15 stycznia, 2014

Podziękowanie dla Polish – American Heritage Club of Mahopac

Szanowna Pani Prezes,
Szanowni Państwo,

w imieniu Fundacji pragnę wyrazić podziękowanie za zainteresowanie się naszą działalnością i pragnienie niesienia pomocy naszym chorym Podopiecznym.

Dziękujemy serdecznie za udzielone wsparcie w postaci 11 paczek z rzeczami przeznaczonymi dla Pacjentów (ręczniki, koce, ubranka, kaftaniki, body, śpiochy dla niemowląt, piżamy, bielizna dzienna, gry, książki, kolorowanki, kredki, puzzle, zabawki dla maluchów, bluzy polarowe, t-shirty, skarpety, kosmetyki pielęgnacyjne, butelki i smoczki).

Dziękujemy także za przesłane pieniądze (6.000 zł., słownie: sześć tysięcy złotych), które zostały przeznaczone na tlen dla pacjentów na oddziale Domu Hospicyjnego dla Dzieci.

Do słów podziękowania dołączamy życzenia dla Państwa, aby Nowy 2014 Rok był szczęśliwy w Waszym życiu rodzinnym, osobistym i zawodowym.

Rafał Ciupiński

Prezes Fundacji
Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci

Polecamy stronę internetową Polish – American Heritage Club of Mahopac

PRZEKAŻ SWÓJ 1 % PODATKU !!!

To bardzo proste – w rocznym rozliczeniu PIT prosimy wpisać nasz numer KRS 0000265120.

1. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 26.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej
  2. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 5.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej