22 grudnia, 2015

Akcja mikołajowa pt. „I TY MOŻESZ MIEĆ CZERWONA CZAPKĘ”

Akcja mikołajowa pt. „I TY MOŻESZ MIEĆ CZERWONA CZAPKĘ” została zorganizowana w dniu 1.12.2015 roku na rzecz dzieci nieuleczalnie chorych i ich rodzin na 4 godzinie lekcyjnej wśród szkół gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych w Rzeszowie.

Akcja polegała na zbiórce pieniędzy do puszek przez Uczniów – Wolontariuszy z VI Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Ponad 210 wolontariuszy zaangażowało się w tą wspaniała Akcję już po raz szósty. Zebrano łącznie: 14.332,44 zł (czternaście tysięcy trzysta trzydzieści dwa złote i czterdzieści cztery groszy)

Pieniądze przeznaczone zostaną na opiekę nad nieuleczalnie chorymi dziećmi (np. zakup potrzebnego sprzętu medycznego, leków).

Serdeczne podziękowania dla Pana Tadeusz Bajdy Dyrektora VI Liceum Ogólnokształcącego, dla nauczycieli Pani Beaty Blahaczek, Pani Bogusławy Zielińskiej, Pani Jolanty Szczepanik-Baran, dla Dyrekcji wszystkich Szkół, którzy wyrazili zgodę na przeprowadzenie tej Akcji oraz wspaniale przyjęli Wolontariuszy.

1. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 26.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej
  2. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 5.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej