21 grudnia, 2016

Mikołaj 2016 – Podziękowanie dla Darczyńców

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci składa serdeczne podziękowania

Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, Rodzicom, Uczniom, Wychowanom Przedszkoli, Pracownikom Firm i Instytucji oraz Osobom Prywatnym za dary rzeczowe i wsparcie finansowe z okazji Dnia Św. Mikkołaja dla Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci i ich Rodzeństwa.

 


Firmy i instytucje:

 

  • Szkolne Koło Caritas – Wiercany
  • Szkolne Koło Caritas w Szkole Podstawowej i Gimnazjum Sióstr w Rzeszowie
  • Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkół Plastycznych w Rzeszowie
  • Szkolne Koło Caritas – w Głogowie Małopolskim
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie. Wydział Organizacji i Analiz
  • Podkarpackie Centrum Hurtowe ,,Agrohurt” Rzeszów
  • Szkolne Koło PCK przy Medyczno-Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego w Rzeszowie
  • Stowarzyszenie Społeczno-Kulturowe ,,Wszyscy Razem” w Łące
  • ADAMAR   Adam Lipski w Łańcucie
  • Szkolne Centrum Wolontariatu w Rzeszowie
  • Pracownicy firmy FIBRAIN – Rogoźnica
  • Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Dobrzechowie
  • Firma Usługowo Handlowa   Rzeczy Ładne – Sokołów Małopolski
  • 1.Urząd Gminy w Krasicznie,
  • 2.Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krasiczynie,
  • 3.Gminny Ośrodek Kultury w Krasiczynie
  • Zakład Gospodarki Komunalnej w Tryńczy SP.Z.O.O – Tryńcza
  • „Stare Miasto-Park” – Wierzawice
  • Komisja ds. Osób Niepełnosprawnych
  • Wydział Gospodarki Komunalnej UM Rzeszowa
  • Zakład Usługowo Krawiecki RONI – Mogielnica
  • Parafia Miłosiedzia Bożego w Rzeszowie
  • Urząd Miasta Rzeszowa
  • Wydział Organizacyjno Administracyjny Urzędu Miasta Rzeszowa
  • Urząd Miasta Rzeszowa Wydział Architektury, wydział Geodezji
  • Fundacja na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu – Prezes Grzegorz Romaniuk – Kolbuszowa
  • ROFA  Polska Z o.o. – Rzeszów
  • Straż Ochrony Lotniska Rzeszów-Jasionka
  • Parafia Rzym-Kat pw. Św. Mikołaja bp w Kraczkowej
  • PRO- Search Radosław Kaśnicki – Krzemienica
  • ADAMAR Adam Lipski „Firma ZAGANO” – Łańcut
  • Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin w Rzeszowie
  • Fit Curves – Rzeszów
  • JCommerce SA oddział w Rzeszowie
  • Parafialny Zespół i Szkolne Koło CARITAS w Wólce Podleśnej

      

Zespoły Szkół:


  • ZS NR 4 w Rzeszowie
  • ZS w Chmielniku
  • ZS im. Prymasa Tysiąclecia Kard. Stefana Wyszyńskiego w Wólce Niedźwiedzkiej
  • ZS w Stobiernej
  • ZS im. Stanisława Pigonia Medynia Łańcucka
  • ZS Agrotechniczno – Ekonomicznych
  • II LO w Rzeszowie
  • ZS Nr 6 w Rzeszowie
  • Uczniowie i Nauczyciele ZS w Przecławiu
  • ZS im. Jana Pawła II
  • ZS Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym
  • ZS w Budach Głogowskich
  • ZS Agroprzedsiębiorczości
  • ZS Społecznych Nr 1
  • ZS w Husowie
  • Internat ZS Nr 2
  • ZS w Malawie
  • ZS w Sośnicy
  • ZS im. gen. Józefa w Lubaczowie
  • LO im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach
  • ZS. Ogólnokształcących Nr 3 w Rzeszowie
  • ZS. Ogólnokształcących Nr 3 w Rzeszowie
  • ZS Nr 7 w Rzeszowie
  • ZS w Ręczynie
  • Zespół Szkolno Przedszkolny w Podborzu
  • Medyczna szkoła MSCUZiU Technik usług kosmetycznych semestr 1
  • ZS. W Lubzinie
  • ZS. W Nagawczynie
  • Internat Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie
  • ZS.Agro-Techniczne Ropczyce
  • ZS. W Stuchianie
  • ZS. Nr 2 w Rzeszowie
  • ZS. W Gniewczynie Łańcuckiej
  • ZS im. A.Fredry w Nienadowej
  • Rzemieślnicza Szkoła Zawodowa
  • ZS w Olerycach
  • ZS w Świlczy
  • ZS w Trzebosi
  • ZS w Głobikowie
  • ZS Ekonomicznych w Rzeszowie
  • ZS Publicznych w Straszęcinie
  • ZS Gospodarczych w Rzeszowie
  • III LO w Rzeszowie
  • Zespół Szkół Muzycznych nr 2 w Rzeszowie
  • Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
  • Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie- Internat
  • Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickewicza w Strzyżowie klasa 1 c – Iga Pierzchała
  • Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickewicza w Strzyżowie klasa IIIe – Anna  Pierzchała
  • Zespół Szkół w Krzemienicy
  • III Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
  • Zespół Szkół Publicznych nr 6 w Rzeszowie

 

Gimnazja:

 

  • Gimnazjum im. ks. Ppłk. Stanisława w Boguchwale
  • Gimnazjum Nr 6 im. Kazimierza Wielkiego w Rzeszowie
  • Publiczne Gimnazjum w Rakszawie
  • Gimnazjum im. Ks. Popiełuszki – Łętownia
  • Gimnazjum Miejskie – Leżajsk
  • Publiczne Gimnazjum  w Kraczkowej
  • Szkolne Koło Caritas z Gimnazjum im JP II  – Iwierzyce
  • Gimnazjum Nr 9 z Oddziałem Dyżurującym im. Królowej Jadwigi – Rzeszów
  • Gimnazjum Im. Jana Pawła II – Nowa Sarzyna
  • Gimnazjum w Hyżnem
  • Gimnazjum nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Przeworsku
  • Niepubliczne Gimnazjum im. Bł.E.Bojanowskiego – Dębno
  • Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie
  • Gimnazjum nr 8 w Rzeszowie
  • Gimnazjum nr 4 w Mielcu – Barbara Pysz – opiekun SU
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kańczudze, mgr Andrzej Zięba

 

Szkoły Podstawowe:


  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Dubiecku
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 w Przeworsku
  • Szkoła Podstawowa Nr 13 w Mielcu oraz Przedszkole Miejskie Nr 16 w Mielcu
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Dobrynin
  • Uczniowie Szkoły Podstawowej im. ks. Tadeusza Wiatra – Łączki Brzeskie
  • Szkoła Podstawowa w Olchowej
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej – Rzemień
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki – Białobrzegi
  • Szkoła Podstawowa – Poręby Dymarskie
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II – Miękisz Stary
  • Szkoła Podstawowa w Książnicach
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Straszydlu
  • Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza – Jodłówka
  • Szkoła Podstawowa Nr 24 w Rzeszowie
  • Szkoła Podstawowa w Kraczkowej
  • Szkoła Podstawowa – Zagorzyce Dolne
  • Szkoła Podstawowa w Zabrniu
  • Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie
  • Szkoła Podstawowa w Kamieniu Krzywej Wsi
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Łańcucie
  • Szkoła Podstawowa w Węgliskach
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Przeworsku
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Chmielniku
  • Szkoła Podstawowa nr 14 w Rzeszowie– Szkolne Koło CARITAS
  • Danuta Partyka i ks. Krzysztof Hyziak
  • Szkoła Podstawowa nr 9 w Mielcu
  • Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Św. S. Kostki w Trzebosi
  • Szkoła Podstawowa nr 27 w Rzeszowie
  • Natalia Zawadzka
  • Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
  • Szkoła Podstawowa im. Gen. W. Sikorskiego w Hyżnem
  • Szkoła Podstawowa nr 9 w Rzeszowie
  • Szkoła Podstawowa im. S. Staszica w Tyczynie

      

Przedszkola:


  • Przedszkole Miejskie Nr 2 w Łańcucie
  • Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 5 w Rzeszowie
  • Publiczne Przedszkole w Rzeszowie
  • Przedszkole Publiczne Nr 8 w Rzeszowie
  • Przedszkole Publiczne Nr 3 w Rzeszowie
  • Przedszkole Publiczne Nr 36 w Rzeszowie
  • Publiczne Przedszkole Nr 16 w Rzeszowie
  • Przedszkole Publiczne – Wysoka
  • Publiczne Samorządowe Przedszkole w Trześni; Szkole Koło PCK w Trześni
  • Przedszkole Publiczne Nr 40 w Rzeszowie
  • Publiczne Przedszkole nr 23 w Rzeszowie
  • Przedszkole Publiczne nr 18 w Rzeszowie
  • Gminne Przedszkole w Malawie
  • Niepubliczne Integracyjne Przedszkole ,,Motylek’’ w Krośnie
  • Publiczne Przedszkole nr 24 w Rzeszowie
  • Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Rzeszowie

 

Osoby prywatne:

  • Małgorzata Lubas
  • Monika Halicka
  • Małgorzata Śmiehela
  • Rafał Buszek
  • Pracownicy Wydziału Kadr JS
  • Wychowawczynie Internatu Zsz Spożywczych
  • Sylwia Zygmunt
  • Paulina Pawlak-Skowrońska
  • Michał Wesołowski, Sylwia Kuźna-Wesołowska
  • Piotr Bojewski
  • Anna Basowa
  • Gabriela Puc
  • Andrzej Lutak
  • Joanna
  • Jadwiga Pióro
  • Małgorzata Piekarz, Karolina Zagórska
  • Dominika Stopyra
  • Monika Tomczuk-Kowalska i Julian Kowalski
  • Ilona Wnęk-Świgoń
  • Piotr Galbas
  • Ewelina Drożdżal
  • Patryk Cużytek
  • Katarzyna Kościak
  • Łukasz Budziński
  • Justyna Ruszała
  • Natalia Żułkiewska
  • Lidia Nowosiadły
  • Sylwia Banaś
  • Karolina Kozłowska
  • Patrycja Cioch, Kamila Wójcik, Paulina Bułatek
  • Mariusz Sobolewski
  • Jacek Antosyk
  • Artur Bachórz
  • Kinga Karwat
  • Adam Bednarz
  • Magdalena Biały
  • Dominik Baj
  • Dorota Englert-Waśko
  • Anna Kurasz
  • Sławomir Nowiński
  • Anna Steliga
  • Zuzanna Kowalska
  • Adam Wons
  • Rafał i Sylwa Salad
  • Agnieszka Pałkl
  • Dawid Burczyk
  • Rafał Żyszkiewicz
  • Mariusz Sobolewski
  • Justyna i John Uedwidge
  • Jakub Zygmunt
  • Lucyna Dul-Mróz i Paweł Mróz
  • Agnieszka Martowska
  • Monika Kopec-Durska
  • Kodyra Andrzej
  • Marta Matłosz-Ząbek i Przemysław Ząbek
  • Daria i Paweł Kot
  • Edyta Cag – Sobczyk
  • Rybka Małgorzata
  • Tomasz Potejko
  • Arkadiusz Golec

  

Kartki:


  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipnicy
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Pobiednie – Szkoła Podstawowa klasa III
  • Kluba Wolontariusza z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II  Stobierna k. Debicy
  • Szkoła Podstawowa w nr 1 w Przeworsku
  • Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie 
  • Szkoła Podstawowa w Markuszowej

 

Wsparcie finansowe:

  • Anna Kotula
  • Szkoła Podstawowa w Kamieniu
  • Błońska Bogusława
  • Zespół Szkół im. Św. Stanisława Kostki w Kamieniu
  • Dec Małgorzata
  • Januszczak Stanisław
  • Podkuliński Leszek
  1. XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki

    Już w najbliższych dniach 12 i 13 sierpnia odbędzie się XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Rzeszów w Filharmonii Podkarpackiej. Nasi Wolontariusze będą zbierać wolne ...więcej
  2. Kurs „Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej”

    Zapraszamy na kurs: Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej Celem kursu jest nabycie umiejętności rozpoznawania zaburzeń integracji sensorycznej oraz prowadzenia terapii dzieci z dysfunkcjami ...więcej
  3. Piknik Charytatywny – Podziękowania

    PATRONAT HONOROWY  – PREZYDENT MIASTA RZESZOWA – Konrad Fijołek   PATRONI MEDIALNI: "VIA" Katolickie Radio Rzeszów Polskie Radio Rzeszów S.A. Telewizja Polska S.A. Oddział ...więcej
  4. Piknik Charytatywny

    26 czerwca 2022 roku odbędzie się Piknik Charytatywny na terenie zielonym przy Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Start godzina 11. ZAPRASZAMY SERDECZNIE! ...więcej