9 stycznia, 2014

Prezenty z Norwegii

Cały ubiegły rok chodziła za mną myśl, aby pomoc komuś, kto tego potrzebuje. Ponieważ na stałe mieszkam w Norwegii, poprosilam moją przyjaciołke Kasię, aby kupiła coś w moim imieniu dzieciom z Waszego Hospicjum.

Kasia nie tylko się zgodziła, ale obiecała rownież coś od siebie. W głowie zaświtala mi myśl, że moze inni znajomi chcieliby się także przyłączyć. Nieśmialo zapytałyśmy o to na Facebooku. I ku naszemu zaskoczeniu, już od pierwszego dnia, skarbonka zaczeła puchnać. Akcja okazała sie sukcesem, a my postanowiliśmy ją powtórzyc także w tym roku.

Brakuje słów, aby opisać ile pozytywnej energi zrodzilo sie przy okazji tej naszej Facebookowej akcji. Mama Kasi udostepniła nam pokój na składanie prezentów dla dzieci, mala Lenka pilnowala w nim porządku, ktoś też zaproponowal transport do Rzeszowa. Darczynców przybywalo. Przy okazji tej akcji moglismy odświeżyć znajomosci z osobami, z którymi już od lat nie mieliśmy kontaktu. Oni rownież pozbierali datki wśrod swoich bliskich.

Kolejny raz paczka mikołajkowa dla dzieci odniosła wielki sukces.

Wiemy już, że z roku na rok bedzie nas przybywać, wiemy ze zostaliśmy zarażeni checią niesienia pomocy dzieciom, i że tę pomoc chcemy Wam okazać w kolejnych latach.

Serdecznie pozdrawiam

Malgorzata

Składamy podziękowanie nastepującym osobom:

• Malgorzata Glogowska-Opyd i Pawel Opyd
  • Greta i Marcin Wilczak
  • Agnieszka i Bartlomiej Cymbaluk
  • Wioletta i Marcin Karpinscy
  • Daria i Grzegorz Nowc
  • Blanka i Jacek Pukowscy
  • Justyna Cymbaluk
  • Elzbieta i Jan Jasnoch
  • Magdalena i Piotr Tuccy
  • Mariusz Piwonski
  • Dorota Kowacz
  • Karolina i Krzysztof Szczesny
  • Daria Strzepek
  • Anna Przybylo i Rafal Ciemiega
  • Michal Glogowski i Karolina Krzak
  • Maja Moscicka
  • Franciszek Cukla (dziecko)
  • Jolanta i Tomasz Paneczko
  • Ireneusz Kulinowski
  • Małgorzata Bolek-Węgrzyn
  • Michał Murdza

Bardzo Wszystkim dziękujemy za prezenty i przeprowadzoną akcję.

1. Kurs „Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej”

Zapraszamy na kurs: Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej Celem kursu jest nabycie umiejętności rozpoznawania zaburzeń integracji sensorycznej oraz prowadzenia terapii dzieci z dysfunkcjami ...więcej
  2. Piknik Charytatywny – Podziękowania

PATRONAT HONOROWY  – PREZYDENT MIASTA RZESZOWA – Konrad Fijołek   PATRONI MEDIALNI: "VIA" Katolickie Radio Rzeszów Polskie Radio Rzeszów S.A. Telewizja Polska S.A. Oddział ...więcej
  3. Piknik Charytatywny

26 czerwca 2022 roku odbędzie się Piknik Charytatywny na terenie zielonym przy Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Start godzina 11. ZAPRASZAMY SERDECZNIE! ...więcej
  4. Spotkania Grupy Wsparcia w czerwcu.

Spotkania Grupy Wsparcia w czerwcu: - sobota: 11.06.2022 oraz 25.06.2022, godz. 14.30. Spotkanie będzie odbywało się w Hospicjum dla Dzieci, Rzeszów , ul. Lwowska ...więcej