9 stycznia, 2014

Prezenty z Norwegii

Cały ubiegły rok chodziła za mną myśl, aby pomoc komuś, kto tego potrzebuje. Ponieważ na stałe mieszkam w Norwegii, poprosilam moją przyjaciołke Kasię, aby kupiła coś w moim imieniu dzieciom z Waszego Hospicjum.

Kasia nie tylko się zgodziła, ale obiecała rownież coś od siebie. W głowie zaświtala mi myśl, że moze inni znajomi chcieliby się także przyłączyć. Nieśmialo zapytałyśmy o to na Facebooku. I ku naszemu zaskoczeniu, już od pierwszego dnia, skarbonka zaczeła puchnać. Akcja okazała sie sukcesem, a my postanowiliśmy ją powtórzyc także w tym roku.

Brakuje słów, aby opisać ile pozytywnej energi zrodzilo sie przy okazji tej naszej Facebookowej akcji. Mama Kasi udostepniła nam pokój na składanie prezentów dla dzieci, mala Lenka pilnowala w nim porządku, ktoś też zaproponowal transport do Rzeszowa. Darczynców przybywalo. Przy okazji tej akcji moglismy odświeżyć znajomosci z osobami, z którymi już od lat nie mieliśmy kontaktu. Oni rownież pozbierali datki wśrod swoich bliskich.

Kolejny raz paczka mikołajkowa dla dzieci odniosła wielki sukces.

Wiemy już, że z roku na rok bedzie nas przybywać, wiemy ze zostaliśmy zarażeni checią niesienia pomocy dzieciom, i że tę pomoc chcemy Wam okazać w kolejnych latach.

Serdecznie pozdrawiam

Malgorzata

Składamy podziękowanie nastepującym osobom:

• Malgorzata Glogowska-Opyd i Pawel Opyd
  • Greta i Marcin Wilczak
  • Agnieszka i Bartlomiej Cymbaluk
  • Wioletta i Marcin Karpinscy
  • Daria i Grzegorz Nowc
  • Blanka i Jacek Pukowscy
  • Justyna Cymbaluk
  • Elzbieta i Jan Jasnoch
  • Magdalena i Piotr Tuccy
  • Mariusz Piwonski
  • Dorota Kowacz
  • Karolina i Krzysztof Szczesny
  • Daria Strzepek
  • Anna Przybylo i Rafal Ciemiega
  • Michal Glogowski i Karolina Krzak
  • Maja Moscicka
  • Franciszek Cukla (dziecko)
  • Jolanta i Tomasz Paneczko
  • Ireneusz Kulinowski
  • Małgorzata Bolek-Węgrzyn
  • Michał Murdza

Bardzo Wszystkim dziękujemy za prezenty i przeprowadzoną akcję.

1. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 26.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej
  2. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 5.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej