22 grudnia, 2015

Mikołaj 2015 – Podziękowanie dla Darczyńców

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci składa serdeczne podziękowania

Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, Rodzicom, Uczniom, Wychowanom Przedszkoli, Pracownikom Firm i Instytucji oraz Osobom Prywatnym za dary rzeczowe i wsparcie finansowe z okazji Dnia Św. Mikkołaja dla Podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci i ich Rodzeństwa.





Wsparcie finansowe:

  • PB BESTA Sp. z o.o.
  • Krystyna Głuszko-Rakoczy
  • Ekspress Bank Spółdzielczy
  • Joanna Pitera
  • TRANSELEPHANT Jankowski Tomasz
  • Instal Projekt-Grzegorz Sokół
  • Lesław Paweł Kida
  • Gimnazjum nr 9 klasa II b
  • III Liceum ogólnokształcące
  • Dariusz Pac
  • Szkoła Podstawowa im. jana Pawła II w Olszanach
  • Stefania Moryson-Stoksik
  • Renata i Stanisław Chmura
  • Jakub Zygmunt
  • Funkcjonariusze Zakładu Karnego
  • BIOIRES Filip Kosim
  • Gimnazjum w Nowej Sarzynie klasa IIc i klasa Ia

Firmy i instytucje:

  • Stowarzyszenie Społeczno –Kulturalne ”Wszyscy Razem”
  • KampanieSE Sławomir Czajkowski
  • Folres Sp. z o.o.
  • Pak-Hurt Sp. z o.o.
  • MOTHERHOOD Sp. z o.o.
  • Ziaja LTD Zakład produkcji Leków Sp. z o.o.
  • BluxCosmetics Sp. z o.o.
  • Pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
  • TEAM Kraczkowa
  • Pracownicy Muzeum Okręgowego w Rzeszowie
  • S.T Architekci Sp. z o.o.
  • Pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy
  • Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o. – Warszawa
  • Pracownicy Leroy Merlin
  • Pracownicy Wydziału Gospiodarki Komunalnej, Wydziału Finansowego (FN-N) Oddział Rachunkowości należności Niepodatkowych
  • Pracownicy Komisariat policji w Boguchwale
  • Dom Dziecka im. Świętego Józefa w Sanoku
  • Pracownicy Działu Obsługi Uszkodzeń LLU w Orange Polska
  • Pracownicy Firmy STRABAG Sp. z o.o.
  • „Stare Miasto-Park” Sp. z o.o.
  • Eveline Cosmetics Dystrybucja sp. z o.o. sp. k
  • SANITAS – Stowarzyszenie na rzecz walki z chorobami nowotworowymi
  • Bristol Myers Squibb – Pracownicy
  • PHU LILIANE, Katarzyna Krzysztofiak-Jarych
  • Klub Fitness Soho Body Spirit
  • Syriusz – Pracownicy
  • Wydział Budżetowy Urzędu Miasta Rzeszowa – Pracownicy
  • Urząd Marszałkowski w Rzeszowie, Departament PROW
  • Eurovia Polska SA – Kraków
  • Stowarzyszenie Młodzież Wszechpolska
  • Centrum Krwiodawstwa Rzeszów
  • Podkarpackie Centrum Hurtowe AGROHURT SA
  • Izba Celna Przemyśl
  • Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Mielcu
  • Rofa Polska sp z o.o.
  • Carrefour Przemyśl – Pracownicy i Klienci Sklepu
  • Urząd Miasta Przeworska
  • Cukiernia Wiedeńska
  • Olimplaboratories sp z o.o. – Pracownicy
  • Służba Zdrowia Zakład Karny w Rzeszowie, Apteka w Kolbuszowej
  • Rzeszowski Dom Kultury
  • Stowarzyszenie EGENUM w Dębicy
  • Promost Consulting T. Siwowski Sp. J.
  • Galeria EDITH STYLE Edyta Pucek
  • Firma Usługowo Handlowa RZECZY ŁADNE, Teresa Woś
  • Zakon Rycerzy Kolumba, Kościół św. Jadwigi
  • Auchan Polska Sp. z o.o.
  • Urząd Miasta Rzeszowa

-Wydział Organizacyjno-Administracyjny

-Wydział Kultury, Sportu i Turystyki

-Wydział Inwestycji

-Wydział Pozyskiwania Funduszy

-Wydział Geodezji

-Wydział Architektury

-Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa

  • Studenckie Koło Pedagogów i pedagogów Specjalnych Uniwersytetu Rzeszowiskiego=-Wydział Pedagogiczny
  • Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Dębów przy OSP „Liść Dębu”
  • Małgorzata Flejszar, Tuperrware Region Handlowy Rzeszów

Zespoły Szkół:

  • Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
  • Zespół Szkół w Wólce Niedźwieckiej
  • Zespół Szkół Technicznych w Ropczycach
  • Zespół Szkół w Trzebosi
  • Szkolne Koło PCK Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rzeszowie
  • Szkolne Koło Caritas Zespołu Szkół w Głogowie MŁP.
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp.
  • Zespół Szkół w Nagawczynie
  • Zespół Szkół Zawodowych im Kard. S. Wyszyńskiego w Dynowie
  • Zespół Szkół w Głobikowej w Dębicy
  • Anna Piękoś, Magdalena  Żukowska-Bąk z klasą 1d. 2 Liceum Ogólnokształcące w Mielcu
  • Zespół Szkół im . Gen. J. Kustronia w Lubaczowie
  • Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości  w Rzeszowie
  • Zespół Szkół w Chmielniku
  • Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Dębowie
  • Zespół Szkół w Studzianie
  • Zespół Szkół w Gniewczynie Łańcuckiej
  • 6 Liceum Ogólnokształcące
  • Klasa 1b 2 Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła ll w Babicy
  • Liceum Ogólnokształcące w Ropczycach
  • Zespół Szkół w Budach Głogowskich
  • Zespół Szkół nr.6 w  Rzeszowie
  • Punkt Filialny Zespołu Szkół w Husowie
  • Zespół Szkół w Husowie
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr.4
  • Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy
  • Zespół Szkół w Sośnicy
  • Zespół Szkół nr. 4 w Rzeszowie
  • 2 Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie im. płk. Lisa-Kuli k.l 1j
  • Internat Zespołu Szkół Spożywczych w Rzeszowie
  • ZSE w Krzeczowicach
  • Internat Zespołu Szkół Gospodarczych
  • Zespół Szkół nr. 3 w Łubnie
  • Szkolne Koło Caritas przy Zespole Szkół Społecznych nr.1 w Rzeszowie
  • Szkolone Centrum Wolontariatu przy 2 Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie
  • Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej
  • Internat Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie
  • Zespół Szkół w Malawie
  • Zespół Szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej
  • 3 Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie kl. 1c
  • Zespół Szkół im. Stanisława Pigonia w Medyni Łańcuckiej
  • 3 Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie 
  • II Liceum ogólnokształcące w Rzeszowie
  • Zespół Szkół w Rudniku nad Sanem
  • Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
  • Zespół Szkół nr 3 w Rzeszowie
  • Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie
  • Zespół Szkół Społecznych nr 1 w Rzeszowie, Szkolne Koło Caritas
  • Zespół Szkół w Latoszynie, Parafia NSPJ w Dębicy-Latoszynie
  • Zespół Szkół w Medyni Głogowskiej
  • Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Rzeszowie

Gimnazja:

  • Gimnazjum Nr 8 im. Armii Krajowej
  • Publiczne Gimnazjum w Dachnowie
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie Kl. Id, wychowawca: Grażyna Słaby,
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie Kl. IIIc, wychowawca: Elżbieta Domańska,
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie Bibliotekarz Anna Żuraw –
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie Kl. Ic, wychowawca: Agata Strojek,
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie, Kl. Ib, wychowawca: Bogumiła Krupa
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie, Kl. IIIb, wychowawca: Zofia Miś,
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie, Kl. IIId, wychowawca: Ilona Rytwińska-Berc,
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie, Kl. IIIa, wychowawca: Katarzyna Lisowiec,
  • Gimnazjum Nr 4 w Mielcu
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Iwierzycach – Szkolne Koło CARITAS
  • Gimnazjum Nr 8 im. Armii Krajowej
  • Gimnazjum Nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Przeworsku
  • Publiczne Gimnazjum w Kraczkowej przy Zespole Szkół w Kraczkowej im. Jana Pawła II
  • Publiczne Gimnazjum im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Rakszawie
  • Gimnazjum Miejskie im Władysława Jagiełły w Leżajsku
  • Gimnazjum w Hyżnem
  • Gimnazjum Nr 6 im. Kazimierza Wielkiego w Rzeszowie
  • Gminne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Raniżowie – Magdalena Marszał
  • Niepubliczne Gimnazjum w Dębnie
  • Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie, Kl. IIId
  • Gimnazjum Nr 11 w Rzeszowie

Szkoły Podstawowe:

  • Szkolne Koło Caritas przy Publicznej Szkole Podstawowej i Gimnazjum im. Pauli Montal Sióstr Pijarek w Rzeszowie
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Olchowej
  • Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Ignacego Krasickiego
  • Szkoła Podstawowa w Książnicach
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Józefa Piłsudskiego  w Przeworsku
  • Szkoła Podstawowa im. Marii Moralewicz w Dachnowie
  • Szkoła Podstawowa w Białce
  • SK PCK działające w Szkole Podstawowej im. Ignacego Łukasiewicza w Jodłówce
  • Szkoła Podstawowa Nr 11 im. gen. S. Maczka
  • Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Jana Bytnara „Rudego”
  • Szkoła Podstawowa w Krzywej Wsi
  • Szkoła Podstawowa w Węgliskach
  • Szkoła Podstawowa w Rudnej Małej
  • Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Orląt Lwowskich w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 4, kl. IV p. Beata Gwizdak, kl. IA p. Dorota Solecka
  • Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Chmielniku
  • Parafianie z Parafii Nowa Wieś, Pstrągowa Wola i Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Nowej Wsi
  • Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego w Radomyślu Wielkim
  • Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 6 w Rzeszowie
  • Szkoła Podstawowa w Podborzu
  • Szkoła Podstawowa w Zabrniu
  • Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Wiercanach
  • Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Prymasa Tysiąclecia
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Św. Stanisława Kostki w Trzebosi
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego
  • Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Św. Jana Kantego
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Białobrzegach
  • Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego w Hyżnem
  • Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Nowej Wsi
  • Szkoła Podstawowa w Kaszycach im. płk Czesława Mączyńskiego
  • Szkoła Podstawowa nr 9 w Mielcu
  • Szkoła Podstawowa w Lubenii – Szkolne Koło Wolontariatu
  • Szkoła Podstawowa w Kąkolówce
  • Szkoła Podstawowa w Tyczynie
  • Szkolne Koło Caritas w Głogowie Małopolskim

Przedszkola:

  • Zespół Szkół w Raniżowie, Publiczne Przedszkole
  • Przedszkole Miejskie Nr 2
  • Szkolne Koło Caritas im. ks. Jerzego Popiełuszki, Kompetentne Przedszkolaki, Samorząd Uczniowski Gimnazjum nr 5 w Gorliczynie
  • Przedszkole Publiczne Nr 36
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lisich Jamach
  • Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola Nr 1 w Rakszawie
  • Publiczne Przedszkole Nr 23 Rzeszów
  • Przedszkole Publiczne Nr 18
  • Przedszkole Publiczne Nr 2
  • Przedszkole Publiczne Nr 3
  • Przedszkole Publiczne Nr 40
  • Przedszkole Publiczne Nr 24
  • Publiczne Samorządowe Przedszkole w Trześni
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
  • Niepubliczne Przedszkole „Tygrysek” w Rzeszowie
  • Publiczne Przedszkole w Świlczy
  • Przedszkole Publiczne Nr 12
  • Gminne Przedszkole w Malawie
  • Przedszkole Publiczne Nr 38
  • Przedszkole Publiczne w Wysokiej
  • Przedszkole Miejskie Nr 9 „Baśniowa Kraina”
  • Publiczne Przedszkole Nr 28 w Rzeszowie
  • Przedszkole Publiczne Nr 37

Osoby prywatne:

  • Pan Marcin Szewczyk
  • Pani Marta Siwiec
  • Pan Jan Gaweł
  • Pan Pawel Sowa
  • Pani Joanna Zbrog
  • Państwo Agnieszka Janczy i Marcin Dudek
  • Pani Aleksandra Milo
  • Państwo Joanna i Waldemar Kida
  • Państwo Sylwia i Michał Wesolowscy
  • Państwo Barbara i Krzysztof tabak
  • Pan Tomasz Kowalczuk
  • Pan Wojciech Smietana
  • Pan Bartlomiej Sobek z przyjaciółmi
  • Pani Joanna Szpiech
  • Pani Natalia Żułkowska
  • Pani Justyna Ruszała
  • Pan Dominik Trojnar
  • Pan Michał Gaweł
  • Pani Anna Kotula
  • Pani Anna Kowal
  • Pani Natalia Stąpor
  • Pani Marzena Tomaszewska
  • Pani Grażyna Gruz
  • Pan Borys Sikora, Pan  Lukasz Decowski i Pani Iwona Sikora
  • Pani Dorota Kawuza
  • Pan Przemysław i Pani Sylwia Zelik
  • Pani Anna Kosior
  • PaniEwelina Wnek
  • Pani Małgorzata i Agata Świechoda
  • Pani Beata Zajaczkowska
  • Pani Arleta Cag
  • Pan Jacek Szczepański
  • Pan Maciej Świder
  • Pani Kinga Pasterz z rodziną i przyjaciółmi
  • Pan Bogusław Daraż
  • Pani Monika Grabarz
  • Państwo Leon, Anna, Paweł Janczura
  • Pani Anna Kozłowska
  • Pani Katarzyna kaszuba
  • Pani Jadwiga Pióro
  • Pan Wojciech Kędziora, Pani Monika Kurek, Pani Celina Maciołek
  • Pani Wanda Opiela
  • Pani Karolina Grzesik
  • Pan Dariusz Baj
  • Pani Iwona Bartłomowicz
  • Pani Agnieszka Tunia, Pan Janusz Bujak, Pani Anna Kielar, Pan Wiesław Kustra
  • Państwo Maria i Stanisław Kruk
  • Pani Aleksandra Opalińska
  • Pani Magdalena Tarasik
  • Pani Magdalena Tarasik
  • Pan Paweł Jurasik
  • Pani Małgorzata Nowosielska
  • Pani Dominika Masek, Pani Justyna Soczek, Pracownicy Firmy Biura Sprzedaży WSK Rzeszów
  • Pan Rafał Żyszkiewicz
  • Pani Anna Wiśniewska
  • Pani Anna Sandecka i Rzeszów
  • Pani Martyna Wojturska
  • Pani Adamczyk  Irena
  • Pani Zuzanna Kowalska
  • Pani Anna Steliga
  • Pani Agata Piekarz
  • Pan Artur Kubis
  • Pani Justyna Adamska
  • Pani Anna Siuba
  • Pan Bogusław Daraż
  • Pani Kornelia Bazan
  • Państwo Natalia i Paweł Pacanowscy
  • Pan Adrian Krawiecki
  • Pani Beata Włodyka
  • Pan Józef Marchewka
  • Pan Jerzy Rzucidło
  • Państwo Marzena Szerląg, Iwona Bienias

Dziękujemy

  1. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

    Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 26.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej
  2. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

    Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 5.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej
  3. Fundacja Zatrudni Psychologa

    Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci  zatrudni PSYCHOLOGA   Wymagania  : Wykształcenie – wyższe kierunkowe; Doświadczenie zawodowe, Prawo jazdy kategorii B   Opis zadań : ...więcej
  4. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodzin w żałobie

    Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia : sobota, 24.09.2022, godz. 14.30  – stacjonarnie (Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, Rzeszów, ul. Lwowska 132 ) oraz również ...więcej