15 września, 2015

Podziękowanie

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci składa ogromne wyrazy współczucia dla całej Rodziny, Przyjaciół, Znajomych z powodu śmierci Pana Jana Grabosia.

List: ” W dniu 3 września 2015 roku w wieku 64 lat zmarł mój tata śp. Jan Graboś. Przez sześć lat zmagał się z chorobą nowotworową. Od wiosny 2015 roku był pod opieką hospicjum domowego. Tydzień przed śmiercią powiedział do mnie, żeby w czasie mszy św. pogrzebowej zrobić składkę na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci w Rzeszowie. Pogrzeb odbył się w sobotę 5 września 2015 roku o godz. 10.30 w kościele pw. Chrystusa Króla w Rzeszowie. W czasie Mszy św. zebrano 3912, 15 zł – ks. Marcin Graboś wraz z siostrą Katarzyną Istok”.

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w zbiórkę datków, aby spełnić wolę Pana Jana.

1. Zatrudnimy PIELĘGNIARKĘ, do pracy na  oddziale stacjonarnym dla dzieci

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie zatrudni   PIELĘGNIARKĘ, do pracy na  oddziale stacjonarnym dla dzieci .  Oferujmy  umowę o pracę , w ...więcej
  2. Piknik Charytatywny – 16 czerwca 2024 (niedziela)

Kochani! 🥳 Nie może Was zabraknąć 16 czerwca - niedziela w godzinach 12-18 podczas Pikniku Charytatywnego z okazji Dnia Dziecka przy naszym Hospicjum🤩 Przedstawiamy ...więcej
  3. Piknik Charytatywny – 16 czerwca – będzie z nami Shantel Szkoła Tańca.

Podczas Pikniku Charytatywnego z okazji Dnia Dziecka w dniu 16 czerwca będzie z nami Shantel Szkoła Tańca. Shantel to jedyna szkoła tańca w Rzeszowie ...więcej
  4. Piknik Charytatywny – 16 czerwca – poprowadzi Anna Maria Musiał-Gardzielik z ABA Active By Ann

Piknik Charytatywny z okazji Dnia Dziecka 16.06.2024 roku tj niedziela Poprowadzi szalona, niesamowita Anna Maria Musiał-Gardzielik z ABA Active By Ann Animator dla Dzieci, ...więcej