19 stycznia, 2016

Zakończenie akcji charytatywnej. Havas Xmas.

Havas Media Group zakończyło charytatywną akcję Havas Xmas, w ramach której Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci przekazano kwotę 25 000 PLN.

Havas Xmas to świąteczny projekt Havas Media Group, w którym udział mógł wziąć każdy, kto pobrał darmową aplikację i korzystając z niej przez cały grudzień wspierał Podopiecznych Fundacji.

Aplikacja działała na zasadzie kalendarza adwentowego, codziennie odkrywając kolejne pytanie do użytkowników. Pytania dotyczyły zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia oraz świata reklamy i były podane w zabawnej i angażującej formule. Każda poprawna odpowiedź nagradzana była punktami, a ich suma została przeliczona na pieniądze. Całkowita liczba zebranych w grze punktów w przeliczeniu dała kwotę 25 tys. złotych, która została przekazana na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Havas Media Group  wiodąca na świecie grupa specjalistów w dziedzinie marketingu i komunikacji. W jej skład wchodzą niezależne agencje mediowe Havas Media i Arena Media, wspierane przez Havas Sports & Entertainment – największą na świecie sieć agencji budujących zaangażowanie marek w marketing sportowy i rozrywkowy. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.

1. XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki

Już w najbliższych dniach 12 i 13 sierpnia odbędzie się XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki – Rzeszów w Filharmonii Podkarpackiej. Nasi Wolontariusze będą zbierać wolne ...więcej
  2. Kurs „Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej”

Zapraszamy na kurs: Rozpoznawanie i terapia zaburzeń integracji sensorycznej Celem kursu jest nabycie umiejętności rozpoznawania zaburzeń integracji sensorycznej oraz prowadzenia terapii dzieci z dysfunkcjami ...więcej