Dokończ płatność na telefonie

Aby wpłata została zrealizowana potwierdź transakcję Blik na Twoim telefonie.

Dziękujemy! Twój udział jest ważny!

Zamknij

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci jest uczestnikiem ogólnopolskiej inicjatywy „Pola Nadziei”

 

Na czym polega akcja?

Inicjatywa ta ma na celu szerzenie idei opieki hospicyjnej wśród dzieci i młodzieży oraz wsparcie dla organizacji, które tą opiekę zapewniają. Zapraszamy wszystkich do udziału w jesiennej edycji „Pola Nadziei” organizowanej na terenie Rzeszowa i innych miejscowości przez Naszą Fundację.

 

Kiedy i gdzie?

Każdego roku jesienią sadzone są cebulki żonkili przez pracowników firm, uczniów szkół i przedszkoli oraz osoby indywidualne z województwa podkarpackiego. Wiosną kwiaty są ścinane oraz rozdawane za symboliczny datek na rzecz działalności Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

 

W tym roku sadzenie cebulek żonkili odbędzie się 6 października. Jest to data szczególnie dla nas ważna ponieważ w tym dniu została założona Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, która działa na terenie województwa podkarpackiego już od 15 lat.

 

Dlaczego żonkil?

To symbol nadziei, która jest nieodłącznym elementem pracy hospicyjnej. Akcja „Pola Nadziei” ma na celu propagowanie idei opieki hospicyjnej oraz wsparcie naszej działalności.

 

W jaki sposób można do nas dołączyć?

Należy wypełnić jedną z deklaracji uczestnictwa w programie: dla organizacji, dla placówki oświatowej lub dla osoby indywidualnej. Wypełnione deklaracje proszę wysłać na adres: promocja@hospicjum-podkarpackie.pl

 

Osoby i instytucje, które zadeklarują chęć udziału w inicjatywie postarają się w dniu 6 października zasadzić cebulki na terenie swojego ogródka. Jeżeli ktoś nie ma takiej możliwości można dowieźć zakupione cebulki do siedziby Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. 

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w tej pięknej inicjatywie. Wspólnymi siłami sprawmy, aby Rzeszów wiosną zakwitł na żółto, a w naszych sercach rozkwitła nadzieja.

 

Kontakt:

Justyna Babiracka

535 984 445

promocja@hospicjum-podkarpackie.pl

documents

pdf

Deklaracja Firma

documents

pdf

Deklaracja Osoba Indywidualna

documents

pdf

Deklaracja Placówka Oświatowa