17 stycznia, 2013

Podziękowania za prezenty mikołajowe i świąteczne

Serdecznie dziękujemy wszystkim Osobom, Firmom i Instytucjom za pomoc w zorganizowaniu prezentów mikołajowych i świątecznych. Obdarowani zostali nasi Podopieczni i ich rodzeństwo. Poniżej lista Darczyńców. Dziękujemy także wielu Osobom, które chciały zachować anonimowość i nie zostawiły swojego adresu… Jeśli kogoś pominęliśmy na liście z podziękowaniami, to przepraszamy i chętnie dopiszemy, aby odwdzięczyć się za Wasze dobre serce…

 

SZKOŁY:

  1. Gimnazjum Miejskie im. Władysława Jagiełły w Leżajsku
  2. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłonce
  3. Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie
  4. Zespół Szkół w Sośnicy – Pani Magdalena Czechowicz, Pani Teresa Soja, Pani Barbara Hałas i Pani Danuta Makowiecka
  5. Zespół Szkół w Świętem
  6. Gimnazjum nr 11 w Rzeszowie, klasa III c, klasa III d
  7. Publiczne Gimnazjum w Otfinowie, klasa II, Pani Jadwiga Dziubla
  8. Szkoła Podstawowa im. Gen. W. Sikorskiego w Radomyślu Wielkim – Pani Elżbieta Hajduk
  9. Szkoła Podstawowa w Zabrniu
  10. Szkolne Koło PCK na terenie Szkoły Podstawowej nr 17 w Rzeszowie
  11. Szkoła Podstawowa nr 3 w Chmielniku
  12. Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek  w Rzeszowie – Pani Jolanta Podolak-Zając
  13. Szkoła Podstawowa w Woli Wadowickiej
  14. Szkoła Podstawowa w Hyżnem
  15. Szkoła Podstawowa w Będzienicy
  16. Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Wiercanach – Pani Agata Świerczek
  17. Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie – Pani Honorata Mikoś
  18. Gimnazjum im. Św. Józefa Sebastiana Pelczara w Gorliczynie
  19. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Straszydlu
  20. Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie – Pani Anita Koczwara-Malec, Pani Aldona Akwarska-Stanisz
  21. Szkoła Podstawowa w Podborzu
  22. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Krasnem
  23. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Rzeszowie
  24. Gimnazjum nr 7 w Rzeszowie
  25. Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości w Rzeszowie
  26. Liceum Ogólnokształcące w Ropczycach
  27. Szkoła Podstawowa nr 13 w Rzeszowie – Pani Dorota Ożóg
  28. Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Piłsudskiego w Przeworsku
  29. V Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Rzeszowie
  30. Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie
  31. Gimnazjum Sportowe w Rzeszowie
  32. Gimnazjum nr 2 w Rzeszowie
  33. Szkoła Podstawowa nr 2 w Łańcucie
  34. Zespół Szkół nr 1 w Nienadówce – Pani Barbara Boczkaj, Pani Beata Zaborowska, Pani Magdalena Sitarz
  35. Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Bukowcu
  36. Państwo Anna i Andrzej Kawa, Państwo Elżbieta i Edward Siwiec oraz Państwo Ewa i Robert Kaczuba
  37. Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie
  38. Zespół Szkół w Latoszynie
  39. Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5 w Rzeszowie – Pani Joanna Janas, Pani Ewa Winiarska i Pani Małgorzata Merklinger
  40. I Liceum Ogólnokształcące im. Księdza Stanisława Konarskiego w Rzeszowie – Pani Agnieszka Ziaja – opiekun szkolnego Koła Caritas
  41. Zespół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nagawczynie
  42. Szkoła Podstawowa nr  1 im. Jana Pawła II w Przeworsku – Pani Ewa Kojder i Pani Barbara Szkoda
  43. III Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
  44. Zespół Szkół w Chmielniku 
  45. Szkoła Podstawowa nr  1 im. Porucznika Jana Budy w Chmielniku
  46. Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Chmielniku
  47. Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wólce Niedźwiedzkiej
  48. Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej – Pani Małgorzata Stopa – Wołowiec
  49. Publicznie Gimnazjum nr 1 w Łańcucie – Pani Iwona Pysz
  50. Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie, klasa I GT
  51. Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie – Pani Barbara Jastrzębska
  52. Zespół Szkół w Malawie
  53. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku – Pani Lucyna Kruk, Pani Alicja Domka, Pani Katarzyna Wiśniowska, Pani Lucyna Kontek
  54. Szkoła Podstawowa w Porębach Dymarskich
  55. Szkoła Podstawowa nr 1 w Rzeszowie
  56. Zespół Szkół nr 4 w Rzeszowie
  57. IV Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie, klasa II a
  58. Szkoła Podstawowa nr 14 w Rzeszowie – klasa I a,  Pani Beata Soboń
  59. Zespół Szkół w Husowie
  60. Zespół Szkół w Albigowej
  61. Internat Zespołu Szkół  Nr 2 w Rzeszowie
  62. Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Dobrkowie
  63. Gimnazjum nr 10 Rzeszów, Pani Elżbieta Ficek
  64. Gimnazjum nr 1 Rzeszów, Pani Bożena Sęczkowska
  65. I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy
  66. Medyczna Szkoła Policealna – Rzeszów
  67. Zespół Szkół w Pogwizdowie
  68. Szkoła Podstawowa w Błażowej
  69. Zespół Szkół w Niebocku
  70. Szkoła Podstawowa w Grabówce
  71. Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp.
  72. Zespół Szkół w Gniewczynie Łańcuckiej
  73. Szkoła Podstawowa im. J. Wybickiego we Frysztaku
  74. Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu

 

PRZEDSZKOLA:

  1. Przedszkole nr 1 w Rakszawie
  2. Przedszkole Publiczne nr 3 w Rzeszowie
  3. Przedszkole nr 10 w Rzeszowie – Pani Jolanta Lew
  4. Przedszkole nr 18 w Rzeszowie – Pani Magdalena Bieszcz
  5. Prywatne Przedszkole „MIŚ” w Rzeszowie
  6. Publicznie Przedszkole nr 12 w Rzeszowie
  7. Publicznie Przedszkole nr 38 w Rzeszowie – Pani Barbara Madej i Pani Edyta Szpala
  8. Publiczne Przedszkole nr 37 w Rzeszowie – pani Bożena Bator, Pani Katarzyna Sawicka
  9. Publiczne Przedszkole w Czarnej – Pani Anna Socha
  10. Publiczne Przedszkole nr 24 w Tarnowie – Pani Anna Kotwa i Pani Aneta Kiełbasa
  11. Przedszkole nr 19 w Rzeszowie
  12. Publiczne Przedszkole Nr 11 w Rzeszowie

 

Podziękowania dla osób prywatnych:

  1. Państwo Anna i Dominik Grabowiec
  2. Pani Maria Skiba
  3. Państwo Marzena i Przemek Kiełt
  4. Pani Katarzyna Piątek
  5. Państwo Małgorzata i Bogusław Stolarz
  6. Martynka i Joasia Konkol
  7. Państwo Katarzyna i Łukasz Wszołek
  8. Pan Anatol Baran
  9. Pani Małgorzata Świeboda
  10. Państwo Sylwia i Krzysztof Siewierscy
  11. Państwo Małgorzata, Tomasz i Zuzia Dechnik
  12. Pani Maria Znamirowska –Gilek
  13. Pani Małgorzata Rybka
  14. Pani Bronisława Dołek
  15. Państwo Anna i Waldemar Szura
  16. Pani Ewelina Niemiec
  17. Pan Tomasz Dąbrowski
  18. Państwo Karolina i Rafał Dzięgło
  19. Pani Katarzyna Tadla
  20. Pani Karolina Łukasiewicz
  21. Pani Ewa Mazur 
  22. Pani Małgorzata Foszczej
  23. Państwo Gabriela i Marek Nowak
  24. Pani Marta Magdoń
  25. Pani Kuźniar Krystyna
  26. Pan Jacek Szczepański
  27. Państwo Wioletta i Grzegorz Ladzińscy
  28. Pani Olga Smolarczyk
  29. Pani Ewelina Konieczna
  30. Pani Ewa Kiczar
  31. Państwo Anna i Dominik Grabowiec
  32. Pani Monika Mytych
  33. Pani Ewelina Konieczna
  34. Państwo Monika i Marcin Kocur
  35. Pan Jarosław Żak
  36. Pani Barbara Żak
  37. Pani Agnieszka Drozd Pączek
  38. Pani Aldona Drozd Jarmuła
  39. Państwo Marta i Zbigniew Wiercioch
  40. Państwo Judyta i Roman Bocheńscy
  41. Pani A. Bobowska
  42. Pan Damian Balawejder
  43. Pani Barbara Frączek
  44. L.K.M.P. Maciąg
  45. Państwo Barbara i Dawid Bryś-Marszałek
  46. Pani Ewa Mazur
  47. Pani Helena Baner
  48. Pani Justyna Stopa
  49. Pani Małgorzata Smorąg
  50. Pani Małgorzata Głogowska-Opyd Norwegia za zorganizowanie Akcji i jej przyjaciele: Pani Anna Przybyło, Pan Rafał Ciemięga, Pani Kamila Wesołowska, Pan Paweł Wesołowski, Pani Anna Setera – Blicharz, Pan Mariusz Piwoński, Państwo  Jolanta i Tomasz Paneczko, Pani Małgorzata Strzępek, Pani  Maja Mościcka, Pani Katarzyna Brożyna, Pan Artur Małek, Firma Pallas As, Firma Ellersten
  51. Pani Katarzyna Brniak i przyjaciele: Pani Agata Krawiec, Pan Wojciech Wilczyński, Pani Małgorzata Łętek, Pani Zofia Łętek, Pani Barbara Grzywa, Pani Agnieszka Rupa, Państwo Paweł i Bożena Tokarz, Pani Magdalena Mazur, Państwo Anna i Jacek Bigus
  52. Pan Jarosław Żak
  53. Pani Bożena Sęczkowska
  54. Pani Iwona i Barbara Kołodziej
  55. Pani Renata Puc
  56. Państwo Judyta i Roman Bocheńscy
  57. Państwo Marta i Zbigniew Wiercioch
  58. Pani Agnieszka Drozd Pączek
  59. Pani Aldona Drozd Jarmuła
  60. Pani Ewelina Niemiec
  61. Pani Barbara Gliwa
  62. Pan Damian Balawejder
  63. Pani Barbara Frączek, Michałek Kuśnierz i pani Dorota
  64. Wnuki Szczygielscy – Radek, Basia, Madzia, Maciek, Grześ i Piotr
  65. Pan Ryszard Ziobroń
  66. Pani Izabela Strękowska
  67. Pani Zofia Staszkiewicz
  68. Pani Elżbieta Kowalska

 

Gorące podziękowania dla Państwa Małgorzaty, Tomasza i Zuzi Dechnik – od rodzin naszych podopiecznych –  Bartka, Gabrysi i Pawełka.

 

Serdeczne podziękowania dla wszystkich anonimowych osób, darczyńców, sponsorów i Ludzi Dobrego Serca.

 

FIRMY

  1. DOM-ENA – Rzeszów – Kamil Kalczyński
  2. PAK – HURT Sp. z o.o. Rzeszów
  3. Frito Lay Poland  Sp. z o.o. w Krasnem
  4. NZOZ Orto-Dent – Anna Bardowska – Szura – Mielec
  5. FHU Fjeden – Wldemar Szura – Mielec
  6. „Turbosprężarki” Naprawa i Regeneracja – Rzeszów
  7. Pracownicy Zakładu Karnego Rzeszów
  8. Wspólnota Nowej Ewangelizacji EFFATHA przy Parafii Saletynów w Rzeszowie
  9. Drugi Urząd Skarbowy w Rzeszowie
  10. Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska – Rzeszów
  11. Pracownicy działu Osobowego WSK PZL Rzeszów S.A
  12. SANITAS Stowarzyszenie na Rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi – Sanok
  13. Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Wszyscy Razem” w Łące
  14. CHDE Rzeszów, Pan Tomasz Żukowski
  15. Stowarzyszenie PRO-CARPATHIA – Rzeszów
  16. Norbert Polska Sp. z o.o – Pania Anna Pawłowska, Pani Anna Gajdek, Pani Maria Olszak, Pan Waldemar Ślączka, Pani Jolanta Kalita, Pani Monika Patrzek-Dusza, Pani Joanna Demus.
  17. Muzeum Okręgowe w Rzeszowie
  18. Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. Rzeszów
  19. Firma Arktyka – Zaczernie
  20. Sklep Kosmetyczno – Chemiczny Arktyka – Rzeszów
  21. PRATT & WHITNEY, CRB & PWCS POLAND – Rzeszów
  22. BWS Polska Sp. z o.o. – Zaczernie
  23. TROPS Damian Skiba Klaczkowski
  24. C.H. Auchan Krasne, Auchan Polska Sp. z o.o.
  25. Restal Plus Sp. z o.o.- Rzeszów
  26. Kancelaria Bezpieczeństwa i Prawa Pracy – Łańcut
  27. Pracownicy Urzędu Marszałkowskiego –  Departament Wspierania Przedsiębiorczości Rzeszów
  28. TS LOGISTICS Sp. z o.o.- Rzeszów
  29. Promost Consulting T. Siwowski Sp. J. – Rzeszów
  30. Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Czerwonkach
  31. Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES Sp. z o.o. – Rzeszów
  32. Urząd Marszałkowski – Departament Wspierania Przedsiębiorczości
  33. TS Logistics Sp. z o.o. Grzegorz Kwiecień – Rzeszów
  34. Stowarzyszenie Rowery Rzeszów PL
  35. Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. – Olsztyn i oddział Rzeszów
  36. EXACTO Sp. z o.o. – Rzeszów
  37. Parafia pw.  Świętej Rodziny w Rzeszowie
  38. Parafia pw. Świętej Jadwigi królowej – Rzeszów
  39. Golden Line – Rzeszów
  40. Technetium Sp. z o.o. – Rzeszów
  41. State Street Global Serwice – Kraków
  42. MPG Sp. z o.o. – Warszawa
  43. Pracownicy TUiR Warta S.a – Departament Zarządzania Siecią Multiagencyjną – Rzeszów
  44. Centrum Obsługi Sieci Multiagencyjnej w Olsztynie – Pan Jerzy Christa Dyrektor Biuro PLUS – Podwisłocze-Rzeszów: Pani Małgorzata Tendera, Pan Artur Kozłowski, Pan Artur Perenc, Pan Marcin Chrobak, Pan Dariusz Zając, Pan Krzysztof Parys, Pan Wojciech Siuba, Pan Witold Migała
  45. Ross-Sweet Renata i Sławomir Ogrzyek
  46. Argo – Daniel Argasiński
  47. Calypso Fitness Rzeszów – Pani Katarzyna Boroń i Pan Piotr Jabłoński
  48. REKORD II Sp.K. – Robert Sadowy – Jasionka
  49. Pracownicy BOZ – Rzeszów
  50. Kredyt Bank Oddział Rzeszów,
  51. Zespół MSP Podkarpacie
  52. Centrum Bankowości Korporacyjnej w Rzeszowie
  53. Forum Młodych Prawo i Sprawiedliwość – Rzeszów

 

Podziękowania za KARTKI ŚWIĄTECZNE WRAZ Z ŻYCZENIAMI DLA NASZYCH PODOPIECZNYCH I ICH RODZIN:

  1. Szkoła Podstawowa nr 9 w Rzeszowie Klasa I – wych. Zofia Herba Klasa II-wych. Elżbieta Siorek Klasa III-wych. Jadwiga Reizer Nauczyciel plastyki – Dorota Markowicz
  2. Uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej w Nowym Borku
  3. Zespół szkół w Sieniawie
  4. Niepubliczne Gimnazjum im. Franciszka Magrysia w Handzlówce
  5. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nizinach
  6. Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Bukowcu
  7. Klasa III B Szkoły Podstawowej nr 19 w Rzeszowie
  8. Polska Sobotnia Szkoła St Mary`s College England
  9. Pani A. Bobowska
  10. Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipnicy
  11. Zespół Szkół w Dąbrowicy
  12. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej
  13. Zespół Szkół Plastycznych – Rzeszów
  1. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

    Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 26.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej
  2. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

    Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 5.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej
  3. Fundacja Zatrudni Psychologa

    Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci  zatrudni PSYCHOLOGA   Wymagania  : Wykształcenie – wyższe kierunkowe; Doświadczenie zawodowe, Prawo jazdy kategorii B   Opis zadań : ...więcej
  4. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodzin w żałobie

    Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia : sobota, 24.09.2022, godz. 14.30  – stacjonarnie (Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, Rzeszów, ul. Lwowska 132 ) oraz również ...więcej