7 maja, 2007

Wspierają nas – Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci

W dniu 7 maja 2007 r. Zarząd Fundacji Podkarpackie Hospicjum Dla Dzieci gościł w siedzibie Fundacji Warszawskie Hospicjum Dla Dzieci. Celem wizyty było spotkanie z władzami WHD: Radą Fundacji oraz Zarządem. Dzięki uprzejmości WHD przedstawiciele naszego hospicjum mogli poznać wysokie standardy pracy obowiązujące w warszawskim hospicjum, bardzo dobrą organizację sprawowania opieki paliatywnej nad dziećmi oraz przyjacielską atmosferę panującą wśród pracowników.

Uwieńczeniem spotkania było podjęcie decyzji przez Radę Fundacji Warszawskie Hospicjum Dla Dzieci o przyznaniu pomocy finansowej dla Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie…

Pomoc finansowa, jaką zadeklarowała Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci będzie przeznaczona w całości na dofinansowanie do sprawowanej przez nas opieki paliatywnej nad dziećmi w województwie podkarpackim.

Głównym założeniem powyższej pomocy finansowej jest dostosowanie nowo powstałego podkarpackiego hospicjum dla dzieci do obowiązujących standardów wypracowanych przez warszawskie hospicjum dla dzieci.

www.hospicjum.waw.pl