Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci jest oficjalnym Uczestnikiem w ogólnopolskim programie „Pola Nadziei”.

4 październik 2020 Inauguracja Ogólnopolskiej Kampanii "Pola Nadziei"

„Gdziekolwiek jesteś, możesz wspólnie z Nami ukorzenić w sercu ideę pomocy chorym dzieciom”.

 

Zapraszamy wszystkich do udziału w jesiennej edycji „Pola Nadziei” organizowanej na terenie Rzeszowa przez Naszą Fundację. Wydarzenie inaugurujemy sadząc cebulki żonkili w Parku Papieskim, dnia 4 października 2020 roku.  Zapraszamy wszystkich, by tego dnia przyłączyli się do akcji sadząc cebulki w swoich ogródkach. 5 października zachęcamy do tworzenia symbolicznych "żonkilowych rabatek" na terenie przy budynkach placówek: młodzież szkół rzeszowskich, pracowników zakładów pracy, urzędów i innych instytucji miasta Rzeszowa. Przyłączając się do sadzenia cebulek żonkili, ukorzeniasz wspaniałą i symboliczną tradycję w kronice wydarzeń charytatywnych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

 

Kto może się przyłączyć?

Zakłady pracy, urzędy i inne instytucje publiczne, wolontariusze, młodzież, szkoły na terenie Rzeszowa, a także osoby prywatne zamieszkujące w mieście. Dnia 5 października 2020 roku osoby i instytucje deklarujące swój udział mogą stworzyć  symboliczne „żonkilowe pola” na terenie ogródków przyszkolnych, przydomowych lub tych znajdujących się w pobliżu instytucji publicznych lub przy siedzibie firm. Prosimy, by składać deklaracje najpóźniej do dnia 2 października 2020 r.

 

Jak przystąpić?

Zapoznaj się z Harmonogramem Wydarzeń

Pobierz i uzupełnij Deklarację Uczestnictwa

Uzupełnioną deklarację wyślij na: wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl

Udokumentuj swój udział zdjęciami (materiały chętnie wykorzystamy do reportażu na Naszą stronę www oraz FB) i prześlij je na email : wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl

 

documents

pdf

Harmonogram wydarzeń

documents

pdf

Deklaracja uczestnictwa - urzędy i instytucje, osoby prywatne, zakłady pracy

documents

pdf

Deklaracja uczestnictwa - placówki oświatowe

 

Kontakt:

, Koordynator Wolontariatu
662 288 538, wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl