9 marca, 2021

Poszukujemy psychologa

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci zatrudni

psychologa,

który będzie odpowiedzialny za zapewnienie profesjonalnej pomocy psychologicznej dla rodzin spodziewających się ciężko chorego dziecka. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna również za koordynację działań dla rodzin w ramach świadczonej pomocy hospicjum perinatalnego.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA STANOWISKU ZA:

  • Wykonywanie diagnozy psychologicznej oraz udzielanie porad psychologicznych
  • Prowadzenie dokumentacji pacjenta
  • Koordynacja działań na rzecz rodziny będącej pod opieką hospicjum perinatalnego

Wynagrodzenie ustalane indywidualnie.
Jeśli jesteś zainteresowana/-y, prześlij CV na adres:

sekretariat@hospicjum-podkarpackie.pl

 

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

„Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Fundację zwanej dalej administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

  1. Wieczór Modlitwy

    ...więcej
  2. Spotkanie Grupy wsparcia dla Rodziców w Żałobie -18.03.2023

    Zapraszam na spotkanie Grupy wsparcia dla Rodziców w Żałobie: 18.03.2023 o godzinie 14:30. Spotkanie w siedzibie hospicjum i on-line. Ewentualną możliwość przybycia z Dziećmi ...więcej