5 grudnia, 2013

Akcja Przedszkola RADOSNE SŁONECZKO

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci oraz Niepubliczne Przedszkole „Radosne Słoneczko” serdecznie zapraszają wszystkich rodziców z  dziećmi w dniach 6 – 8. 12.2 013 do Galerii Rzeszów w godzinach od 15.00 do 18.00.

Przedszkolaki wraz z opiekunami  będą zapraszać do degustacji ciasteczek wykonanych przez dzieci z przedszkola, a wolontariusze będą zbierać wolne datki do puszek.

Cały dochód z akcji zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Wesołych i Spokojnych Świąt

życzy

Dyrekcja Hospicjum i Przedszkola Radosne Słoneczko.

Niepubliczne Przedszkole RADOSNE SŁONECZKO

ul. Władysława Stanio 15, 35-330 Rzeszów

tel.  +48 504002936

tel. +48 509440487

www:  http://www.przedszkole.rzeszow.pl

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie jest Organizacją Pożytku Publicznego o numerze KRS:  0000265120 , co umożliwia przekazanie na jej rzecz 1% podatku dochodowego, przez osoby składające w urzędzie skarbowym zeznanie podatkowe.

1. Spotkanie grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie – lipiec

Uprzejmie informujemy, że spotkanie grupy Wsparcia dla Rodzin w Żałobie  odbędzie się 6 lipca (w sobotę) w godzinach 14:30 – 18:30, w siedzibie hospicjum. ...więcej
  2. Podziękowania – Piknik Charytatywny

W imieniu Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci składamy serdeczne podziękowania za przekazane wsparcie finansowe gospodarzowi towarzyskiego spotkania w dniu 15 czerwca 2024 roku - ...więcej