26 listopada, 2015

8. edycja Havas Media Group Conference „ORGANIC MARKETING”

19 listopada w Centrum Multimedialnym Muranów w Warszawie odbyła się 8. edycja Havas Media Group Conference „ORGANIC MARKETING”.

Pani Janina Jaroń, Fundator Hospicjum i Pani Edyta Dedek Manager ds. kontaktu z mediami, promocji i fundraisingu uczestniczyły w tym wydarzeniu, w trakcie którego Havas Media Group zaprezentowało świąteczną animację, dzięki której będzie można pomoc podopiecznym hospicjum.

W grze trzeba będzie odpowiadać na pojawiające się pytania. Za każdą prawidłową odpowiedz gracz otrzymuje punkty. Punkty za wszystkie poprawne odpowiedzi gromadzone są na indywidualnym koncie gracza. 24 grudnia zamienione zostaną na pieniądze które firma Havas media przekaze na konto Fundacji.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na Konferencję, serdeczne przyjęcie i okazane do tej pory wsparcie.

1. Kurs „Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej”

Zapraszamy na kurs: Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej Celem kursu jest nabycie umiejętności rozpoznawania zaburzeń integracji sensorycznej oraz prowadzenia terapii dzieci z dysfunkcjami ...więcej
  2. Piknik Charytatywny – Podziękowania

PATRONAT HONOROWY  – PREZYDENT MIASTA RZESZOWA – Konrad Fijołek   PATRONI MEDIALNI: "VIA" Katolickie Radio Rzeszów Polskie Radio Rzeszów S.A. Telewizja Polska S.A. Oddział ...więcej
  3. Piknik Charytatywny

26 czerwca 2022 roku odbędzie się Piknik Charytatywny na terenie zielonym przy Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Start godzina 11. ZAPRASZAMY SERDECZNIE! ...więcej
  4. Spotkania Grupy Wsparcia w czerwcu.

Spotkania Grupy Wsparcia w czerwcu: - sobota: 11.06.2022 oraz 25.06.2022, godz. 14.30. Spotkanie będzie odbywało się w Hospicjum dla Dzieci, Rzeszów , ul. Lwowska ...więcej