7 maja, 2007

Wspierają nas – Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci

W dniu 7 maja 2007 r. Zarząd Fundacji Podkarpackie Hospicjum Dla Dzieci gościł w siedzibie Fundacji Warszawskie Hospicjum Dla Dzieci. Celem wizyty było spotkanie z władzami WHD: Radą Fundacji oraz Zarządem. Dzięki uprzejmości WHD przedstawiciele naszego hospicjum mogli poznać wysokie standardy pracy obowiązujące w warszawskim hospicjum, bardzo dobrą organizację sprawowania opieki paliatywnej nad dziećmi oraz przyjacielską atmosferę panującą wśród pracowników.

Uwieńczeniem spotkania było podjęcie decyzji przez Radę Fundacji Warszawskie Hospicjum Dla Dzieci o przyznaniu pomocy finansowej dla Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie…

Pomoc finansowa, jaką zadeklarowała Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci będzie przeznaczona w całości na dofinansowanie do sprawowanej przez nas opieki paliatywnej nad dziećmi w województwie podkarpackim.

Głównym założeniem powyższej pomocy finansowej jest dostosowanie nowo powstałego podkarpackiego hospicjum dla dzieci do obowiązujących standardów wypracowanych przez warszawskie hospicjum dla dzieci.

www.hospicjum.waw.pl

1. Spotkanie Grupy Wsparcia  dla Rodzin w Żałobie  – przełożone na 24 lutego.

Z powodu choroby prowadzącej, spotkanie Grupy Wsparcia  dla Rodzin w Żałobie zostało przełożone z 10 lutego na sobotę 24.02.2024 w godzinach 14:30-18:30. Dla osób ...więcej
  2. Spotkanie Grupy Wsparcia  dla Rodzin w Żałobie  – 20 stycznia

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia  dla Rodzin w Żałobie  - 20 stycznia 2024 (w sobotę), w godzinach 14:30-18:30. Dla osób które nie mogą brać ...więcej
  3. Bądź naszym Świętym Mikołajem