19 stycznia, 2023

To TY bądź Naszym Świętym Mikołajem – Darczyńcy

Zgodnie z hasłem naszej akcji: "I Ty bądź naszym  Świętym Mikołajem" dziękujemy wszystkim Przyjaciołom Hospicjum za zostanie Świętymi Mikołajami dla Naszych Maluszków, było Was w tym roku naprawdę Wielu!

W tegoroczną Akcję Mikołajkową "To Ty bądź Naszym Świętym Mikołajem" zaangażowało się 39 Firm i Instytucji wśród których są:

Pracownicy firmy Pratt&Whitney Rzeszów S.A.;

Wesco Integrated Supply polska Sp. z o.o.;

Gminna Spółdzielnia "SCH" w Ropczycach - Joanna Malik, Janusz Jałowiec;

Safran Aircraft Engines Poland - Sędziszów Małopolski;

3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej - 31 Batalion Lekkiej Piechoty - Langiewicza/Rzeszów;

Firma Kruko Sp. z o.o.;

ZAZ Rzeszów "Kanapka";

Concise Software Sp. z o.o. Rzeszów;

Ideo Force Sp. z o.o. Warszawa;

Virtus Lab Sp. z o.o. Rzeszów;

Pracownicy Firmy KRUKO Sp. z o.o. Rzeszów;

Pracownicy Izby Administracji Skarbowej;

Soft IMI Rzeszów;

Urząd Miasta Rzeszowa;

FRAC Detal sp. z o.o. Rzeszów;

PGE Dystrybucja S.A. - Rzeszów – Pracownicy;

Pracownicy i Stażyści EME Aero;

Good Life Nieruchomości Rzeszów;

ComArch S.A. O/Rzeszów;

Team House - Aleksandra Zastawny- Stalowa Wola;

Karpatia Barnaba Obst – Cisna;

Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach;

Straż Miejska w Rzeszowie;

Pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszowie;

House of English Ewelina Gawlik-Olszewska – Ropczyce;

House of English Ewelina Gawlik-Olszewska - Sędziszów Małopolski;

Grupa Pracuj.pl - Łukasz Kwiecień- Rzeszów;

Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji i Kultury Gminy Roźwienica;

Fundacja Magnetyzy-Ropczyce;

Dzienny Dom Pomocy Stowarzyszenie 'Nasza Gmina" -Radomyśl Wielki;

Fundacja Latawiec – Jasło;

Caritas Budy Głogowskie;

Środowiskowy Dom Samopomocy im. Jana Pawła II w Brzostku;

Gminny Ośrodek Kultury w Krzeszowie;

Parafia pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Lutoryżu;

Parafialny Zespół Caritas Parafi Najświętszego Serca Pana Jezusa w Groblach;

Solenis Polska - Ewelina Wilk – Warszawa;

Koło Gospodyń Wiejskich i Miejskich w Kańczudze;

Ochotnicza Straż Pożarna w Jelnej.

W akcjach "Przynieś chusteczki dla Dzieci, rok szkolny szybciej Ci zleci" oraz " To Ty bądź Naszym Świętym Mikołajem" wzięło udział 203 Placówki Oświatowe! Wśród nich są:

Żłobek Nr 1 "Wesoły Miś" w Rzeszowie;

Żłobek Nr 6 w Rzeszowie "Kotek Psotek";

Niepubliczne Przedszkole w Rogożnicy;

Niepubliczne Przedszkole im. Marii Montessori w Kolbuszowej;

Niepubliczne Przedszkole Parafialne w Głogowie Małopolskim;

Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka w Cmolasie;

Niepubliczne Integracyjne Przedszkole im. św. Józefa w Tajęcinie;

Przedszkole Publiczne w Czarnej, Szkoła Podstawowa w Jaźwinach;

Przedszkole Publiczne św. Józefa Sióstr Służebniczek NMP;

Miejskie Przedszkole Nr 1 w Lubaczowie "Kraina Uśmiechu";

Przedszkole Publiczne Nr 14 w Rzeszowie;

Przedszkole Miejskie Nr 2 w Łańcucie;

Przedszkole Publiczne przy ZSP w Wysokiej;

Przedszkole Publiczne w Błażowej;

Przedszkole Publiczne Nr 36 w Rzeszowie;

Przedszkole Publiczne św. Józefa Sióstr Służebniczek;

Przedszkole Publiczne Nr 7 im. Wandy Chotomskiej w Rzeszowie;

Publiczne Przedszkole Nr 38 w Rzeszowie;

Bajkowe Przedszkole Dorota Dziechciarz;

Przedszkole Miejskie Nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Smoka Felusia w Mielcu;

Przedszkole Nr 1 w Markowej;

Przedszkole Publiczne nr 12 w Rzeszowie;

Przedszkole w Świlczy;

Publiczne Przedszkole Nr 2 w Rzeszowie;

Publiczne Przedszkole Nr 33 w Rzeszowie;

Publiczne Przedszkole w Głogowie Małopolskim;

Publiczne Przedszkole w Czudcu;

Przedszkole Samorządowe w Niebylcu;

Publiczne Przedszkole w Pustkowie – Osiedlu;

Publiczne Przedszkole Nr 20 w Rzeszowie;

Przedszkole Publiczne św. Rodziny w Rzeszowie;

Przedszkole Publiczne Zespół Szkół w Zarzeczu;

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bratkowicach;

Niepubliczna Specjalna Szkoła Podstawowa "Latawiec" w Majscowej;

Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeżowem- Podgórzu;

Publiczna Szkoła Podstawowa w Groblach;

Szkoła Podstawowa im. Stefana Kard. Wyszyńskiego w Woli Rafałowskiej;

Szkoła Podstawowa im. Gen. Władysława Sikorskiego w Hyżnem;

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Przeworsku;

Szkoła Podstawowa im. Prof.. Karola Olszewskiego;

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie

Szkoła Podstawowa w Malinówce

Szkoła Podstawowa w Wólce Rafałowskiej

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Ks. Jana Twardowskiego

Szkoła Podstawowa im. Józefa Świątoniowskiego w Brzyskiej Woli;

Szkoła Podstawowa Nr 34 w Rzeszowie;

Szkoła Podstawowa im. Ks. Wł. Świdra w Czarnej Sędziszowskiej;

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. A. Fredry w Cisnej;

Szkoła Podstawowa w Czarnej;

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Lubzinie;

Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Zabratówce;

Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej;

Szkoła Podstawowa w Szkodnej;

Szkoła Podstawowa im. Bł. ks. J. Popiełuszki w Majdanie Sieniawskim;

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bratkowicach;

Szkoła Podstawowa w Głogowie Małopolskim;

Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka z Asyżu w Rozborzu;

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Nowosielcach;

Szkoła Podstawowa Nr 31 w Rzeszowie;

Szkoła Podstawowa w Cieszynie;

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szufnarowej;

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Olchowej;

Szkoła Podstawowa im. bł. Ks. Kowalskiego w Siedliskach;

Szkoła Podstawowa w Małej;

Szkoła Podstawowa im. św. Królowej Jadwigi w Kamieniu Prusinie;

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. bpa Tomaki w Trzebownisku;

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sędziszowie Małopolskim;

Szkoła Podstawowa w Czudcu;

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim;

Szkoła Podstawowa im. Ignacego Solarza;

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dobkowicach;

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Stalowej Woli;

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Korniaktowie Północnym – Białobrzegi;

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Głogowie Małopolskim;

Szkoła Podstawowa im. Profesora Jana Czekanowskiego w Cmolasie;

Szkoła Podstawowa Nr 37 w Rzeszowie;

Szkoła Podstawowa Nr 5 w Rzeszowie;

Szkoła Podstawowa i Przedszkole Nr 1 w Rakszawie;

Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w Żurawiczkach;

Szkoła Podstawowa w Stasiówce;

Szkoła Podstawowa im. Jasna Pawła II w Miękiszu Starym;

Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Twardowskiego w Nowej Wsi;

Szkoła Podstawowa Nr 24 w Rzeszowie;

Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Twardowskiego w Niebylcu;

Szkoła Podstawowa w Faliszówce;

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Straszydlu;

Szkoła Podstawowa im. Ks. Bronisława Markiewicza w Tuligłowach;

Szkoła Podstawowa w Hadykówce;

Szkoła Podstawowa w Jaźwinach;

Szkoła Podstawowa Nr 10 w Rzeszowie;

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Rzeszowie;

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Tyczynie;

Szkoła Podstawowa w Łące;

Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Woli Zarczyckiej;

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Por. Jana Bałdy;

Szkoła Podstawowa Nr 8 w Rzeszowie;

Szkoła Podstawowa w Trzcianie;

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Mielcu;

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Świlczy;

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pruchniku;

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Wiercanach;

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Wólce Hyżneńskiej;

Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Kańczudze;

Szkoła Podstawowa im. Sług Bożych Rodziny Ulmów w Markowej;

Szkoła Podstawowa w Podgrodziu;

Szkoła Muzyczna I stopnia w Ropczycach;

Szkoła Podstawowa Nr 16 w Rzeszowie;

Szkoła Podstawowa w Turzy;

Szkoła Podstawowa w Rudnej Małej;

Szkoła Podstawowa w Chorkówce;

Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Kołodzieja w Kobylanach;

Szkoła Podstawowa w Palikówce;

Szkoła Podstawowa w Szówsku;

Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w Studzianie;

Szkoła Podstawowa w Nagawczynie;

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rzeszowie;

Szkoła Podstawowa Nr 25 w Rzeszowie;

Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Cieszacinie Wielkim;

Szkolne Koło Caritas w Zespole Szkół w Wólce Niedźwiedzkiej;

Szkoła Podstawowa w Bachórzu;

Szkoła Podstawowa w Gniewczynie Łańcuckiej;

Szkoła Podstawowa Nr 23 w Rzeszowie;

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Gałuszki w Przybówce;

Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Janka Bytnarów w Ostrowie;

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu;

Klasa VIII Szkoły Podstawowej w Markuszowej;

Szkolne Koło Wolontariatu w Szkole Podstawowej w Pawłosiowie;

Szkolne Koło Caritas w Szkole Podstawowej w Porębach Dymarskich;

Szkolne Koło "Caritas" w Kraczkowej;

Klub Wolontariusza w Publicznej Szkole Podstawowej w Stobiernej;

Szkolne Koło Wolontariatu przy Szkole Podstawowej w Siennowie;

Szkolne Koło Caritas w Górnie;

Szkolne Koło Wolontariatu Szkoły Podstawowej w Brzózie Królewskiej;

Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie;

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 w Rzeszowie;

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stobiernej;

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6 w Rzeszowie;

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5; Przedszkole Publiczne Nr 35 w Rzeszowie;

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3;

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Albigowej;

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6 w Rzeszowie;

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Soninie;

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiśniowej;

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Janowcu;

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie;

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7 w Rzeszowie;

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krasnem;

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 8 w Rzeszowie;

IV Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie;

Liceum Ogólnokształcące im. Janka Bytnara w Kolbuszowej;

III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie;

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Rzeszowie;

Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie w Rzeszowie;

Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach;

Publiczne Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie;

Internat IV Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie;

Szkolne Koło Wolontariatu w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie;

Samorząd Uczniowski przy Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale;

Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie;

Zespół Szkół w Wólce Podleśnej;

Zespół Szkół Technicznych w Mielcu;

Zespół Szkół w Pstrągowej;

Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie;

Zespół Szkół Agro-Technicznych im. W. Witosa;

Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie;

Zespół Szkół im. Św. Jana Pawła II w Raniżowie;

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu;

Zespół Szkół w Budach Głogowskich;

Zespół Szkół i Placówek w Bóbrce;

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim;

Zespół Szkół Nr 3 w Rzeszowie im. Tadeusza Rylskiego;

Zespół Szkół w Giedlarowej;

Zespół Szkół w Bukowsku;

Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy;

Zespół Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie;

Zespół Szkół w Strażowie;

Zespół Szkół w Sokołowie Małopolskim;

Zespół Szkół w Woli Raniżewskiej;

Zespół Szkół im. K. Leliwy Słotwińskiego w Głobikowej;

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie;

Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie;

Zespół Szkół w Malawie;

Zespół Szkół im. Prof. Franciszka Leji w Grodzisku Górnym;

Zespół Szkół Spożywczych i Biznesowych w Jarosławiu;

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rzeszowie;

Zespół Szkół im. Anny Janke w Rogóżnie;

Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie;

Zespół Szkół Miejskich Nr 6 w Jaśle;

Zespół Szkół w Jasionce im. Jana Pawła II;

Zespół Szkół Nr 1 w Rzeszowie;

Zespół Szkół w Dobrzechowie;

Zespół Szkół w Stępinie;

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim;

Samorząd Uczniowski w Zespole Szkół Technicznych im. Prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Małopolskim;

Szkolne Koło Wolontariatu w Zespole Szkół w Żołyni;

Internat Zespołu Szkół Nr 2 w Rzeszowie;

Wychowankowie Internatu Zespołu Szkół Nr 3 w Rzeszowie;

Stowarzyszenie Rozwoju Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Łańcucie;

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego Collegium Humanum w Rzeszowie;

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jarosławiu;

Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy;

Ochronka Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP Publiczne Przedszkole Integracyjne;

Medyczno Społeczne Centrum Kształcenia.

Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy wsparli nas darowiznami rzeczowymi w tym wyjątkowym czasie. Dziękujmey za poświęcony czas - często prywatny na zorganizowanie zbiórek zgodnie z opublikowaną przez nas listą potrzebnych rzeczy, segregację darów oraz dowóz ich do naszej siedziby.

 

  1. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

    W Nowym Roku życzę Wszystkim, aby był on dobry ludźmi i okolicznościami. Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: sobota, 28.01.2023, godz. ...więcej
  2. To TY bądź Naszym Świętym Mikołajem – Darczyńcy

    Zgodnie z hasłem naszej akcji: "I Ty bądź naszym  Świętym Mikołajem" dziękujemy wszystkim Przyjaciołom Hospicjum za zostanie Świętymi Mikołajami dla Naszych Maluszków, było Was ...więcej