15 września, 2015

Podziękowanie

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci składa ogromne wyrazy współczucia dla całej Rodziny, Przyjaciół, Znajomych z powodu śmierci Pana Jana Grabosia.

List: ” W dniu 3 września 2015 roku w wieku 64 lat zmarł mój tata śp. Jan Graboś. Przez sześć lat zmagał się z chorobą nowotworową. Od wiosny 2015 roku był pod opieką hospicjum domowego. Tydzień przed śmiercią powiedział do mnie, żeby w czasie mszy św. pogrzebowej zrobić składkę na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci w Rzeszowie. Pogrzeb odbył się w sobotę 5 września 2015 roku o godz. 10.30 w kościele pw. Chrystusa Króla w Rzeszowie. W czasie Mszy św. zebrano 3912, 15 zł – ks. Marcin Graboś wraz z siostrą Katarzyną Istok”.

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w zbiórkę datków, aby spełnić wolę Pana Jana.

1. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 26.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej
  2. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 5.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej