2 listopada, 2021

Spotkanie dla Grupy Wsparcia przy Podkarpackim Hospicjum dla Dzieci – 20.11.2021

Z ostatniej chwili:

Z przykrością zawiadamiamy, że ze względu na trwającą epidemię, spotkanie Grupy Wsparcia 20 listopada 2021 (sobota)  nie odbędzie się.

Przepraszamy !

W dniu 20 listopada 2021 (sobota) o godz. 14.00 organizowane jest spotkanie dla Grupy Wsparcia przy Podkarpackim Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie o charakterze modlitewnym w związku z przeżywanym czasem pamięci o zmarłych. Ze względu na trwającą epidemię, odbędzie się ono w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Niechobrzu koło Rzeszowa. Rozpocznie się ono Mszą św., a następnie odbędzie się okolicznościowa modlitwa przy tzw. paleniu świec.

Przy korzystnych warunkach pogodowych na zakończenie planowane jest wspólne spotkanie przy ognisku (kiełbasa we własnym zakresie). Bardzo prosimy o zabranie maseczki na zakrycie nosa i ust. Udział w spotkaniu ze względu na epidemię tym razem bez dzieci.

Zgłoszenie udziału będzie przyjmowane do 18 listopada 2021 (czwartek) drogą esemesową z zapisaniem imienia i nazwiska przez ks. Ryszarda Wacka – kapelana. Numer telefonu podany jest na końcu ogłoszenia. Dla niemogących przybyć na miejsce spotkania będzie istniała możliwość połączenia się przez internet przez stronę – parafia.niechobrz.pl – Transmisja nabożeństw. Gdyby nastąpiło zaostrzenie wymogów sanitarnych, na obecnej stronie hospicjum zostanie podana informacja o odwołaniu spotkania.

Ks. Ryszard Wacek: tel. 608 586 534.

1. PIKNIK Charytatywny z okazji DNIA DZIECKA

Kochani znamy już termin PIKNIKU Charytatywnego z okazji DNIA DZIECKA przy Hospicjum 16.06.2024. Zachęcamy do współpracy i wsparcia przy organizacji tej uroczystości firmy, organizacje, ...więcej
  2. Spotkanie grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie – maj i czerwiec

Uprzejmie informujemy, że: w maju grupa wsparcia spotyka się wyjazdowo (18/19 maja).  Jeśli w tym czasie ktoś potrzebowałby spotkania to proszę o kontakt telefoniczny. ...więcej