23 grudnia, 2014

Mikołaj 2014 – podziękowanie dla Darczyńców

PODZIĘKOWANIA DLA DYREKCJI, GRONA PEDAGOGICZNEGO, RODZICÓW, UCZNIÓW SZKÓŁ,  WYCHOWANKÓW PRZEDSZKOLI, PRACOWNICKÓW FIRM I INSTYTUCJI ZA DARY RZECZOWE I WSPARCIE FINANSOWE Z OKAZJI DNIA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA DLA PODOPIECZNYCH DOMOWEGO HOSPICJUM I ICH RODZEŃSTWA, PODOPIECZNYCH ODDZIAŁU STACJONARNEGO DOMU HOSPICYJNEGO…

WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

 

„KAŻDY MA W SOBIE COŚ Z ANIOŁA… ODKRYJ TO W SWOIM SERCU, A SZCZĘŚCIE ZAPUKA DO TWYCH DRZWI”…

1. Szkoła Podstawowa w Manasterzu,
– Aleksandra Dąbrowny-Czekańska – prowadziła akcję w Szkole Podst. im. St. Wyszyńskiego w Manasterzu,
– Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Szówsku
– Renata Bajdak-Buła – Szówsko,
– Kinga Partyka, uczennica III klasa – inicjatorka akcji, szkoła Szówsko,
2. Pani Emilia Bartłomowicz
3. Pani Agnieszka Bomba
4. Szkoła Podstawowa nr 24, im. Rudolfa Aurigi w Rzeszowie,
5. Zespół Szkół Elektronicznych,
6. Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie: Pani Anna Skrobacz, Pani Renata Szczębara – Departament Organizacyjno-Prawny
– Pracownicy Oddziału Nauki i Projektów Unijnych w Departamencie Edukacji i Nauki UMWP,
7. Pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy,
8. Pani Agnieszka Kałużny,
9. Pan Mateusz Lampart,
10. Parafia p.w. św. Mikołaja w Niwiskach,
– Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Kosowach, k. Mielca
11. Pani Ewa Strózik w imieniu Klubu Wolontariusza,
12. Zespół Szkół Nr 2 w Rzeszowie,
13. Państwo Dorosz-Mydlarz Katarzyna i Mydlarz Artur,
14. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pruchniku,
15. Państwo Sylwia i Michał Wesołowscy, Pani Regina Kuźma,
16. Pan Mitał Łukasz,
– Pani Kowal Faustyna,– Gabinet Stomatologiczny,
17. Pani Małgorzata Nowosielska,
18. Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Krzeczowicach,
19. DANMAR COMPUTERS Sp. z o.o.,
– Pani Monika Mikłosz,
20. Państwo Rafał i Sylwia Salach,
21. Państwo Anna i Andrzej Stebniccy,
22. Pan Michał Gaweł,
23. Państwo Zuzia, Gosia, Tomek Dechnik,
24. Pani Renata Kamycka,
25. Państwo Sylwia i Przemysław Zelik,
26. Pani Monika Binek, Pani Małgorzata Kudroń,
27. Publiczne Przedszkole Nr 24, Rzeszów,
– Pani Elwira Siuta
– Pani Agnieszka Szyja
28. Zespół Szkół w Trzebosi,
29. Przedsiębiorstwo Finansowo Ubezpieczeniowe Pani Katarzyna Łuszcz Bujak,
30. Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia,
31. Państwo Renata i Marcin Stankiewiczowie,
32. Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o.,
33. Państwo Monika i Paweł Toczek,
34. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Oddział Przeworsk–Gorliczyna, Parafia Przeworsk – Pani Martyna Superson,
35. Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF,
36. Podkarpackie Centrum Hurtowe AGROHURT S.A. w Rzeszowie,
37. Pani Kinga Pasterz i Przyjaciele
38. Przedszkole Publiczne nr 36, Rzeszów,
39. Gimnazjum Miejskie w Leżajsku,
40. Polskie Radio Rzeszów,
– Vita Fruit Sp. z o.o., Przeworsk,
41. Państwo Katarzyna i Tomasz Tebin,
42. Państwo Elżbieta i Łukasz Ropek,
43. Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego, Wólka Niedźwiedzka
– Pan Ryszard Rybak-dyrektor ZS i Pani Łucja Lorenc, Pani Maria Tęcza – opiekunowie SKC,
44. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Łańcucie,
– Dzieci ze świetlicy szkolnej,
– I Gromada Zuchowa „Poszukiwanie Przygód”,
45. Państwo Małgorzata i Łukasz Bylina,
46. Pani Gabriela Kozuba,
47. Państwo Monika i Marcin Szpunar,
48. Publiczna Szkoła i Gimnazjum im. Pauli Montal Sióstr Pijarek,
– Szkolne Koło Caritas, opiekun Anna Wańcicka,
49.  Toyota Klub rep. Pan Marcin Janiec,
50. Zespół Szkół w Studzianie,
51. Pan Krzysztof Lampart, Pan Rafał Darasz, Pan Patryk Mazgaj, Pani Weronika Kozak, Pani Weronika Bomba, Pani Monika Skorupka, Pani  Paulina Niebylecka, Pani Karolina Czerwonka, Pani Milena Stec, Pani Natalia Burda
52. Przedszkole Publiczne Nr 23, Z-ca dyr. Pani Elżbieta Orzech, Rzeszów
53. Pan Wydrzyński Krzysztof,
54. Zespół Szkół Nr 4, Rzeszów,
55. Pani Wnęk Ewelina,
56. Medyczna Szkoła Policealna, Rzeszów, Szkolne Koło PCK,
57. Samorząd Szkolny, MSP,
58. Pan Wojciech Zimnicki,
59. Klasa 1d, wych. Pani Edyta Kielar, Zespołu Szkół Nr 1 im. Janusza Korczaka w Łańcucie,
60. Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Andersa, Lesko,
– Pani Joanna Katyńska
61. Niepubliczne Przedszkole „Tygrysek” w Rzeszowie,
62. Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło „Caritas” w Gimnazjum im. św. Jana Sebastiana Pelczara w Gorliczynie, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Przeworsku,
63. Szpital Miejski w Przemyślu,
64. Przedszkole Publiczne Nr 42, Rzeszów,
65. Przedszkole Publiczne w Raniżowie,
66. Pani Matylda Dencikowska,
67. Stare Miasto-Park sp. z o.o., Leżajsk,
68. Firma TEAM, Kraczkowa,
69. Zespół Szkół w Chmielniku,
70. Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie,
71. Szkoła Podstawowa w Hyżnem,
72. Zespół Szkół w Kraczkowej,
73. Pani Klaudia Lech,
74. Pani Małgorzata Foszczej,
75. Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Dębowie,
76. Klasa 1 R Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy, (przedstawicielka klasy: Julita Mroczek),
77. Zespół Szkół Agrotechnicznych, Ropczyce,
– Pani Magdalena Mazur, Pani Elżbieta Szerszeń, Pani Ewa Tomaka
78. Publiczne Gimnazjum w Rakszawie,
79. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Rzeszów,
80. Pani Zuzanna Kowalska,
81. Zespół Szkół w Głobikowej,
82. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Rzemieniu,
83. Szkoła Podstawowa w Książnicach,
84. Urząd Marszałkowski Województwa  Podkarpackiego Departament Wspierania Przedsiębiorczości,
85. Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego, Radomyśl Wielki
– Pani Elżbieta Hajduk
86. Położne Oddziału Ginek. Szpitala Miejskiego w Rzeszowie – Pani Agnieszka Inglot,
87. Internat Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie,
88. Zespół Szkół nr 1 w Ropczycach,
89. OAZA Ruch Światło Życie, Borek Stary – Parafia p.w. św. Piotra i Pawła,
90. Zespół Szkół im. Jana Pawła II, Babica
91. ROFA Polska Sp. z o.o., Rzeszów,
92. P.H.U. Specjał Sp. z o.o. Hurtownia Farmaceutyczna, Rzeszów,
