11 czerwca, 2014

Zbiórka podczas Carpathia Festiwal 2014, galeria zdjęć

W DNIACH 4, 6, 7 ODBYŁA SIĘ JUŻ PO RAZ X CARPATHIA FESTIWAL NA RZESZOWSKIM RYNKU I PO RAZ KOLEJNY WSPIERAŁA FUNDACJE PODKARPACKIE HOSPICJUM DLA DZIECI. Fundacja miała  swoje stoisko, na którym można było zakupić piękne rękodzieła wykonywane przez Wolontariuszy Hospicjum, Podopiecznych, Dzieci ze Szkół i Przedszkoli. Wolontariusze zbierając wolne datki do puszek rozdawali naklejki, ulotki informujące o działalności Hospicjum.

Wszystkim ludziom dobrej woli składamy serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe w tym dniu!

Chciałabym serdecznie podziękować Pani Annie Czenczek –  Dyrektor ,,Rzeszów Carpathia Festival” oraz Panu Waldemarowi Wywrockiemu – Kierownikowi Biura Festiwalowego ,,Rzeszów Carpathia Festival”.

Podziękowanie otrzymują Wolontariusze, którzy w tym dniu pomogli przy organizacji Festiwalu Carpathia i byli razem ze mną w tych dniach:

• Paulina Murjas
  • Gabriela Idzik
  • Anna Karcz

DZIĘKUJĘ Wam!!!

Kwota jaką zebraliśmy podczas Akcji to – 2.538,17 zł. + 2 $ + 7 euro.

1. XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki

Już w najbliższych dniach 12 i 13 sierpnia odbędzie się XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Rzeszów w Filharmonii Podkarpackiej. Nasi Wolontariusze będą zbierać wolne ...więcej
  2. Kurs „Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej”

Zapraszamy na kurs: Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej Celem kursu jest nabycie umiejętności rozpoznawania zaburzeń integracji sensorycznej oraz prowadzenia terapii dzieci z dysfunkcjami ...więcej