Dokończ płatność na telefonie

Aby wpłata została zrealizowana potwierdź transakcję Blik na Twoim telefonie.

Dziękujemy! Twój udział jest ważny!

2 listopada, 2021

Z ostatniej chwili:

Przepraszamy !

W dniu 20 listopada 2021 (sobota) o godz. 14.00 organizowane jest spotkanie dla Grupy Wsparcia przy Podkarpackim Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie o charakterze modlitewnym w związku z przeżywanym czasem pamięci o zmarłych. Ze względu na trwającą epidemię, odbędzie się ono w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Niechobrzu koło Rzeszowa. Rozpocznie się ono Mszą św., a następnie odbędzie się okolicznościowa modlitwa przy tzw. paleniu świec.

Przy korzystnych warunkach pogodowych na zakończenie planowane jest wspólne spotkanie przy ognisku (kiełbasa we własnym zakresie). Bardzo prosimy o zabranie maseczki na zakrycie nosa i ust. Udział w spotkaniu ze względu na epidemię tym razem bez dzieci.

Zgłoszenie udziału będzie przyjmowane do 18 listopada 2021 (czwartek) drogą esemesową z zapisaniem imienia i nazwiska przez ks. Ryszarda Wacka – kapelana. Numer telefonu podany jest na końcu ogłoszenia. Dla niemogących przybyć na miejsce spotkania będzie istniała możliwość połączenia się przez internet przez stronę – parafia.niechobrz.pl – Transmisja nabożeństw. Gdyby nastąpiło zaostrzenie wymogów sanitarnych, na obecnej stronie hospicjum zostanie podana informacja o odwołaniu spotkania.

Ks. Ryszard Wacek: tel. 608 586 534.

1. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie

Zapraszamy na spotkanie on-line Grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie w dniach: 4 i 18 grudnia, godz. 14.30. Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem komunikatora ...więcej
  2. Lepsza jakość życia

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci  realizuje w 2021 roku zadanie publiczne współfinasowane przez Gminę-Miasto Rzeszów „Lepsza jakość życia”.   W ramach zadania realizowane są ...więcej