93. Szkoła Podstawowa im. Mickiewicza, Borowa,
94. Pan Dariusz Kaim,
– EUROVIA POLSKA S.A. – Świlcza,
95. Pani Małgorzata Świeboda,
96. Firma Usługowo – Handlowa „Rzeczy ładne”, Sokołów Małopolski,
97. Szkoła Podstawowa w Olchowej,
98. Hotel Ambasador, Rzeszów– podziękowanie dla pracowników
– Stary Browar- pracownicy
– Pan Mateusz Homik
99. Przedszkole Publiczne nr 18 w Rzeszowie,
– Pani Magdalena Bieszcz
100.  ZUS Oddział Rzeszów,
ZUS Oddział Jarosław,
ZUS Leżajsk, Wydział Organizacji i Analiz,
101.  Szkoła Podstawowa w Kaszycach,
102.  Urząd Miasta Rzeszowa,
– Wydział Architektury,
– Wydział Geodezji,
– Wydział Inwestycji,
– Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa,
103.  Pani Matylda Dencikowska,
104.  Zespół Szkół w Husowie,
105.  Zespół Szkół im. Stanisława Pigonia w Medyni Łańcuckiej,
106.  Makarony Polskie S.A., Rzeszów,
– STOCZEK NATURA Sp. z o.o., Stoczek Łukowski,
107.  Państwo Katarzyna Gajos-Fuk i  Grzegorz Fuk,
108. Szkoła Podst. im. bpa Wojciecha Tomaki w Trzebownisku,
– Szkoła Filialna w Terliczce,
109.  Zespół Szkół nr 2 w Mielcu,
– Gimnazjum nr 4,
– Szkoła Podstawowa nr 13 – klasa III a,
110. Przedszkole Publiczne nr 3, Rzeszów,
111. Przedszkole Publiczne nr 2, Rzeszów
– Pani Magdalena Pacześniak,
112. PROMOS COLSULTING T. Siwowski S.J., Rzeszów,
113. Szkoła Podstawowa w Węgliskach,
114. Publiczne Przedszkole nr 38 w Rzeszowie,
115. Pani Magdalena Kozyra, Pan Jan Kuczek,
116. Zespół Szkół Jana Pawła II, Sokołów Małopolski
– Caritas szkolny
117. Pan Wojciech Kędziora i Przyjaciele,
118. Pani Magdalena Balawender,
119. Szkoła Podst. im. Św. Józefa Sebastiana Pelczara w Jaworniku Niebyleckim,
120. Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce
121. Pani Karolina Kuźniar,
122. Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Wiercanach,
123. Szkoła Podstawowa nr 27 w Rzeszowie – klasa 5a,
124. Zespół Szkół w Wólce Podleśnej,
125. Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej,
126. Zespół Szkół nr 5 w Rzeszowie,
127. Przedszkole Publiczne w Wysokiej,
128. Pracownicy Urzędu Miejskiego w Przeworsku,
129. Zespół Szkół nr 3, Gimnazjum Integracyjne nr 17 w Rzeszowie,
– Pani Agnieszka Ziarno-Knap
130. Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy,
131. Publiczne Gimnazjum w Dąbrowicy,
132. Przedszkole Publiczne nr 12 w Rzeszowie,
133. Szkoła Podstawowa nr 3, Chmielnik
134. Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości, Rzeszów,
135. Publiczne Przedszkole nr 17 w Rzeszowie,
– Pani Danuta Pluta, Pani Ewelina Wałęga,
136. Zespół Szkół nr 6 w Rzeszowie,
137. Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. St. Kostki w Trzebosi,
138. Zespół Szkół w Nagawczynie,
139. Cukiernicza Spółdzielnia „Roksana”, Zakład Pracy Chronionej, Strzyżów,
140. PAK-HURT Sp. z o.o., Rzeszów,
141. FOLRES Sp.z o.o., Rzeszów,
142. Internat Zespołu Szkół Spożywczych, Rzeszów,
143. Przedszkole Publiczne nr 10 w Rzeszowie,
– Pani Monika Bober, Pani Dorota Kochanowicz, Pani Anna Micał,
144. Szkoła Podstawowa nr 14 im. Orląt Lwowskich, Dorota Solecka – kl. III a, Pani Bożena Woźny, Pani Anna Lisowicz – kl. II a, Pani Maria Ziemiańska, uczennice Blanka Skiba, Weronika Blahaczek
