„POLA NADZIEI” – Wiosna 2023

 

Dołącz do akcji organizowanej  na rzecz Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci 

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci jest uczestnikiem ogólnopolskiej inicjatywy „Pola Nadziei”. Inicjatywa ta ma na celu szerzenie idei opieki hospicyjnej wśród dzieci i młodzieży oraz wsparcie dla organizacji, które tą opiekę zapewniają.

 

Na czym polega akcja?

 Każdego roku jesienią sadzone są cebulki żonkili przez pracowników firm, uczniów szkół i przedszkoli oraz osoby indywidualne z województwa podkarpackiego. Wiosną kwiaty są ścinane oraz rozdawane za symboliczny datek na rzecz działalności Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

 

Kiedy?

W dniach 21-23 kwietnia nasi Wolontariusze będą kwestować przy sklepach oraz Parafiach Miasta Rzeszowa.

Dlaczego żonkil?

 To symbol nadziei, która jest nieodłącznym elementem pracy hospicyjnej. Akcja „Pola Nadziei” ma na celu propagowanie idei opieki hospicyjnej oraz wsparcie naszej działalności.

 

W jaki sposób można do nas dołączyć?

Należy wypełnić jedną z deklaracji uczestnictwa w programie: dla organizacji, dla placówki oświatowej lub dla osoby indywidualnej.

 

Wypełnione deklaracje proszę wysłać na adres: promocja@hospicjum-podkarpackie.pl   Placówki Oświatowe biorące udział w naszej inicjatywie prosimy również o wypełnienie krótkiej ankiety dołączonej na dole strony.

 

Akcja "Pola Nadziei" jest organizowana przez naszą Fundację po raz trzeci. Poniżej zamieszczamy krótki raport przedstawiający ilość zebranych środków w poprzednich edycjach oraz ich rozdysponowanie w roku ubiegłym.

 

            Zapraszamy do wzięcia udziału w tej pięknej inicjatywie. Wspólnymi siłami sprawmy, aby Rzeszów wiosną zakwitł na żółto, a w naszych sercach rozkwitła nadzieja.

 

Kontakt:

Justyna Babiracka

535 984 445

promocja@hospicjum-podkarpackie.pl

documents

pdf

Pismo

documents

pdf

Raport

documents

pdf

Deklaracja Firma

documents

pdf

Deklaracja Osoba

documents

pdf

Deklaracja Placówka Oświatowa

documents

pdf

Ankieta Placówka Oświatowa

Patroni Medialni: