26 listopada, 2015

8. edycja Havas Media Group Conference „ORGANIC MARKETING”

19 listopada w Centrum Multimedialnym Muranów w Warszawie odbyła się 8. edycja Havas Media Group Conference „ORGANIC MARKETING”.

Pani Janina Jaroń, Fundator Hospicjum i Pani Edyta Dedek Manager ds. kontaktu z mediami, promocji i fundraisingu uczestniczyły w tym wydarzeniu, w trakcie którego Havas Media Group zaprezentowało świąteczną animację, dzięki której będzie można pomoc podopiecznym hospicjum.

W grze trzeba będzie odpowiadać na pojawiające się pytania. Za każdą prawidłową odpowiedz gracz otrzymuje punkty. Punkty za wszystkie poprawne odpowiedzi gromadzone są na indywidualnym koncie gracza. 24 grudnia zamienione zostaną na pieniądze które firma Havas media przekaze na konto Fundacji.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na Konferencję, serdeczne przyjęcie i okazane do tej pory wsparcie.

1. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 26.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej
  2. Spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie

Zapraszam na spotkanie Grupy Wsparcia dla Rodziców w Żałobie: stacjonarnie i on-line, dnia 5.11.2022 (sobota), godz. 14.30. Ewentualną chęć przybycia na spotkanie z dziećmi ...więcej