22 stycznia, 2016

„Siatkarze ASSECO ubierają choinkę”.

19 grudnia 2015r. w Galerii Rzeszów, odbyła  się akcja „Siatkarze ASSECO ubierają choinkę”.

Siatkarze drużyny Asseco przystroili choinkę, składając autografy na bombkach. Wydarzeniu towarzyszyły liczne konkursy sprawdzające wiedzę o drużynie, można było również pośpiewać z zawodnikami kolędy oraz zakupić rękodzieła, wykonane przez  wolontariuszy Hospicjum.

Występy wspomagało Centrum Sztuki  Wokalnej w Rzeszowie, które przygotowało recital.

Atrakcją eventu, cieszącą się  bardzo dużym zainteresowaniem, była fotobudka, w której można było sobie zrobić zdjęcia z siatkarzami.

Pod koniec spotkania odbyła się licytacja, dekorowanej przez siatkarzy choinki.  Drzewko zostało wylicytowane za kwotę 640 zł przez pracownice firmy DOUGLAS, które przeznaczyły choinkę na rzecz Podopiecznych Fundacji.

Dziękujemy organizatorom akcji za zaproszenie. Dyrekcji i Pracownicom firmy Douglas, dziękujemy, za to, że w te Święta w hospicjum mogliśmy cieszyć się piękną choinką.

Monika Barłowska-Kuchar

Koordynator akcji

1. Spotkanie grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie – lipiec

Uprzejmie informujemy, że spotkanie grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie  odbędzie się 6 lipca (w sobotę) w godzinach 14:30 – 18:30, w siedzibie hospicjum. ...więcej