Współpraca w ramach Programu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu

 

Możemy wspólnie podjąć współpracę w ramach Programu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, powstałego po to, by wspierać organizacje pożytku publicznego.

 

 

 

Udzielając Podkarpackiemu Hospicjum dla Dzieci patronatu lub wsparcia medialnego, zwrócimy razem uwagę na potrzeby organizacji pożytku publicznego i podejmiemy walkę o potrzeby dzieci nieuleczalnie chorych. Zależy Nam na współpracy z Partnerami, z którymi zaangażujemy się w problemy dotykające lokalne społeczności w całej Polsce. W ramach udzielania patronatu i wsparcia Kampaniom Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci, będziemy wdzięczni za udostępnianie informacji o bieżących akcjach charytatywnych kanałami medialnymi, platformami społecznymi, poprzez strony www, by móc dotrzeć do środowisk osób, dla których te akcje będą stanowić zainteresowanie.

 

 

Razem możemy szerzyć inicjatywę o potrzebie wspierania organizacji pozarządowych. Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę w ramach Naszych działań charytatywnych. Przyjaciel Hospicjum…to brzmi dumnie! Jeśli Ty i Twoja Firma jeszcze nie dołączyliście do tego grona, to teraz jest ten właściwy moment.

 

 

Pomagać można na wiele sposobów:

  • wpłacając darowizny na cele statusowe lub określony cel,
  • payroll, czyli comiesięczne przekazywanie groszowych końcówek pensji pracowników, (oczywiście za ich wcześniej uzyskaną zgodą),
  • oferując usługę lub produkt,
  • zobowiązując się do regularnego przekazywania ustalonego procentu od zysków lub sprzedaży,
  • przekazując żywność (sklepy, sieci handlowe),
  • darowizny rzeczowe,
  • dołączając do współpracy barterowej w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

Ta pomoc, to nasze BYĆ albo NIE BYĆ. To zakup leków, sprzętu, wyżywienia, rachunki… Tak naprawdę bez tej pomocy nie jesteśmy w stanie pomagać tym najbardziej potrzebującym.

 

 

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

promocja@hospicjum-podkaprackie.pl

535 984 445