7 listopada, 2016

Bieg charytatywny „Biegniemy dla Hospicjum“. Zaproszenie

Nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Nr 1
i Zespołu Szkół Nr 2 w Nienadówce organizują
II edycję biegu charytatywnego „Biegniemy dla Hospicjum”.

Bieg odbędzie się w dniu 12.11.2016 r.  Startujemy z parkingu przy ZS Nr 2 o godzinie 9:00. Trasa prowadzi  drogą asfaltową w kierunku Huciska, następnie skrajem  lasu do Trzebuski i powrót Karczmarką.

Celem Biegu jest zbieranie funduszy na rzecz Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie, popularyzacja aktywności ruchowej, integracja środowiska szkolnego i lokalnego.

Nasze działanie polegać będzie na przygotowaniu imprezy sportowej o wymiarze charytatywnym. Sport może być jeszcze fajniejszy, jeśli nadamy mu dodatkowy wymiar – bezinteresownej pomocy innym. Do udziału w biegu zaprosiliśmy młodzież szkolną oraz mieszkańców naszej Gminy.

Wszyscy uczestnicy biegu wpłacają wpisowe, które w całości zostanie przekazane Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.

1. Spotkanie Grupy Wsparcia  dla Rodzin w Żałobie  – przełożone na 24 lutego.

Z powodu choroby prowadzącej, spotkanie Grupy Wsparcia  dla Rodzin w Żałobie zostało przełożone z 10 lutego na sobotę 24.02.2024 w godzinach 14:30-18:30. Dla osób ...więcej
  2. Spotkanie Grupy Wsparcia  dla Rodzin w Żałobie  – 20 stycznia

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia  dla Rodzin w Żałobie  - 20 stycznia 2024 (w sobotę), w godzinach 14:30-18:30. Dla osób które nie mogą brać ...więcej
  3. Bądź naszym Świętym Mikołajem