18 marca, 2014

Zagłosuj proszę – codziennie, do 28 marca

Można głosować codziennie, do 28 marca

Prosimy o reklamę i umieszczenie informacji na portalach społecznościowych.

 

Witam Państwa serdecznie – Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci – startuje w konkursie, w którym do wygrania są pieniądze, za które możemy spełnić marzenie naszych Podopiecznych – ich Rodzeństwa, Dzieci z Grypy Wsparcia w Żałobie – WYJAZDU NA LETNIĄ KOLONIĘ.

 

Bardzo Państwa  prosimy o oddanie głosu na nasza organizację.

 

Bardzo będziemy wdzięczni jeśli roześlecie Państwo link do Waszych Znajomych, Przyjaciół z prośbą o oddawanie głosów.

 

Aby móc oddać głos i był WAŻNY  – trzeba kliknąć w link – wysłany na skrzynkę  pocztową (potwierdzić oddanie głosu). Czasami zdarza się, że ląduje on w SPAMie – także proszę o sprawdzenie.

 

LICZY SIĘ KAŻDY GŁOS!!!  PROSZĘ GŁOSUJCIE!!!

 

https://todlamniewazne.pl/inicjatywa,691,kolonia-dla-dzieci-z-grupy-wsparcia-rodzenstwa-w-zalobie.html

 

Pozdrawiam

Monika Barłowska – Kuchar

Koordynator Wolontariatu

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1 % PODATKU !!!

To bardzo proste – w rocznym rozliczeniu PIT prosimy wpisać nasz numer KRS 0000265120.

  1. Biskup Rzeszowski Jan Wątroba z wizytą w naszym Hospicjum

    W ostatnich dniach naszą Fundację odwiedził Biskup Rzeszowski Jan Wątroba. Spotkanie z Zarządem oraz Pracownikami Fundacji wpisane było w obchodzony kilka tygodni temu Światowy ...więcej
  2. 6 urodziny Antosia

    6 urodziny Antosia! Życzymy morza zdrówka i spełnienia Twych marzeń Antosiu !!! ...więcej
  3. Urodziny Krzysia !!!

    11 urodziny Krzysia! Życzymy Ci dużo zdrowia i przytulnych dni ...więcej
  4. Nie masz planów na ostatki? Mamy propozycję nie do odrzucenia!

    Nie masz planów na ostatki? Mamy propozycję nie do odrzucenia! DJ-ska Ferajna przygotowali coś wyjątkowego! Wspaniała zabawa, pyszne jedzenie, a wszystko to w klimatycznym ...więcej