12 maja, 2020

Fundacja wynajmie gabinety przeznaczone na działalność medyczną

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci wynajmie gabinety przeznaczone na działalność medyczną

Wynajmiemy w pełni wyposażony gabinet lekarski, zabiegowy lub pod inną działalność medyczną, który składa się z trzech połączonych ze sobą pomieszczeń o metrażu:

- 30 m2

- 12 m2

- 15 m2

Kompleks gabinetów posiada pełną infrastrukturę do przeprowadzania konsultacji medycznych oraz  przeprowadzanie usług zabiegowych. Gabinety spełniają wymogi do prowadzenia działalności medycznej. Sale  wyposażone są w podstawowy sprzęt taki jak: szafki na środki medyczne i dokumentację, umywalki, biurka, fotele zabiegowe/ do konsultacji medycznych, komputery.

Gabinet znajduje się na wysokim parterze. Przynależy do niego poczekalnia oraz miejsce na recepcję, dostęp do wind, WC a także sieci WI-FI.

Gabinet zlokalizowany jest w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji przy ulicy Lwowskiej 132 w Rzeszowie. Gabinety wraz z poczekalnią stanowią część obiektu należącego do Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci (www.hospicjum-podkarpackie.pl ). Cała powierzchnia jest klimatyzowana i przystosowana dla osób niepełnosprawnych. W budynku funkcjonują również poradnie dziecięce: pulmonologiczna, chirurgiczna, rehabilitacja a także pediatria. Przy budynku znajduje się parking dla pacjentów.

Warunki i cena do uzgodnienia.

Zachęcamy do kontaktu:

Telefon:

Pani Janina Jaroń – Fundatorka Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, 696 217 160

e-mail: sekretariat@hospicjum-podkarpackie.pl

1. Podziękowania za Piknik Charytatywny z okazji Dnia Dziecka 2024

Lista Sponsorów, Darczyńców dzięki, którym mogliśmy zorganizować Piknik Charytatywny z okazji Dnia Dziecka 2024   SCENA, DMUCHAŃCE I ATRAKCJE DLA DZIECI: Podkarpacka Agencja Artystyczna ...więcej
  2. Spotkanie grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie – lipiec

Uprzejmie informujemy, że spotkanie grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie  odbędzie się 6 lipca (w sobotę) w godzinach 14:30 – 18:30, w siedzibie hospicjum. ...więcej
  3. PODZIĘKOWANIA DLA DZIADKA WŁADKA

W imieniu Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci składamy serdeczne podziękowania za przekazane wsparcie finansowe gospodarzowi towarzyskiego spotkania w dniu 15 czerwca 2024 roku - ...więcej
  4. Zatrudnimy PIELĘGNIARKĘ, do pracy na  oddziale stacjonarnym dla dzieci

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie zatrudni   PIELĘGNIARKĘ, do pracy na  oddziale stacjonarnym dla dzieci .  Oferujmy  umowę o pracę , w ...więcej