18 stycznia, 2018

II Samorządowy Bal Charytatywny

10 lutego 2018 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w podrzeszowskiej Jasionce odbędzie się II Samorządowy Bal Charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na wsparcie podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. W jego trakcie zostanie przeprowadzona aukcja charytatywna kilku cennych przedmiotów przekazanych przez ofiarodawców. Jego organizatorami są Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych (przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim) i nasza Fundacja.

Bal będzie zwieńczeniem II Ogólnopolskiego Forum Samorządów, organizowanym przez Marszałka Województwa Podkarpackiego, p. Wiesława Ortyla i Wojewodę Podkarpackiego, p. Ewę Leniart.

1. Wieczór Modlitwy

...więcej
  2. Spotkanie Grupy wsparcia dla Rodziców w Żałobie -18.03.2023

Zapraszam na spotkanie Grupy wsparcia dla Rodziców w Żałobie: 18.03.2023 o godzinie 14:30. Spotkanie w siedzibie hospicjum i on-line. Ewentualną możliwość przybycia z Dziećmi ...więcej