„POLA NADZIEI” – Jesień 2023

 

Dołącz do akcji organizowanej  na rzecz Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci 

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci jest uczestnikiem ogólnopolskiej inicjatywy „Pola Nadziei”. Inicjatywa ta ma na celu szerzenie idei opieki hospicyjnej wśród dzieci i młodzieży oraz wsparcie dla organizacji, które tą opiekę zapewniają.

 

W jaki sposób można do nas dołączyć?

Należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeń: Zgłoszenia Pola Nadziei Edycja 2023/2024 

Zgłoszenia do jesiennej edycji akcji prosimy przesyłać do dnia 2 października 2023 roku.

 

Na czym polega akcja?

 Każdego roku jesienią sadzone są cebulki żonkili przez pracowników firm, uczniów szkół i przedszkoli oraz osoby indywidualne z województwa podkarpackiego. Wiosną kwiaty są ścinane oraz rozdawane za symboliczny datek na rzecz działalności Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

 

Kiedy?

            Sadzenie cebulek żonkili przez Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci odbędzie się

10 października w Parku PapieskimPlacówki Oświatowe oraz Firmy mogą zasadzić cebulki żonkili/narcyzów przez cały miesiąc październik.

 

Dlaczego żonkil?

 To symbol nadziei, która jest nieodłącznym elementem pracy hospicyjnej. Akcja „Pola Nadziei” ma na celu propagowanie idei opieki hospicyjnej oraz wsparcie naszej działalności.

 

Akcja "Pola Nadziei" jest organizowana przez naszą Fundację po raz czwarty. Poniżej zamieszczamy krótki raport przedstawiający ilość zebranych środków w poprzednich edycjach oraz ich rozdysponowanie w roku ubiegłym.

 

            Zapraszamy do wzięcia udziału w tej pięknej inicjatywie. Wspólnymi siłami sprawmy, aby województwo podkarpackie wiosną zakwitło na żółto, a w naszych sercach rozkwitła nadzieja.

 

 

Kontakt:

Justyna Babiracka

535 984 445

promocja@hospicjum-podkarpackie.pl

documents

pdf

RAPORT

Patroni Medialni: