15 września, 2015

Podziękowanie

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci składa ogromne wyrazy współczucia dla całej Rodziny, Przyjaciół, Znajomych z powodu śmierci Pana Jana Grabosia.

List: ” W dniu 3 września 2015 roku w wieku 64 lat zmarł mój tata śp. Jan Graboś. Przez sześć lat zmagał się z chorobą nowotworową. Od wiosny 2015 roku był pod opieką hospicjum domowego. Tydzień przed śmiercią powiedział do mnie, żeby w czasie mszy św. pogrzebowej zrobić składkę na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci w Rzeszowie. Pogrzeb odbył się w sobotę 5 września 2015 roku o godz. 10.30 w kościele pw. Chrystusa Króla w Rzeszowie. W czasie Mszy św. zebrano 3912, 15 zł – ks. Marcin Graboś wraz z siostrą Katarzyną Istok”.

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w zbiórkę datków, aby spełnić wolę Pana Jana.

1. XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki

Już w najbliższych dniach 12 i 13 sierpnia odbędzie się XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Rzeszów w Filharmonii Podkarpackiej. Nasi Wolontariusze będą zbierać wolne ...więcej
  2. Kurs „Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej”

Zapraszamy na kurs: Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej Celem kursu jest nabycie umiejętności rozpoznawania zaburzeń integracji sensorycznej oraz prowadzenia terapii dzieci z dysfunkcjami ...więcej