Dziękujemy Panu Pawłowi Bajowi, Burmistrzowi Głogowa Małopolskiego, który odwiedził Podopiecznych Hospicju
z życzeniami Wielkanocnymi.
24 marca, 2016
Dziękujemy Panu Pawłowi Bajowi, Burmistrzowi Głogowa Małopolskiego, który odwiedził Podopiecznych Hospicju
z życzeniami Wielkanocnymi.
Nie przegap również...
1 czerwca, 2026
19 maja, 2026
29 kwietnia, 2026
29 kwietnia, 2026