19 stycznia, 2016

Zakończenie akcji charytatywnej. Havas Xmas.

Havas Media Group zakończyło charytatywną akcję Havas Xmas, w ramach której Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci przekazano kwotę 25 000 PLN.


Havas Xmas to świąteczny projekt Havas Media Group, w którym udział mógł wziąć każdy, kto pobrał darmową aplikację i korzystając z niej przez cały grudzień wspierał Podopiecznych Fundacji.


Aplikacja działała na zasadzie kalendarza adwentowego, codziennie odkrywając kolejne pytanie do użytkowników. Pytania dotyczyły zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia oraz świata reklamy i były podane w zabawnej i angażującej formule. Każda poprawna odpowiedź nagradzana była punktami, a ich suma została przeliczona na pieniądze. Całkowita liczba zebranych w grze punktów w przeliczeniu dała kwotę 25 tys. złotych, która została przekazana na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Havas Media Group  wiodąca na świecie grupa specjalistów w dziedzinie marketingu i komunikacji. W jej skład wchodzą niezależne agencje mediowe Havas Media i Arena Media, wspierane przez Havas Sports & Entertainment – największą na świecie sieć agencji budujących zaangażowanie marek w marketing sportowy i rozrywkowy. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.

 
  1. Wieczór Modlitwy

    ...więcej
  2. Spotkanie Grupy wsparcia dla Rodziców w Żałobie -18.03.2023

    Zapraszam na spotkanie Grupy wsparcia dla Rodziców w Żałobie: 18.03.2023 o godzinie 14:30. Spotkanie w siedzibie hospicjum i on-line. Ewentualną możliwość przybycia z Dziećmi ...więcej