Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci jest uczestnikiem ogólnopolskiej inicjatywy „Pola Nadziei”

 

Na czym polega akcja?

Inicjatywa ta ma na celu szerzenie idei opieki hospicyjnej wśród dzieci i młodzieży oraz wsparcie dla organizacji, które tą opiekę zapewniają. Zapraszamy wszystkich do udziału w wiosennej edycji „Pola Nadziei” organizowanej na terenie Rzeszowa i innych miejscowości przez Naszą Fundację.

 

Kiedy i gdzie?

Każdego roku jesienią sadzone są cebulki żonkili przez pracowników firm, uczniów szkół i przedszkoli oraz osoby indywidualne z województwa podkarpackiego. Wiosną kwiaty są ścinane oraz rozdawane za symboliczny datek na rzecz działalności Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

 

W ramach inicjatywy "POLA NADZIEI" w marcu w Placówkach Oświatowych będzie prowadzona edukacja hospicyjna dzięki której uczniowie mają szanse dowiedzieć się w jaki sposób działa Hospicjum i jaką opiekę zapewnia nieuleczalnie chorym Dzieciom. Dodatkowo w ramach zajęć będą wykonywane ręcznie kwiaty żonkila z dowolnego materiału. 

W kwietniu uczestnicy wydarzenia podejmą próbę rozprowadzenia ściętych oraz wykonanych ręcznie kwiatów na własnym terenie. Alternatywą jest dowiezienie ich do naszej siedziby. Wolontariusze Hospicjum będą kwestować na ulicach Rzeszowa zbierając wolne datki na rzecz naszej działalności.

 

Dlaczego żonkil?

To symbol nadziei, która jest nieodłącznym elementem pracy hospicyjnej. Akcja „Pola Nadziei” ma na celu propagowanie idei opieki hospicyjnej oraz wsparcie naszej działalności.

 

W jaki sposób można do nas dołączyć?

Należy wypełnić jedną z deklaracji uczestnictwa w programie: dla organizacji, dla placówki oświatowej lub dla osoby indywidualnej. Deklaracje są dostępne na dole strony. Wypełnione dokumenty proszę wysłać na adres: promocja@hospicjum-podkarpackie.pl

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w tej pięknej inicjatywie. Wspólnymi siłami sprawmy, aby Podkarpacie zakwitło na żółto, a w naszych sercach rozkwitła nadzieja.

 

Kontakt:

Justyna Babiracka

535 984 445

promocja@hospicjum-podkarpackie.pl

documents

pdf

Deklaracja Firma

documents

pdf

Deklaracja Osoba Indywidualna

documents

pdf

Deklaracja Placówka Oświatowa