15 września, 2015

Podziękowanie

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci składa ogromne wyrazy współczucia dla całej Rodziny, Przyjaciół, Znajomych z powodu śmierci Pana Jana Grabosia.

List: ” W dniu 3 września 2015 roku w wieku 64 lat zmarł mój tata śp. Jan Graboś. Przez sześć lat zmagał się z chorobą nowotworową. Od wiosny 2015 roku był pod opieką hospicjum domowego. Tydzień przed śmiercią powiedział do mnie, żeby w czasie mszy św. pogrzebowej zrobić składkę na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci w Rzeszowie. Pogrzeb odbył się w sobotę 5 września 2015 roku o godz. 10.30 w kościele pw. Chrystusa Króla w Rzeszowie. W czasie Mszy św. zebrano 3912, 15 zł – ks. Marcin Graboś wraz z siostrą Katarzyną Istok”.

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w zbiórkę datków, aby spełnić wolę Pana Jana.

1. Spotkanie Grupy Wsparcia  dla Rodzin w Żałobie  – przełożone na 24 lutego.

Z powodu choroby prowadzącej, spotkanie Grupy Wsparcia  dla Rodzin w Żałobie zostało przełożone z 10 lutego na sobotę 24.02.2024 w godzinach 14:30-18:30. Dla osób ...więcej
  2. Spotkanie Grupy Wsparcia  dla Rodzin w Żałobie  – 20 stycznia

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia  dla Rodzin w Żałobie  - 20 stycznia 2024 (w sobotę), w godzinach 14:30-18:30. Dla osób które nie mogą brać ...więcej
  3. Bądź naszym Świętym Mikołajem