzeszów
41. SOFT Rzeszów
42. Meritum Sp. z o. o. – Rzeszów.
43. Sklep Spożywczo-Przemysłowy „Orzech” – Zdzisław Orzech – Łąka.
44. Pracownicy i Dyrekcja Domu Pomocy Społecznej w Gliniku Dolnym.
45. RESTAL Plus Sp. z o.o., Pani Małgorzata Miśko – Rzeszów.
46. MEDILAB Sp. z o.o. – Warszawa – Pan Zbigniew Moroz.
47. Wydział Wywiadowczo-Interwencyjny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.
48. Klub ToyotaKlub – Marcin Janiec – Nisko. 

49. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rodzice oraz Uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim. 

 

  1. Kurs „Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej”

    Zapraszamy na kurs: Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej Celem kursu jest nabycie umiejętności rozpoznawania zaburzeń integracji sensorycznej oraz prowadzenia terapii dzieci z dysfunkcjami ...więcej
  2. Piknik Charytatywny – Podziękowania

    PATRONAT HONOROWY  – PREZYDENT MIASTA RZESZOWA – Konrad Fijołek   PATRONI MEDIALNI: "VIA" Katolickie Radio Rzeszów Polskie Radio Rzeszów S.A. Telewizja Polska S.A. Oddział ...więcej
  3. Piknik Charytatywny

    26 czerwca 2022 roku odbędzie się Piknik Charytatywny na terenie zielonym przy Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Start godzina 11. ZAPRASZAMY SERDECZNIE! ...więcej
  4. Spotkania Grupy Wsparcia w czerwcu.

    Spotkania Grupy Wsparcia w czerwcu: - sobota: 11.06.2022 oraz 25.06.2022, godz. 14.30. Spotkanie będzie odbywało się w Hospicjum dla Dzieci, Rzeszów , ul. Lwowska ...więcej