Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci jest oficjalnym Uczestnikiem w ogólnopolskim programie „Pola Nadziei”.

 

Zapraszamy wszystkich do udziału w wiosennej edycji „Pola Nadziei” organizowanej na terenie Rzeszowa i innych miejscowości przez Naszą Fundację. Inicjatywa ta polega na szerzeniu edukacji hospicyjnej oraz niesieniu pomocy nieuleczalnie chorym dzieci. Działania związane z akcją są prowadzone dwutorowo: w terenie oraz wirtualnie.

 

Kiedy i gdzie?

W dniach 18-22 kwietnia będziemy wspólnie kwestować szerząc ideę opieki hospicyjnej.
Nasi wspaniali wolontariusze będą rozprowadzać kwiaty żonkili  po ulicach Rzeszowa i innych miast, zbierając wolne datki dla nieuleczalnie chorych dzieci z naszego Hospicjum.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym osoby, które chcą wesprzeć działalność naszej Fundacji, a nie mogą uczestniczyć w zbiórkach zapraszamy do wzięcia udziału w Wirtualnych Polach Nadziei.

 

Dołącz do nas w tym wspaniałym czasie – razem możemy uczynić wiele dobra dla najbardziej potrzebujących.

 

Jak można pomóc?

Wyjdź na ulicę i rzuć datek do puszki – pomóż w tej pięknej Charytatywnej inicjatywie. Liczymy na Twoją obecność!

Można również dołączyć do zbiórki FB na naszej stronie: link do zbiórki lub wpłacić darowiznę bezpośrednio na nasze konto bankowe: 28 1020 4405 0000 2702 0525 9926 w tytule przelewu wpisując „Pola Nadziei”

Środki zebrane z przeprowadzonej akcji zostaną przeznaczone na potrzeby działalności Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci m.in. leki oraz sprzęt medyczny dla naszych Podopiecznych.

 

 

Nieważne gdzie jesteś – Ty też możesz pomóc!

 

W ramach podziękowań za dokonaną wpłatę przesyłamy wirtualną pocztówkę – prosimy o kontakt: wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl

 

 

Kontakt:

Koordynator akcji – Justyna Babiracka 662288538