Wirtualne Pola Nadziei – Żonkilowa Pocztówka

Wiosna każdemu z nas przyniosła trudne chwile związane z epidemią w kraju. Jest to czas ciężki i bolesny również dla naszego Hospicjum, ponieważ jesteśmy przede wszystkim podmiotem leczniczym, który pomimo sytuacji związanej z wirusem musi dbać o nasze kochane Dzieci.

 Pomimo epidemii musimy nadal funkcjonować, a w tym czasie potrzeby Hospicjum rosną niżeli maleją. Otaczając dzieci codzienną troską, pełni obaw i niepokoju, staramy się wspólnie z zespołem medycznym stać na straży bezpieczeństwa naszych kochanych maluchów. Dla nich to My – pracownicy Hospicjum, jesteśmy rodziną.

Hospicjum bierze udział w ogólnopolskiej kampanii zbierania funduszy na rzecz opieki dla osób chorych „Pola Nadziei”. Dbając o bezpieczeństwo wolontariuszy oraz uczniów i nauczycieli rzeszowskich szkół, które włączyły się w tegoroczną kampanię, zdecydowaliśmy się przeprowadzić  tą akcję wirtualnie.

 

 

W związku z Kampanią Wirtualną można wpłacić darowiznę dla Hospicjum, a w zamian darczyńca otrzyma mailowo Wirtualnego Żonkila wraz z podziękowaniem za udzielone wsparcie.

Aby otrzymać WIRTUALNEGO ŻONKILA darowiznę można wpłacić:

  • Poprzez przelew internetowy klikając na Przelewy24 – po dokonaniu wpłaty na podany w formularzu prywatny adres mailowy zostanie wysłane potwierdzenie tej wpłaty,  prosimy aby TO POTWIERDZENIE wysłać na adres mailowy wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl  z tytułem WIRTUALNE POLA NADZIEI 2020
  • Zagraniczne przelewy internetowe klikając na PayPal – tytułem WIRTUALNE POLA NADZIEI 2020
  • Bezpośrednio na konto Fundacji – tytułem WIRTUALNE POLA NADZIEI 2020, a następnie potwierdzenie przelewu przesłać na adres mailowy: wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl

 

Wybierając jedną z trzech opcji należy PAMIĘTAĆ o podaniu swojego ADRESU E-MAIL, by w odpowiedzi za wpłatę darowizny na tego maila otrzymać WIRTUALNEGO ŻONKILA.

 

OTRZYMAJ WIRTUALNEGO ŻONKILA

Wybierz metodę płatności

Pomagasz jak chcesz!

devices

Wpłać z

paypal

Wykonaj przelew internetowy

devices

Wpłać z

przelewy24

Wykonaj przelew internetowy

devices

Pobierz druk

poczta

Wpłać pieniądze klasyczną metodą

 

Wpłać darowiznę bezpośrednio na konto i wyślij mailowo potwierdzenie wpłaty na wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl

 

TYTUŁEM: WIRTUALNE POLA NADZIEI 2020

 

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci
ul. Lwowska 132
35-301 Rzeszów, woj. podkarpackie

 

PKO Bank Polski SA
28 1020 4405 0000 2702 0525 9926

 

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci jest oficjalnym Uczestnikiem w ogólnopolskim programie „Pola Nadziei”.

Co roku w różnych częściach Polski, instytucje charytatywne oraz hospicja organizują we własnym zakresie kampanię „Pola Nadziei”, która na terenie Rzeszowa została zainicjowana przez Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

„Pola nadziei” to kampania, która organizowana jest jesienią oraz wiosną. Każdego roku 4 października, który jest Międzynarodowym Dniem Opieki Hospicyjnej sadzone są żonkile. Kwiaty sadzone są na terenie miasta Rzeszowa przy placówkach oświatowych i innych terenach zielonych. Jest to symbol nadziei i akt solidarności z osobami nieuleczalnie chorymi. Wiosną, kiedy żonkile zakwitają, od marca do maja rozpoczyna się udział placówek oświatowych i innych instytucji w ramach kampanii „Pola Nadziei”, kiedy to uczniowie przygotowują w szkołach żonkile, które są wręczane ofiarodawcom za symboliczne datki przeznaczone dla podopiecznych Hospicjum.

Prowadzenie zbiórki funduszy z zaangażowaniem wolontariuszy i ze współpracą ze szkołami ma na celu uwrażliwienie dzieci i młodzieży na potrzeby chorego człowieka. Taka idea edukacyjna poszerza świadomość młodych ludzi na temat opieki hospicyjnej.

Możecie wesprzeć Naszą inicjatywę wypełniając deklarację dostępną na naszej stronie internetowej. Koordynator Wolontariatu udzieli Wam odpowiedzi na wszelkie pytania
i pokieruje organizacyjnie w ramach akcji „Pola Nadziei”. Zapraszamy do zapoznania się
z Programem kampanii „Pola Nadziei” organizowanej na terenie Rzeszowa przez Naszą Fundację.

 

Kontakt:

Patrycja Frąc, Koordynator Wolontariatu
662 288 538, wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl

documents

pdf

Program kampanii Pola Nadziei

documents

doc

Deklaracja uczestnictwa - instytucje i osoby prywatne

documents

doc

Deklaracja uczestnictwa - placówki oświatowe