23 grudnia, 2014

Życzenia z okazji Świat Bożego Narodzenia dla wolontariuszy

„Ważny jest rodzaj pomocy, którą się oferuje, ale jeszcze ważniejsze od tego jest serce, z jakim tej pomocy się udziela”.

Kochani,

Z okazji Świat Bożego Narodzenia składamy moc najszczerszych i najgorętszych życzeń wszystkim Wolontariuszom. Szczególne życzenia przekazujemy tym, którzy swoim wolnym czasem, umiejętnościami, energią, uśmiechem i dobrym sercem bezinteresownie dzielą się z podopiecznymi Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Uśmiechu, pogody ducha nie tylko w święta, aby Wasza energia i radość zawsze była zaraźliwa.

Dziękujemy za Waszą bezinteresowną działalność, którą tak chętnie dzielicie się z tymi, którzy tego potrzebują, za zaangażowanie oraz ciężką, dobrowolną pracę w 2014 roku. Niech wolontariat będzie źródłem Waszej wewnętrznej satysfakcji, a wdzięczność i uśmiech potrzebujących, niech motywuje Was do dalszego działania na polu woluntarystycznym.

Gdyby nie Wy, działania realizowane przez Fundacje w roku 2014 nie byłyby możliwe! Bez Was te wszystkie działania nie wypadłyby tak dobrze. To Wasza zasługa!

Niech pomaganie innym daje Wam mnóstwo radości i szczęścia w życiu w Nowym 2015 Roku.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

życzy Monika Barłowska- Kuchar – Koordynator Wolontariatu i  Pracownicy Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci

1. XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki

Już w najbliższych dniach 12 i 13 sierpnia odbędzie się XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Rzeszów w Filharmonii Podkarpackiej. Nasi Wolontariusze będą zbierać wolne ...więcej
  2. Kurs „Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej”