27 maja, 2011

Prezenty dla dzieci od Posła Zbigniewa Rynasiewicza

Poseł na Sejm Zbigniew Rynasiewicz przekazał 26 maja 2011r., prezenty dla chorych dzieci będących pod opieką Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

W imieniu obdarowanych dzieci serdecznie dziękujemy…

Poniżej dołączamy list od Pana Posła:

Rzeszów, dnia 26 maja 2011 roku

„…są dwa szczęścia: jedno małe – być szczęśliwym i drugie duże – uszczęśliwiać innych…”

Szanowny Pan

Rafał Ciupiński

Prezes Zarządu Fundacji

Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci

Składając gorące podziękowania za Państwa wspaniałą pracę, pragnę przekazać Panu i wszystkim pracownikom Fundacji wyrazy najwyższego uznania za ofiarność i pasję w służbie najmłodszym. Ufam, że radość płynąca z Państwa zaangażowania pozwoli podejmować nowe wyzwania, a wytrwałość i entuzjazm będą towarzyszyć w codziennych zmaganiach.

Profesjonalna działalność Podkarpackiego Hospicjum, w tak szczególnej sferze, jaką jest pomoc i wsparcie dla dzieci dotkniętych chorobą i cierpieniem oraz ich rodzin wymaga ogromnego poświęcenia i zaangażowania. W środowisku, tych małych chorych istot i ich najbliższych jest ogniwem niezbędnym w systemie wspierania i pomocy. W przekonaniu, iż dotychczasowa praca jest dla Państwa źródłem satysfakcji dziękuję Wam za empatię, zrozumienie, ale też profesjonalizm. Niech dobro, którym na co dzień otaczacie potrzebujących wraca do Was ze zdwojoną siłą. Zaś wszystkim podopiecznym z okazji, najbardziej wyczekiwanego Dnia Dziecka pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia. Troszczmy się, by na ich twarzach zawsze pojawiał się uśmiech prawdziwej beztroski i szczęścia.

Raz jeszcze serdecznie Państwu za ten wysiłek dziękuję. Łączę najlepsze życzenia spełnienia planów, samych sukcesów i satysfakcji z realizowanych działań na kolejne lata Waszych bezcennych zmagań. Ze swojej strony zaś, deklaruję pełną gotowość i zaangażowanie w pomoc na rzecz Fundacji.

Zbigniew Rynasiewicz

Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

1. XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki

Już w najbliższych dniach 12 i 13 sierpnia odbędzie się XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Rzeszów w Filharmonii Podkarpackiej. Nasi Wolontariusze będą zbierać wolne ...więcej