11 lutego, 2015

MitsuManiaki Dzieciom – podsumowanie akcji

Nadszedł czas na podsumowanie naszej świątecznej akcji i jednocześnie ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy dołożyli swoją „cegiełkę” pomagając w jakikolwiek sposób!

• 3 hospicja domowe objęte naszą akcją (Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie, Śląskie Hospicjum Domowe dla Dzieci, Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek w Otwocku);
  • 109 dzieciaczków objętych naszą akcją;
  • tysiące kilometrów przebyte by odwiedzić dzieci w ich domach;
  • mnóstwo wspaniałych poznanych rodzin!
  • 10 wolontariuszy pomagających w rozwożeniu prezentów + dwie Śnieżynki Emotikon wink + jeden prawdziwy Św. Mikołaj, który razem z nami woził prezenty dla dzieci z Otwockiego Hospicjum!
  • setki osób, wiele organizacji, które pomogły nam spełnić marzenia wszystkich dzieci!!!

Serdeczne podziękowania należą się:

• Dla Klubu MitsuManiaki i wszystkich MitsuManiaków, którzy po raz kolejny nie zawiedli i przyłączyli się w ogromnej ilości do Akcji!
  • Dla Klubu SUZUKIDR.pl, który drugi rok z rzędu zorganizował zbiórkę pieniężną, a także w tym roku pomagał w rozwożeniu prezentów!
  • Dla Mitsubishi Motors Polska, AUTO KRAK Salon Mitsubishi Kraków, Japan Motors, Polska Grupa Dealerów, za coroczne wielkie wsparcie i promowanie naszej Akcji!
  • Dla Schemeck Rysuje, za stworzenie rysunku, który przekazaliśmy na licytację!
  • Dla darczyńców z Facebooka! Mimo, że nie znaliście nas, to postanowiliście nas wesprzeć i pomóc w organizacji Akcji! Dziękujemy!
  • Dla wszystkich rodzin dzieci objętych naszą Akcją!!! Za wspaniałe przyjęcie nas, ugoszczenie i pamiątki, które mimo, że nie potrzebne, na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Jesteście wspaniali!

WSZYSTKIM WAM OGROMNE PODZIĘKOWANIA!

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z części naszych wizyt.
Poczujcie się tak wspaniale, jak my czuliśmy się widząc uśmiechy dzieciaczków, które sprawiliśmy tylko i wyłącznie dzięki WAM!!!

Pozdrawiamy i do zobaczenia!
Załoga MMDZIECIOM!

1. XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki

Już w najbliższych dniach 12 i 13 sierpnia odbędzie się XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Rzeszów w Filharmonii Podkarpackiej. Nasi Wolontariusze będą zbierać wolne ...więcej
  2. Kurs „Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej”