2 grudnia, 2014

„Świąteczny Uśmiech Dziecka” – akcja Polsko-Słowiańskiej Federalnej Uni Kredytowej

Polsko – Słowiańska Federalna Unia Kredytowa wraz z Fundacją Uśmiechu Dziecka zaprasza Państwa do wzięcia udziału we wspólnej świątecznej akcji charytatywnej.

Celem akcji jest zbiórka funduszy na pomoc potrzebującym dzieciom w USA oraz dla trzech wybranych hospicjów dla dzieci w Polsce.

Fundacja Uśmiechu Dziecka otworzyła w naszej Unii 4 oddzielne konta, na które prosimy kierować wpłaty.

Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie
Konto nr. 1249854

Będziemy wdzięczni za każdą ofiarowaną kwotę. Okres Bożego Narodzenia jest najlepszym czasem na pomoc i podarunki dla potrzebujących i chorych dzieci. Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa hojności wywołamy świąteczny uśmiech na wielu dziecięcych twarzach.

Akcja „Świąteczny Uśmiech Dziecka” ruszyła zgodnie z planem 28 listopada i będzie trwać do 10 stycznia 2015 roku.

Ponizej link do wywiadu promujacego akcję, który zostal wyemitowany w lokalnej telewizji. Zachecamy do obejrzenia i udostepnienia go, jak również polubienia nas na Facebook:

Wywiad:

1. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 26.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej
  2. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 5.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej
  3. Fundacja Zatrudni Psychologa

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci  zatrudni PSYCHOLOGA   Wymagania  : Wykształcenie – wyższe kierunkowe; Doświadczenie zawodowe, Prawo jazdy kategorii B   Opis zadań : ...więcej
  4. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodzin w żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia : sobota, 24.09.2022, godz. 14.30  – stacjonarnie (Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, Rzeszów, ul. Lwowska 132 ) oraz również ...więcej