145. „Turbosprężarki” Naprawa i Regeneracja, Rzeszów – Pan Leszek Kwolek,
– LASAGRADA, Galeria Graffica, – Pan Marcin Płonka,
146. Pani Pięciak Magdalena,
147. Kartki Świąteczne dla dzieci:
– Samorząd Szkolny Szkoły Podstawowej w Dąbrowicy – Dąbrowica 6a, 37-303 Kuryłówka
– Dzieci z Punktu Przedszkolnego „Przedszkole kluczem do przyszłości”,
– Dzieci Oddziału Przedszkolnego 5-6 latków przy Szkole Podstawowej w Dąbrowicy,
– Samorząd Szkolny Publicznego Gimnazjum w Dąbrowicy,
148. Gimnazjum nr 1 w Przeworsku im. Kardynała St. Wyszyńskiego,
149. Zespół Szkół im. Aleksandra Fredry, Nienadowa
150. Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Rzeszowa,
151. Szkoła Podstawowa w Podborzu,
– Pani Zofia Stopa
152. Szkoła Podstawowa w Zabrniu,
– Pani Helena Bauer, Pani Stopa Justyna
153. Diana i Kinga Gac,
154. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Straszydlu,
155. Państwo Stanisław i Lidia Zięba
– Pan Andrzej Zięba
– Państwo Teresa i Rafał Mulawa
156. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Rzeszowie,
157. Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Rzeszowie,
158. Pan Kamil Zajączkowski
159. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Przeworsk,
160. Gminne Gimnazjum im. Jana Pawła II, Raniżów – Pani Magdalena Marszał,
161. Państwo Bernadeta i Paweł Guściora,
162. Gimnazjum nr 1, Rzeszów, klasa II c,
163. Zespół Szkół Zawodowych w Dynowie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
– Nauczyciele odpowiedzialni za zbiórkę – Pani Honorata Mikoś, Pani Katarzyna Marcinek, Pan Piotr Marcinek,
164. Zespół Szkół nr 6 w Rzeszowie,
– Klasa IV b
165. Niepubliczne Gimnazjum w Dębnie,
166. Pani Pióro Jadwiga,
167. Zespół Szkół Ekonomicznych, Rzeszów,
– Klasa III BT,
– Klasa IV CT,
168. Zespół Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego, Rzeszów,
169. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Przeworsk,
170. Zespół Szkół w Gniewczynie Łańcuckiej,
171. Szkoła Podstawowa w Otfinowie im. Stanisława Staszica,
– Uczniowie klasy 0, I, II, III,
172. Gimnazjum nr 8 w Rzeszowie,
– Pan Zawadzki Marcin + UCZNIOWIE klasy 1 A
173. Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie,
– Uczniowie klasy 1e,
174. Urząd Marszałkowski, Rzeszów:
– Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich – PROW,
175. Sklep Spożywczo-Przemysłowy „PRIMA”, Kolbuszowa
– Pani Anna Okoniewska-Kawa,
176. Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa im. Bł. Karoliny Kózkówny w Pilźnie,
177. Pani Edyta Łozińska-Zubel,
178. Pasiak Renata,
179. Pan Rafał Żyszkiewicz,
180. Publiczne Przedszkole nr 28, Rzeszów,
181. Michał Kuśnierz wraz z Rodzicami
182. Gimnazjum Publiczne w Błażowej im. Anny Janke,
183. Pani Justyna Kojder,
– Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Dębów przy OSP w Dębowie „LIŚĆ DĘBU”,
– Zespół Charytatywny przy parafii N.M.P. Królowej Polski
– Pan Krzysztof Kuń
184. Studenci Wyższej Szkoły Prawa i Administracji, Rzeszów,
– Klub Uczelniany AZS
185. Zespół Szkół Gospodarczych Rzeszów,
– Klasa 4HT
186. FRAC HANDEL Sp. z o.o., Rzeszów,
– Pani Ewa Hałdaś – dyrektor handlowy,
– Pani Edyta Karwowska,
187. Bać-Pol S.A., Rzeszów,
188. Zespół Szkół w Studzianie,
189. Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łańcucie,
190. III Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie,
191. GAMRAT S.A., Jasło,
192. Szkoła Podstawowa w Lutowiskach,
193. Zespół Szkół Plastycznych w Rzeszowie – Koło PCK,
194. Pracownicy Syriusz Sp. z o.o., Rzeszów,
195. Szkoła Podstawowa nr 3 w Rzeszowie im. H Sienkiewicza,
196. Stowarzyszenie na Rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi SANITAS, Sanok,
197. Hurtownia Farmaceutyczna, Rzeszów,
198. Zespół Szkół w Niebocku,
199. Zespół Szkół Społecznych nr 2 w Rzeszowie,
– Pani Karolina Blicharska – Opiekun Samorządu Uczniowskiego
– Pani Grażyna Szarama – Dyrektor
200. Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipnicy,
201. Auchan Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Pasiecznie,
202. Auchan Polska KRASNE
203. Zespół Szkół w Niechobrzu,
204. Gimnazjum w Hyżnem,
– klasa I, II, III,
205. Przedszkole Publiczne Nr 37, Rzeszów
206. Gimnazjum w Zagorzycach Górnych im. Por. Karola Chmiela,
207. Zespół Szkół Nr 3 w Łubnie,
208. Pan Sebastian Smorąg,
209. Szkoła Podstawowa w Grabówce,
210. Pani Urszula Pawlik,
211. Publiczne Gimnazjum w Dachnowie,
212. Szkoła Podstawowa w Nowym Lublincu,
213. Miejska Biblioteka Publiczna w Cieszanowie, Filia – Stary Lubliniec,
214. Publiczne Gimnazjum im. Ks. Jana Twardowskiego w Jarocinie,
215. Szkoła Podstawowa Nr 1, Rzeszów,
216. Zespół Szkół w Przewrotnem,
217. Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim,
– Szkolne Koło Caritas
218. Gminne Przedszkole w Malawie,
219. Zespół Szkół w Świętoniowej,
220. Zespół Szkół w Malawie,
221. I Liceum Ogólnokształcące, Rzeszów,
222. BORG WARNER POLAND Sp. z o.o., Jasionka – Dyrekcja – Pan Marek Zabielski
223. Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej,– Stowarzyszenie „Na Plus”, Głogów Małopolski – kartki świąteczne
224. Pani Małgorzata Kutyła,
225. Gimnazjum nr 5 im. Św. Jana Kantego w Przemyślu,
226. Państwo Maria i Stanisław Karnas,
227. Bajkowe Przedszkole Dorota Dziechciarz Rzeszów,
228. Pan Andrzej Kodyra,
229. Pan Tomasz Dziadowiec,
230. Zespół Szkół w Zaczerniu,
231. Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym – Pani Małgorzata Pękala
232. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 i Gimnazjum nr 7 w Rzeszowie, Rzeszów
233.  Pan Sławomir Sulencki,
234. Pani Zuzanna Salamon – Biega,
235. Cukiernia TEODORA, Kraczkowa
236. Pan Paweł Bielec,
237. Ghelamco Polska, Warszawa
238. Zespół Szkół Publicznych w Sieniawie, Rymanów – kartki świąteczne
239. Zespół Szkół Ogólnokształcacych nr 1 w Mielcu, Gimnazjum nr 3, V Liceum Ogólnokształcące, Niepubliczne Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Mielcu., p. Jolanta Witek – kartki świąteczne
240. 
Pizzeria Tosscana – Pan Tomasz Kwiatek,
Pani Matra Paterak – książeczki
Pan Bogdan Kwatra
Pani Halina Ostrowska
Pani Józefa Pokryszko
Besta Sp. z o.o.
ZRB RAF-BUD – Pan Rafał Gurak

 

AKCJA MIKOŁAJKOWA POLSKA-NORWEGIA
1. Pani Katarzyna i Witold Brniak – organizatorzy,
2. Pan Mariusz Bachurski,
3. Pan Jan Rachwał – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy,
4. Pizzeria „Jaś” Jan i Jadwiga Zarytkiewicz,
5. Pani Anna Kierepka i pracownicy Ad Polska Sp. z o.o. w Dębicy
6. „DAP” Dębica (Dziecięca Akademia Piłkarska w Dębicy)
7. Pan Paweł Bocheński BP LOGISTIC w Dębicy
8. Państwo Katarzyna i Tomasz Grych
9. Pani Daria Orzechowska
10. Pani Iwona i Rafał Gosik
11. Państwo Barbara i Zdzisław Grzywa
12. Pani Magdalena Mazur
13. Pani Katarzyna Burdzy
14. Państwo Katarzyna i Sławomir Skrzypek
15. Pan Ireneusz Kulinowski
16. Pani Bożena Kopala
17. Pani Małgorzata Bolek Węgrzyn
18. Pani Marta Pitak
19. Dzieci i Rodzice z klasy III b SP nr 9 w Dębicy (Karol Wadas, Diana i Błażej Mroczek, Izabela Hals, Aleksandra i Bartek Szewczyk, Martyna Matłok, Aneta Mądro, Magdalena Wadas)
20. Państwo Bożena i Paweł Tokarz
21. Pani Karolina Rybska i Michał Glijer
22. Pani Elżbieta Książek
23. Pani Kaczmarek Dorota
24. Pani Agnieszka Jamróz
25. Pan Tadeusz Stolarski
26. Pani Alicja Opyd
27. Pani Agnieszka Rasińska
28. Państwo Małgorzata i Dawid Łętek
29. Pani Maja Rybczyńska
30. Państwo Damian i Joanna Kolbusz
31. Państwo Katarzyna i Lucjan Weselak
32. Agnieszka i Marcin Magiera
33. Pappas Pizza & Cafe – Pan Paweł Kudłacz
34. Uczestnicy treningu HIIT
35. Pani Anna Brniak
36. Pani Beata Ligęska-Ciecieręga
37. Państwo Krystyna i Mariusz Zbylut
38. Państwo Anna Hybel – Urbanik i Marcin Urbanik
39. Pani Dorota Baran
40. Państwo Buszek K.T.
41. Państwo ES. Oleksy
42. Państwo A. D. Kołodziej
43. Państwo D. K. Oleksy
44. Pan Rafał Buszek
45. Pan Paweł Szewczyk

 

AKCJA NORWEGIA
1. Państwo Małgorzata Głogowska – Opyd i Paweł Opyd – organizatorzy
2. Pani Karolina Szychowska
3. Pani Bożena Deptuła
4. Pani Monika Wojciak
5. Pani Małgorzata Strzępek
6. Pani Daria Strzępek
7. Pani Maja Mościcka
8. Pani Małgorzata Górska
9. Państwo Jolanta i Tomasz Paneczko
10. Pani Dorota Kowacz
11. Pani Karolina Szczęsna
12. Pani Agnieszka Cieślewicz
13. Pan Adam Wieczorek
14. Pan Krzysztof Kaczmarek
15. Pan Mariusz Piwoński
16. Pan Michał Głogowski i Pani Karolina Krzak
17. Pani Katarzyna Brożyna
18. Pani Ewelina Jasnoch
19. Państwo Magdalena i Piotr Tuccy
20. Pani Justyna Misiec
21. Pan Marek Ponczkowski
22. Pani Małgorzata Ciach
23. Pani Anna Przybyło i Pan Rafał Ciemięga
24. Pani Justyna Kozioł
25. Pani Kamila Wesołowska
26. Pani Aneta Gorka
27. Państwo Elżbieta i Jan Jasnoch
28. Pan Kamil Kubik
29. Państwo Greta i Marcin Wilczakowie
30. Pan Paweł Wesołowski i Pani Agnieszka Justat
31. Pani Monika Wilkołek
32. Pan Bartłomiej Kisiel
33. Pan Szymon Kisiel
34. Pani Justyna Wojciechowska
35. Pan Marcin Błachowicz
36. Pani Dorota Gawlik
37. Pani Joanna Podsiadły-Dziuba
38. Państwo Bartłomiej i  Agnieszka Cymbaluk
39. Pani Justyna Niemiec
40. Pani Dorota Trzpis
41. Pani Monika Serafin
42. Pan Andy Koziarski
43. Pani Justyna Zydel
44. Pani Iwona Pękacka
45. Pani Hanna Pyzikiewicz
46. Pani Maja Rybczynska i Pan Jarek Cukla
47. Pani Dominika Sowa

AKCJA MIKOŁAJKOWA PAMPERSY
1. Pan Witold Migała:
– Pani Małgorzata Tendera
– Pani Joanna Stojańska
– Renata i Sławomir Ogryzek
– Pan Bartłomiej Niemiec
– Pan Damian Kostka
– Pan Kamil Sowier
– Pan Łukasz Kaszuba
– Pan Łukasz Kołodziej
– Pan Marcin Tenderski
– Pan Marcin Żurawski
– Pan Robert Drzał
– Pan Artur Onyszczuk
– Pan Artur Kozłowski
– Pan Sławomir Krupa
– Pan Daniel Agrasiński
– Pan Marcin Chrobak
– Pan Krzysztof Parys
– Pan Artur Perenc

 

OZDOBY CHOINKOWE
– Pani Maria Mitka
– Pani Bernadetta Fuglewicz
– Pani Czesława Les
– Pani Anna Kot

 

Dziękujemy także:

Pani Zofia Tańcula
Państwo Emilia i Łukasz Kot

  1. Kurs „Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej”

    Zapraszamy na kurs: Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej Celem kursu jest nabycie umiejętności rozpoznawania zaburzeń integracji sensorycznej oraz prowadzenia terapii dzieci z dysfunkcjami ...więcej
  2. Piknik Charytatywny – Podziękowania

    PATRONAT HONOROWY  – PREZYDENT MIASTA RZESZOWA – Konrad Fijołek   PATRONI MEDIALNI: "VIA" Katolickie Radio Rzeszów Polskie Radio Rzeszów S.A. Telewizja Polska S.A. Oddział ...więcej
  3. Piknik Charytatywny

    26 czerwca 2022 roku odbędzie się Piknik Charytatywny na terenie zielonym przy Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Start godzina 11. ZAPRASZAMY SERDECZNIE! ...więcej
  4. Spotkania Grupy Wsparcia w czerwcu.

    Spotkania Grupy Wsparcia w czerwcu: - sobota: 11.06.2022 oraz 25.06.2022, godz. 14.30. Spotkanie będzie odbywało się w Hospicjum dla Dzieci, Rzeszów , ul. Lwowska ...więcej