2 grudnia, 2014

„Świąteczny Uśmiech Dziecka” – akcja Polsko-Słowiańskiej Federalnej Uni Kredytowej

Polsko – Słowiańska Federalna Unia Kredytowa wraz z Fundacją Uśmiechu Dziecka zaprasza Państwa do wzięcia udziału we wspólnej świątecznej akcji charytatywnej.

Celem akcji jest zbiórka funduszy na pomoc potrzebującym dzieciom w USA oraz dla trzech wybranych hospicjów dla dzieci w Polsce.

Fundacja Uśmiechu Dziecka otworzyła w naszej Unii 4 oddzielne konta, na które prosimy kierować wpłaty.

Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie
Konto nr. 1249854

Będziemy wdzięczni za każdą ofiarowaną kwotę. Okres Bożego Narodzenia jest najlepszym czasem na pomoc i podarunki dla potrzebujących i chorych dzieci. Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa hojności wywołamy świąteczny uśmiech na wielu dziecięcych twarzach.

Akcja „Świąteczny Uśmiech Dziecka” ruszyła zgodnie z planem 28 listopada i będzie trwać do 10 stycznia 2015 roku.

Ponizej link do wywiadu promujacego akcję, który zostal wyemitowany w lokalnej telewizji. Zachecamy do obejrzenia i udostepnienia go, jak również polubienia nas na Facebook:

Wywiad: