„POLA NADZIEI” – Wiosna 2024

Dołącz do akcji organizowanej  na rzecz Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci 

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci jest uczestnikiem ogólnopolskiej inicjatywy „Pola Nadziei”. Inicjatywa ta ma na celu szerzenie idei opieki hospicyjnej wśród dzieci i młodzieży oraz wsparcie dla organizacji, które tą opiekę zapewniają.

 

Na czym polega akcja?

 Każdego roku jesienią sadzone są cebulki żonkili przez pracowników firm, uczniów szkół i przedszkoli oraz osoby indywidualne z województwa podkarpackiego. Wiosną kwiaty są ścinane oraz rozdawane za symboliczny datek na rzecz działalności Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

 

Kiedy?

W dniach 22 marca (piątek) w godzinach 14-20 oraz 23 marca (sobota) w godzinach 9-15 nasi Wolontariusze będą kwestować przy sklepach:

Auchan Krasne;
FRAC Chełmońskiego 1, Rzeszów;
FRAC Lwowska 6, Rzeszów;
FRAC Krakowska 20(Galeria Nowy Świat), Rzeszów;
FRAC Obrońców Poczty Gdańskiej 14, Rzeszów;
FRAC Solarza 19A, Rzeszów;
Delikatesy Centrum Lwowska 115 Rzeszów;
Delikatesy Centrum Trzebownisko 817;
Delikatesy Centrum Chmielnik 277;
Delikatesy Centrum Krasne 134;
Delikatesy Centrum Zgłobień 72a.

 

Finał naszej akcji zaplanowany jest na 14 kwietnia 2024 roku. W tym dniu będziemy kwestować przy Parafiach Miasta Rzeszowa. 

 

Dlaczego żonkil?

To symbol nadziei, która jest nieodłącznym elementem pracy hospicyjnej. Akcja „Pola Nadziei” ma na celu propagowanie idei opieki hospicyjnej oraz wsparcie naszej działalności.

 

W jaki sposób można do nas dołączyć?

Należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeń: Zgłoszenia Pola Nadziei Edycja 2023/2024 

 

Akcja "Pola Nadziei" jest organizowana przez naszą Fundację po raz czwarty. Poniżej zamieszczamy krótki raport przedstawiający ilość zebranych środków w poprzednich edycjach oraz ich rozdysponowanie w roku ubiegłym.

 

            Zapraszamy do wzięcia udziału w tej pięknej inicjatywie. Wspólnymi siłami sprawmy, aby wiosną województwo podkarpackie zakwitło na żółto, a w naszych sercach rozkwitła nadzieja.

 

Kontakt:

Justyna Babiracka

535 984 445

promocja@hospicjum-podkarpackie.pl

documents

pdf

RAPORT

documents

pdf

Plakat Wiosna 2024

Patroni Medialni: