6 sierpnia, 2013

Dzieci z Podkarpackiego Hospicjum otrzymają wsparcie finansowe.

BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń rozpoczęły kolejną edycję ogólnopolskiej akcji – „Ubezpieczenia mają uśmiech dziecka”.

Kupując wybrane ubezpieczenia w Banku Zachodnim WBK można wesprzeć jedną, z sześćdziesięciu ośmiu Organizacji Pożytku Publicznego niosących pomoc dzieciom. Oddziały Banku Zachodniego WBK z Dębicy, Mielca oraz  Rzeszowa wspierają w ten sposób Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Przykładowo zakup ubezpieczenia domu i mieszkań  zasila fundusz kwotą 4 zł, natomiast zakup ubezpieczenia na życie – Opiekun Rodziny kwotą 8 zł. Zebrane ze sprzedaży  ubezpieczeń środki tworzą specjalny fundusz, który później zostanie przekazany wybranym organizacjom. W ubiegłym roku Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci otrzymała w ramach tej samej akcji kwotę: 4.545 zł.

Akcja potrwa do grudnia, a przekazanie środków planowane jest na początek przyszłego roku.

BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń

zachęcają do zadbania o ochronę swojego życia i majątku,

a przy okazji włączenia się  w akcję pomocy dzieciom.

1. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 26.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej
  2. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 5.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej