22 stycznia, 2016

„Siatkarze ASSECO ubierają choinkę”.

19 grudnia 2015r. w Galerii Rzeszów, odbyła  się akcja „Siatkarze ASSECO ubierają choinkę”.

Siatkarze drużyny Asseco przystroili choinkę, składając autografy na bombkach. Wydarzeniu towarzyszyły liczne konkursy sprawdzające wiedzę o drużynie, można było również pośpiewać z zawodnikami kolędy oraz zakupić rękodzieła, wykonane przez  wolontariuszy Hospicjum.

Występy wspomagało Centrum Sztuki  Wokalnej w Rzeszowie, które przygotowało recital.

Atrakcją eventu, cieszącą się  bardzo dużym zainteresowaniem, była fotobudka, w której można było sobie zrobić zdjęcia z siatkarzami.

Pod koniec spotkania odbyła się licytacja, dekorowanej przez siatkarzy choinki.  Drzewko zostało wylicytowane za kwotę 640 zł przez pracownice firmy DOUGLAS, które przeznaczyły choinkę na rzecz Podopiecznych Fundacji.

Dziękujemy organizatorom akcji za zaproszenie. Dyrekcji i Pracownicom firmy Douglas, dziękujemy, za to, że w te Święta w hospicjum mogliśmy cieszyć się piękną choinką.

Monika Barłowska-Kuchar

Koordynator akcji

1. Kurs „Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej”

Zapraszamy na kurs: Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej Celem kursu jest nabycie umiejętności rozpoznawania zaburzeń integracji sensorycznej oraz prowadzenia terapii dzieci z dysfunkcjami ...więcej
  2. Piknik Charytatywny – Podziękowania

PATRONAT HONOROWY  – PREZYDENT MIASTA RZESZOWA – Konrad Fijołek   PATRONI MEDIALNI: "VIA" Katolickie Radio Rzeszów Polskie Radio Rzeszów S.A. Telewizja Polska S.A. Oddział ...więcej
  3. Piknik Charytatywny

26 czerwca 2022 roku odbędzie się Piknik Charytatywny na terenie zielonym przy Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Start godzina 11. ZAPRASZAMY SERDECZNIE! ...więcej
  4. Spotkania Grupy Wsparcia w czerwcu.

Spotkania Grupy Wsparcia w czerwcu: - sobota: 11.06.2022 oraz 25.06.2022, godz. 14.30. Spotkanie będzie odbywało się w Hospicjum dla Dzieci, Rzeszów , ul. Lwowska ...więcej